X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΗΜΕΡ/ΝΙΕΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54631 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ

ΑΕΠ Ηρακλής - Αγροτικός Αστέρας 1-3 (ΝΕΩΝ)
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ελευθεριακός
2-0
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΠΟ Μαλακοπής 3-0
ΠΑΟ Δορκάδας - Άρης Καβαλαρίου 3-4
ΠΑΟ Κουφαλίων - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0
Σημείωση: έχει απενεργοποιηθεί η δυνατότητα ενσωμάτωσης των ζωντανών μεταδόσεων.
Οι μεταδόσεις θα γίνονται αποκλειστικά από το κανάλι του YOUTUBE με link από site της ΕΠΣΜ και από το INSPORT.GR
περισσότερα βίντεο »

ΑΝΔΡΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ
SCORES
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ







Αποφάσεις του Διοικητικού Συμβουλίου

Τροποποιήσεις στο πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 25 - 26.02.2017

Πρόγραμμα πρωταθλημάτων υποδομών Σαββάτου 25 Φεβρουαρίου 2017

Έγκαιρη κατάθεση των αιτήσεων μεταβολών για επανεγγραφές ερασιτεχνών ποδοσφαιριστών μέχρι την Παρασκευή 24 Φεβρουαρίου 2017

Εφαρμογή της οικονομικής εγκυκλίου της αγωνιστικής περιόδου 2016 – 2017 Καταβολή της β’ δόσης μέχρι το τέλος Φεβρουαρίου

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 25 & 26 /2/2017 OΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 22/2/2017
2ο Κύπελλο Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης Πρόγραμμα Αγώνων Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου 2017
Ανακοίνωση της Επιτροπής Διαιτησίας της ΕΠΣ Μακεδονίας Συνεχίζονται τα επιμορφωτικά και εκπαιδευτικά μαθήματα Ομιλητής ο Πλάτων Μποζατζίδης
Κλήσεις σε απολογία και επιβολή ποινών
ΑΠΕ Λαγκαδά – Απόλλων Καλαμαριάς την Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 14.00
Ορισμός του αγώνα Διγενής Κρυονερίου – Δάφνη Ευαγγελισμού από την ΕΠΣΜ την Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 16.30
46ος Τελικός Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων της Ε.Π.Σ. Μακεδονίας Νίκη Μεσημερίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Πρόγραμμα υποδομών 18 & 19/2/2017
Τροποποιήσεις στο πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 18 - 19.02.2017 (ορθή επανάληψη)


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ

ΑΓΩΝΕΣ
ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ
Design & hosting by

MASCOTNET
MASCOT NETWORK LTD.