5η φάση
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 3 3 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 5 - 4
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 0 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ

4η φάση
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 0 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 0 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ 0 1 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1 4 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 4 0 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΣΚΙΟΥΡΟΙ 2 3 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 0 1 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 1 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

3η φάση
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 0 5 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 1 0 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 4 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 1 ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2 0 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 0 1 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 5 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 2 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 3 ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014
ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ 1 3 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 3 1 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΣΚΙΟΥΡΟΙ 1 0 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ 0 3 ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

2η φάση
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 0 1 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ Ο 4 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 1 2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 5 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ 2 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ 2 0 ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ.ΦΑΝ. 2 1 ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 1 1 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 6-5
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 6 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ 2 1 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 1 5 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ 0 6 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 4 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 1 1 ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 4-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ 2 1 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 0 2 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ 2 3 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 3 0 ΕΝ.ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΔΙΑΠΛΑΣΗ 1 4 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ
ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ 2 3 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 4 0 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 1 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΑΣΤΕΡΙΑ 2 6 ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΣΚΙΟΥΡΟΙ 3 1 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 0 3 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
ΜΠΑΜ 1 3 ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

1η φάση
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 4 2 ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 1 0 ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3 5 ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ 0 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 2 6 ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 2 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΣΤΑ ΠΕΝΑΛΤΙ 3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 1 7 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝ.ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ 0 1 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ 1 4 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 5 1 ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ 1 0 ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
Μ.ΑΛΕΞ. ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 0 2 ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ 3 2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0 0 ΠΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ ΣTA ΠΕΝΑΛΤΙ 3-5
ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ 2 0 ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΣΚΙΟΥΡΟΙ 8 1 ΠΕΡΑ
ΜΠΑ.Μ 4 2 ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 0 1 ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 2 1 ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3 0 ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
ΠΑΝΟΡΑΜΑ 4 1 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 1 2 ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 0 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 1 3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ
ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 3 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ 2 1 Μ.ΑΛΕΞ. ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΕ ΧΑΡΙΛΑΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 6 0 ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 3 5 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 3 4 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 6 0 ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ 3 2 ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 2 4 ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 5 0 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ 0 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ 0 3 ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014 3 1 ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ 4 0 ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 5 2 Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 2021
ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 0 1 ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ 0 1 ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 4 2 ΜΕΛΙΤΕΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 3 1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΙΑ 4 1 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΤΟΥΜΠΑΣ
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ 2 1 ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ ΜΓΠΣ 0 4 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 0 2 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 0 3 ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 2 3 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ 2 1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 2 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 0 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ 0 2 ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ