X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 30-31/3/2019 (τελ.ενημέρωση: 29/3/2019 18:51)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10965
Ώρα ανάρτησης: 26/3/2019    19:45

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30.03.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μελιτέας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

ΑΟ Καρδίας - Καμπανιακός
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Εθνικός Σοχού - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Φοίνικας Πολίχνης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Θερμαϊκός Θέρμης - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αχιλλέας Τριανδρίας - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Κεραυνός Κολχικού - Μαραθώνας
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακρίτες Συκεών - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Μακεδονικός Ασκού - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΑΕ Φιλύρου - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

ΠΑΟ Δορκάδας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 α.α.


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Πανόραμα - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Αναγέννηση Ρυσίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

ΑΕ Κρήνης - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Θρίαμβος Παρθενίου - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Φίλιππος Ελεούσας - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Μακεδονικός Μοναστηρίου - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Δρυμού - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 16.30
Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 16.30
Γιατρός:Abukhatwa Ali

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αριστοτέλης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΕ Μαρτίου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Δόξα Τριλόφου - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Αχιλλέας Περαίας - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 16.30
Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 16.30
Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Tσιόμπανου Φανή


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Σάντος Πανοράματος
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 16.30
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Σταμάτης Αθ., Ρακόπουλος, Παπαδημητρίου, Τσαουσίδης, Τουμπουλίδης.



ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Παπαδέα, Πουλιάσης.





ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31.03.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας – ΠΟ Νέας Τρίγλιας
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – Αλμωπός Αριδαίας
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΟ Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αετοί Θεσσαλονίκης 2015
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Μακεδονικός Γέφυρας - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Δόξα Ρετζικίου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Ιωνικός - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Δόξα Αγ.Παύλου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Αξιός Ανατολικού - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Αετός Βασιλικών - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Ορφέας Σουρωτής - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

ΠΟ Ξηροκρήνης - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Οδυσσέας Κορδελιού - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παπαδέα Σταυρούλα

Ολυμπος Δενδροποτάμου - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge






Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Νέστωρ Οσσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Εθνικός Λαγυνών - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 16.30
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Δράση Αρδαμερίου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 16.30
Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Βρασίδας Βρασνών - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 16.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 16.30
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Ποντιακός Πολυδενδρίου - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 16.30
Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Εθνικός Προφήτη - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 16.30
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Προοδευτική - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ατρόμητος Τριαδίου - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Πέρα
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

ΑΕ Φαλήρου - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Κανάρης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Μαραθών Υποδομή 1926 - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ναζίρης, Παπαδημητρίου, Δεμερτζής, Μεταξάς.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.30: Παπαδέα, Νικολαϊδου, Σταματόπουλος, Τσιαχρής, Τσιόμπανου, Χορόζογλου.

16.30: Παπαδημόπουλος, Σαλβαρίδης Ηλ., Τσαμαντουρίδης, Χαρατσίδης, Φαρμάκη, Μακρίδης, Μπακιρτζόγλου.





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK