X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 13 και 14 Οκτωβρίου 2018
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10581
Ώρα ανάρτησης: 9/10/2018    21:10

Τροποποίηση στο πρόγραμμα αγώνων

του Σαββατοκύριακου 13-14 Οκτωβρίου 2018

Από την Ε.Π.Σ. Μακεδονίας έγινε η παρακάτω τροποποίηση:

Α. Ο αγώνας Αχιλλέας Περαίας – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου θα διεξαχθεί την Κυριακή 14.10.2018 και ώρα 16.30 στο γήπεδο Περαίας, αντί το Σάββατο 13.10.2018 και ώρα 16.30 στο ίδιο γήπεδο.



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.10.2018

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ιωνικός
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αίας Ευόσμου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ελευθεριακός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Ακρίτες Συκεών - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Παύλος Μελάς - Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αναγέννηση Ρυσίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Διβίδης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηρακλής Μοδίου - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Αρης Καβαλαρίου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Αίολος
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΣ Παπάδες
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Κανάρης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Δάφνη Ακροποτάμου - ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Πολίχνης - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ερμής Μηχανιώνας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Βορράς Αμπελοκήπων - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Δόξα Γερακαρούς - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Γερακαρούς - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας



ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δολμάς, Δουβλέκης, Καφαδάρης, Λαζαρίδης, Μπούρος, Ναζίρης, Παπαδόπουλος Γ.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Γούλα, Δερβένης, Κεβρεκίδου, Μακρίδης, Μανωλόπουλος, Παντελίδης, Σίσκος, Τάτσης.

















ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14.10.2018

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλαιό) - ώρα: 16.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.00
- Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Καμπανιακός - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Μελιτέας - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ομόνοια Σίνδου - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΑΟ Καρδίας - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Εθνικός Σοχού - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Δερβένης Παναγιώτης

Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Αστραπή Δενδροποτάμου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Παντελίδης Παντελεήμων

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελετιάδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Μακεδονικός Ασκού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Πανόραμα - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Νίκη Μεσημερίου - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Εθνικός Πυλαίας - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Δόξα Ελπίδας - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Γούλα Ελισάβετ

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σ.

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Οδυσσέας Κορδελιού 0-3 α.α.

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Εθνικός Μετεώρων - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΜΣ Νικόπολη - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 12.30
- Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Ενωση Συκεών - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κεβρεκίδου Πολυξένη

Νίκη Ηρακλείου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Εθνικός Αστέρας - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος - Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Διγενής Κρυονερίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Εθνικός Προφήτη - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αρης Ξηροποτάμου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Παπαγρηγορίου Νικόλαος

Δόξα Ασσήρου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΕ Φαλήρου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Πέρα - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Μεννή Αλεξάνδρα Ελευθερία

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Προοδευτική
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Φοίνικας Καλαμαριάς - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης




Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Κυψέλη Νεάπολης - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.15
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαραθών Υποδομή 1926 - Καπετάν Αγρας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μανωλόπουλος Απόστολος

Αναγέννηση Επταπυργίου - Λιονταράκια Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Μεννή Αλεξάνδρα Ελευθερία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Καρτερών - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Λευκοχωρίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Φοίνικας Σχολαρίου - Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δουβλέκης, Ιγνατιάδης, Μπιλμπίλης, Μπούρος, Ρακόπουλος, Σκούφος.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 13.00: Abuhamdan Hasan, Διβίδης, Καλαϊτζόγλου, Κεβρεκίδου, Κρεσάν, Μάττας, Παντερίδης, Στρατής, Τζήκας, Τσιρμίγκα.

16.30: Abuhamdan Hasan, Balousha Moh., Γούλα, Δερβένης, Διβιδης, Καλαϊτζόγλου, Κρεσάν, Μαργαρίτης, Μαργιούλα – Σιάρκου, Παντερίδης, Στρατής, Τσιρμίγκα.





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK