ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΣΕ
"
|
|
Α1 - PLAYOFF ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΕ - Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ : 3 - 2
Α1 - PLAYOFF ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ - ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ : 3 - 0
Α1 - PLAYOFF Π.ΜΕΛΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ : 1 - 1
Α1 - PLAYOFF ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ : 2 - 1
Α1 - PLAYOFF ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 0 - 3
Α1 - PLAYOUT ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 1 - 4
Α1 - PLAYOUT ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΞ ΠΟΛΙΧΝΗΣ : 2 - 2
Α1 - PLAYOUT ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ : 2 - 2
Α1 - PLAYOUT ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ : 0 - 1
Α1 - PLAYOUT ΙΩΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΕΡΑΣ. - ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ : 3 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΕΡΑΣ. : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ : 3 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΠΑΟΚ ΕΡΑΣ. : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ : 3 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ : 2 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ - ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 0 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ - ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 2 - 4
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 2 - 1
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ : 2 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 2 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 0 - 2
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ : 0 - 0
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ : 2 - 3
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 2 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΕΑΠ.ΣΥΚ. : 0 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΣΚΙΟΥΡΟΙ : 3 - 2
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ : 4 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ - ΜΠΑ.Μ. : 1 - 3
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 7 - 0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ : 0 - 1
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ : 1 - 2
|