X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 15,16 και Τετάρτης 19/9/2018
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10513
Ώρα ανάρτησης: 11/9/2018    19:14

Τροποποίηση στο πρόγραμμα αγώνων

του Σαββατοκύριακου 15-16.09.2018

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγινε η παρακάτω τροποποίηση :

Α. Ο αγώνας Ελλήσποντος Κριθιάς – Ελλήσποντος Μαδύτου θα διεξαχθεί την Κυριακή 16.09.2018 και ώρα 16.30 στο γήπεδο Ευαγγελισμού, αντί στο γήπεδο Αγίου Βασιλείου - Γιατρός: Χαρατσίδης Χρήστος.



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 15.09.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Μελιτέας - Καμπανιακός
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητές:Ναζίρης Αλέξανδρος-Μπαλίκος Απόστολος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)
---------------------------------
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Αξιός Ανατολικού - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

6ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΝ Επιβατών - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.30
Παρατηρητές:Παπαδόπουλος Εμμ.-Αποστολίδης Ευγένιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητές:Σκουφός Δημήτριος-Σίσκος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός Μαλγάρων - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος


8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΟ Ξηροκρήνης - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητές:Σταμάτης Ηλίας-Μελενηκιώτης Πέτρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

9ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

11ος ΟΜΙΛΟΣ
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΑΕ Πυλαίας - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος



ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δολμάς, Γαρυπίδης, Μελετιάδης, Καφαδάρης, Ξυδόπουλος, Τόλης.



ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Λαζάρου, Λιάβα, Μακρίδης, Μανωλόπουλος, Μάττας, Μαυρίδης, Σαριδάκης, Σαλβαρίδης.





















ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16.09.2018

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Κεραυνός Κολχικού - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Μαραθώνας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Θύελλα Περιστερώνα - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ(1η αγωνιστική)
---------------------------------
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός Γέφυρας - Ιωνικός
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Παύλος Μελάς - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Καλαϊτζόγλου Δημήτριος

ΓΣ Ηλιούπολης - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Αίας Ευόσμου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βελούδης Αθανάσιος - Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΣ Νεάπολης - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.00
Παρατηρητές:Παπαδόπουλος Γεώργιος-Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός Ασκού - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ελλήσποντος Κριθιάς - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Πανόραμα
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Νεοχωρλής Χρυσοβαλάντης - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Αναγέννηση Επανομής - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

8ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

9ος ΟΜΙΛΟΣ
Προοδευτική - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΜΣ Νικόπολη - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος



10ος ΟΜΙΛΟΣ
Νίκη Ηρακλείου - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σαλβαρίδης Δημήτριος

Αρης Καβαλαρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

11ος ΟΜΙΛΟΣ
Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος




ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Κόντος, Λημνιός, Σκούφος, Τόλης, Μπιλμπίλης, Ξυδόπουλος.



ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:


11.00: Καλαϊτζόγλου, Κωστόπουλος, Παντελίδης, Στάθη, Τσάλιος.



16.30 – 17.00: Λαζάρου, Λιάβα, Μάττας, Μαυρίδης, Μιχαηλίδου, Παπαδημητρίου, Συμεωνίδου, Τσάλιος, Χατζηαθανασίου.




ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΤEΤΑΡΤΗ 19.09.2018


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------
Ιάσων Αυγής - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τουμπουλίδης Νικόλαος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK