X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
NEWSLETTER
X

NEWSLETTER

ΕΙΣΑΓΕΤΕ ΤΟ EMAIL ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΔΩΡΕΑΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ

EMAIL:

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
X

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ      [ΧΑΡΤΗΣ]
ΤΗΛ:2310.284285 - FAX: 2310.229874 - info@epsm.gr

ΟΝΟΜΑ:

ΤΗΛΕΦΩΝΟ:

EMAIL:

ΜΗΝΥΜΑ:


ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ
X

ΑΝΑΦΟΡΑ ΛΑΘΟΥΣ

Εντοπίσατε κάποιο λάθος ή παράλειψη στα δεδομένα μας;
Έχετε κάποιες προτάσεις για βελτιώσεις;
Μπορείτε να μας βοηθήσετε να κάνουμε καλύτερο και πληρέστερο τον ιστότοπό μας.

ΚΑΝΤΕ CLICK ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΑΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Υποδομές 13&14/10/2018 - Νέο πρόγραμμα αγώνων και αναβολές
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10584
Ώρα ανάρτησης: 10/10/2018    21:29

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (ΕΦΗΒΩΝ 2002 και νεότεροι)
Κ-17 - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.
Ελευθεριακός - ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ABUHAMDAN H.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ABUHAMDAN H.


Κ17 - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΑΕ Αμπελοκήπων – Μακεδονικός
Γήπεδο ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΗ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤ.
Κεραυνός Κολχικού - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Μακεδονικός Λητής - ΑΠΕ Λαγκαδά ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Κανονιέρηδες - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
Νίκη Ευκαρπίας - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.





Κ-17 - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΑΤΣΗΣ Δ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΕ Ρετζικίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Μελιτέας - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.



Κ-17 - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - Κισσός Χορτιάτη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 18.30
Α΄ Βοήθειες : ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΤΣΗΣ Δ.



Κ-17 - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΑΣΠ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο ΜΕΓ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες :ΤΑΤΣΗΣ Δ.
Μαραθώνας - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Αστέρια - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΤΡΑΤΗΣ Μ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.







Κ-17 - 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο ΣΟΥΡΩΤΗΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες :ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

Ακαδημίες Μίκρας - ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ ---- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018
Γήπεδο ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ.) ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΠΑΟΚ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
Αχιλλέας Περαίας - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΑΝΩ ΠΕΡΑΙΑΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (ΝΕΩΝ 2003 και νεότεροι)

Κ-16 - 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

Κανονιέρηδες – Ιωνικός
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΑΕ Νέων Σίνδου - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο ΟΜΟΝΟΙΑΣ ΣΙΝΔΟΥ ώρα: 10.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

ΑΤΕΡΜΩΝ - ΑΕ Ευόσμου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αναγέννηση Προχώματος – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.


Κ-16 - 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή - Οδυσσέας Κορδελιού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Κεραυνός Κολχικού - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο ΚΟΛΧΙΚΟΥ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΕΡΒΕΝΗΣ Π.
Εθνικός Ευόσμου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΟΥΛΑ ΕΛ.

Αθλητική Εκπαίδευση - Αίας Ευόσμου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ



Κ-16 - 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

Φοίνικας Πολίχνης – Μακεδονικός
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

Νίκη Ευκαρπίας - Όλυμπος Δενδροποτάμου ---------- ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ/ΠΑΟΚ ΓΥΝ.ΟΜΑΔΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Ι.
ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ Π.
Εθνικός Λαγυνών - ΑΣ Νεάπολης (ANDRE VIEΙRΙNΗA)
Γήπεδο ΛΑΓΥΝΩΝ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΙΣΚΟΣ Φ.

Κ-16 - 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ( 2η αγωνιστική)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Αστέρια
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Μπέμπηδες 2000 – ΑΕΠ Ηρακλής 1908 ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΑΙΝΕΙΑΣ - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
Ακρίτες Συκεών – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΑΣ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΡΜΙΓΚΑ Μ.


Κ-16 - 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγωνιστική)

Ηφαιστος Θέρμης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΑΣ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΡΜΙΓΚΑ Μ.
Ατρόμητος Τριαδίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο PLANET ώρα: 18.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο ΑΝΩ ΠΕΡΑΙΑΣ ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΠΑΝΗΣ Δ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο ΡΥΣΙΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΔΙΒΙΔΗΣ Γ.
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο PLANET ώρα: 16.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΝΕΩΝ 2004)

K15 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Οδυσσέας Κορδελιού - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΟ Μεσήμβριας - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ατέρμων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΡΕΠΟ: ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE

K15 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Ελπίδας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Κυψέλη Νεάπολης - Φίλιππος Παλαιοκάστρου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Μακεδονικός - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ. BALOUSHA M.
Μακεδών Ευόσμου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες :ΓΟΥΛΑ ΕΛ.

ΡΕΠΟ: Αγροτικός Αστέρας 2016 Υποδομή

K15 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΕ Φαλήρου - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο PLANET ώρα: 14.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.

Πανόραμα – Μαραθώνας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο ΠΥΛΑΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Μ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.

ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Τριανδρίας






K15 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)


Αναγέννηση Επανομής - Μπέμπηδες 2000 ------ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Απόλλων Καλαμαριάς – Αριστοτέλης
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΠΑΟΝΕ (ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΕΡΑΙΑΣ) ώρα: 11.30
Α΄ Βοήθειες : ΔΙΒΙΔΗΣ Γ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ) ώρα: 18.30
Α΄ Βοήθειες : ΛΑΛΛΑΣ Κ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΠΑΙΔΩΝ 2005 και νεότεροι)

K14 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ελπίδες Χαλάστρας – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ ώρα: 12.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο ΑΤΕΡΜΩΝ ΑΓ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

Αναγέννηση Προχώματος - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ---- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ ΗΛ.

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Κουφαλίων


K14 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΑΠΕ Λαγκαδά - ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007
Γήπεδο ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΣΙΣΚΟΣ Φ.
Δόξα Ρετζικίου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΥΚΩΝ ώρα: 09.30
Α΄ Βοήθειες : ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.

Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Κολχικού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΡΕΠΟ: Εθνικός Λαγυνών





K14 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αίας Ευόσμου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ερμής Ευόσμου - Εσπερος Τερψιθέας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ελπίδες Ηλιούπολης - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
Εθνικός Ευόσμου - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ώρα: 12.00
Α΄ Βοήθειες : ΓΟΥΛΑ ΕΛ.

ΡΕΠΟ: Ελπίδες Σταυρούπολης

K14 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ελπίδες Συκεών - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.
ΑΜΣ Νικόπολη - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ Π.
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο ΛΕΟΝΤΩΝ ώρα: 11.00
Α΄ Βοήθειες : ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEΙRΙNΗA) - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ΠΛ) ώρα: 09.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΡΕΠΟ: ΒΑΟ

K14 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς ---------- ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΣΑΝΤΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Κρήνης ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Αστέρια ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΡΕΠΟ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)

K14 - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ----- ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Μπέμπηδες 2000 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Art Soccer School /Φίλιππος Θέρμης
Γήπεδο ΚΑΡΔΙΑΣ ώρα: 10.30
Α΄ Βοήθειες : ΤΣΙΡΜΙΓΚΑ Μ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005) - (1η αγωνιστική)

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Ντίνος Κούης – ΠΑΟΚ
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ Δ.

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΠΑΟ Διοικητηρίου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αρης Θεσσαλονίκης - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΜΕΓ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2006)

K13 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)


Ομόνοια Σίνδου - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ --------- ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΑΜΣ Νικόπολη - Κεραυνός Ωραιοκάστρου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Δόξα Ρετζικίου - ΑΕ Ρετζικίου 0-3 α.α.

Ερμής Ευόσμου – Ιωνικός ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Αξιός Ανατολικού ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ


K13 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) ----- ΑΝΑΒΛΗΚΕ

Μακεδονικός - Αθλητική Εκπαίδευση ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΡΗΣ (2007) ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2007) ------- ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Ελπίδες Συκεών ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΡΕΠΟ: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ



K13 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ώρα: 13.30
Α΄ Βοήθειες : ABUHAMDAN H.
ΑΕ Φαλήρου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο PLANET ώρα: 15.15
Α΄ Βοήθειες : ΜΕΝΝΗ ΑΛ. ΕΛ.

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - ΠΑΟΚ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) ώρα: 15.00
Α΄ Βοήθειες : BALOUSHA M.
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΑΡΗΣ (2006)



ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ. , ΙΝΤΖΙΔΗΣ ΙΠ. , ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ. , ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ. . ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜ. , ΤΖΗΚΑΣ Ε.





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Επικοινωνία
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK