Σύνολο ομάδων: 363 | Kάντε click στο για να δείτε τις ποινές ανά ομάδα.

ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΑΕ ΛΕΥΚΟΥΔΑΣ
ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ
ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΑΕ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΕ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΛΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΜΟΡ.ΠΟΛ.ΣΥΛ. ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΙΝΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ΣΥΚΕΩΝ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ 2002
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Ζ. ΖΑΧΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. Μ.ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 2021
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΑΜΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΝΘΕΜΟΥΣ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΟ ΑΡΕΤΣΟΥ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΠΟ ΛΑΧΑΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ
ΑΠΣ ΑΣΚΟΥ
ΑΠΣ ΣΟΧΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΚΟΛΕΓΙΟ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΣ
ΑΣ ΑΡΕΘΟΥΣΑΣ
ΑΣ ΒΑΣΙΛΟΥΔΙ
ΑΣ ΔΗΜΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
ΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ - 2007
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΕΩΝ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
ΑΣ ΠΑΠΑΔΕΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΣ
ΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΑΣΠ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΚΩΦΙΔΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ
ΑΤΕΡΜΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΒΑΟ
ΒΟΡΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΒΟΣΠΟΡΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
ΔΙΑΠΛΑΣΗ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΛΑΚΚΩΜΑΤΟΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
ΔΙΕΘΝΗΣ ΠΟΔ/ΚΗ ΑΚΑΔ. ΕΠΙΛΕΚΤΩΝ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ
ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΡΕΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΜΑΥΡΟΥΔΑΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΩΤΟΥ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΦΟΙΝΙΚΑ 2011
ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΔΗΜΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΕΥΟΣΜΟΣ 2006
ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 ΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΠΑΦΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΡΟΤΟΝΤΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΙΩΝΕΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΙΩΝΕΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ Β
ΚΑΝΑΡΗΣ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΛΕΟΝΤΕΣ
ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ
ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
Μ.ΑΛΕΞ. ΒΡΑΧΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΕΛΛΗΝΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
Μ.ΑΛΕΞ. ΝΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΠΕΝΤΕ ΒΡΥΣΩΝ
Μ.ΑΛΕΞ.ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 95
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΚΑΛΑΜΩΤΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ
ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΜΕΝ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΜΠΑΜ
ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΙΚΑ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2001
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΜΠΟΚΑ ΑΚΑΝΤΕΜΗ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΝΕΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΝΕΟΙ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΔΙΑ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΦΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΡΤΕΡΩΝ
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΠΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΑΝΟΙΞΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΕΧΕΔΩΡΟΥ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ Κ16
ΠΑΟΚ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΟΝΕ
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΠΕΡΑ
ΠΗΓΑΣΟΣ
ΠΙΕΡΙΚΟΣ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΠΟΡΤΟ ΣΑΛΟΝΙΚΟ
ΠΟΡΦΥΡΙΑΚΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΠΡ. ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΑΝΤΟΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΤΑΥΡΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΤΟΞΟΤΗΣ
ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ
ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΧΑΝΘ
ΧΑΝΘ
ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ