X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 13/2/2019
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10862
Ώρα ανάρτησης: 8/2/2019    15:35

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 13.02.2019

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (5η αγωνιστική)
ΑΠΕ Λαγκαδά - Μακεδονικός
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ιωνικός
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Μακεδονικός Ασκού - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Σίσκος Φώτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Νίκη Κερασιάς - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αστέρας Ραιδεστού - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΜΑΣ Αγχιάλου - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Αστραπή Νεάπολης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 15.45
Παρατηρητής: - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.45
Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Βρασίδας Βρασνών - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.45
Παρατηρητής: - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.45
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK