ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02.02.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΓΣ Ηλιούπολης - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
Δόξα Ρετζικίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Ακρίτες Συκεών - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Πανόραμα - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Μαλγάρων - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Εθνικός Μετεώρων - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Alokshi Mohammed
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.30
Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πυρσός Αγίας Τριάδας - Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.30
Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.30
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Αετός Ανω Σταυρού - Βορράς Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Δεμερτζής, Κόλτσος, Ρακόπουλος, Κουρουπής, Παπατζίκος, Σκουφός.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Balousha M., Μουχσιάδης, Elmoghrabi M., Χαρατσίδης, Σπυρίδου Μ., Usore Blessing.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03.02.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αρης Παλαιοχωρίου
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 15.00
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Αγροτικός Αστέρας – Ερμής Αμυνταίου
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αθηνών
Γήπεδο: Μεσήμβριας (ΑΚ ΠΑΟΚ) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – ΓΑΣ Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Φοίνικας Καλαμαριάς – Καβάλα ‘86
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
------------------------------------------
Μαραθώνας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Κεραυνός Κολχικού - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Εθνικός Σοχού - Καμπανιακός
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος
ΑΟ Καρδίας - Μελιτέας
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Ομόνοια Σίνδου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Δόξα Αγ.Παύλου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Balousha Mohammed
Ιωνικός - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Elmoghrabi Marwan
Μακεδονικός Γέφυρας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος
Αίας Ευόσμου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
ΠΑΟ Δορκάδας - Ελλήσποντος Κριθιάς ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Μακεδονικός Ασκού - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
ΠΑΟΝ Επιβατών - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.
Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος
Αναγέννηση Ρυσίου - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Balousha Mohammed
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Σταυραετός Ευξεινούπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 10.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
ΑΜΣ Νικόπολη - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Μαγνησιακός - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ενωση Συκεών - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.30
Γιατρός:Γεωργίου Αρετή
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.30
Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος
Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.30
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.30
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
Εθνικός Αστέρας - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.30
Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος
Αστραπή Μεσαίου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.30
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Διγενής Κρυονερίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Πολύδωρας Νικόλαος
Εθνικός Προφήτη - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 15.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Ηρακλής Μοδίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 15.30
Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Αρης Ξηροποτάμου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Αρης Καβαλαρίου - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Δάφνη Ευαγγελισμού - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
ΑΕ Φαλήρου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Πέρα - Αίολος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα
Ελπίδες Θερ.Θέρμης - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Ιωάννης Παπάφης - Προοδευτική
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μέντεκας Καλαμαριάς - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Στρατής Μιχαήλ
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Φοίνικας Καλαμαριάς - ΑΣ Παπάδες ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Κανάρης - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική - ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.00
Γιατρός:Elmoghrabi Marwan
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική - ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Νίκη Νεοχωρούδας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Καφαδάρης, Κόλτσος, Μεταξάς, Παπαδημητρίου, Κόλτσος.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
11.00 – 13.30: Alokshi, Usore Blessing, Γεωργίου Αρετή, Γκόγκος, Λαζάρου, Τσιόμπανου.
15.00 – 15.30: Alokshi, Λάλλας, Μαργαρίτης, Στρατής, Ιωαννίδης Παντ.