X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




6η φάση
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

5η φάση
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 1 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 4 -2
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 8 - 9
ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ 1 2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 2 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 5 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 1 0 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4η φάση
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΠΑΛΙΑΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΚΑΙ ΠΕΝΑΛΤΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 3 0 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 2 0 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 0 3 ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 3 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 1 3 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 0 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 2 1 ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 4 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 0 2 ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 0 1 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3η φάση
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 2 ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ 1 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 3 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 0 0 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 0 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 2 1 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 1 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 2 0 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1 4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 6 4 ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 6 0 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 2 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 5-4
ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 3 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 4-5 - 1' ΣΙΓΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ 2 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2η φάση
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 3 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 4 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ 1 3 ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2 0 ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 1 0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 2 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 2 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 1 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 4 - 2
ΠΑΟΝΕ 0 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 1 5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 0 ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 3 2 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 3 ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ 4 1 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 3 1 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

1η φάση
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 3 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 4 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 1 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 2 ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 4 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 0 2 ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 3 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 3 ΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 4-3
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ 3 5 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ 1 5 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 2 1 ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ 2 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ 1 2 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
ΠΑΟΝΕ 2 1 ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 4 0 ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 4 1 ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 2 0 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 0 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 2 4 ΜΑΣ ΑΓΧΙΑΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 2 0 ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 2 0 ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 0 7 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 4 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ 2 3 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 1 2 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3 2 ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4 0 ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 2 ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0 3 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 2 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 1 2 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ


Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK