X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 30-31/3/2019 (τελ.ενημέρωση 29/3/2019 13:17)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10968
Ώρα ανάρτησης: 27/3/2019    14:18

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (ΕΦΗΒΩΝ 2002 και νεότεροι)


K17 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
Ελευθεριακός - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου ------ 0 – 3 a/a

ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - Ιωνικός ------ 3 - 0 a/a

ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ----- 3 – 0 a/a

K17 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΠΕ Λαγκαδά - Μακεδονικός
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Δόξα Ελπίδας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΕ Αμπελοκήπων - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: USORE B.

K17 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
Μελιτέας - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 28-03-2019
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αχιλλέας Τριανδρίας -------- 0 - 3 α/α

Δόξα Ρετζικίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

K17 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΣ ΑΡΗΣ - Κισσός Χορτιάτη ------- 3 – 0 α/α

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Ιωάννης Παπάφης - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Πανόραμα
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (ΝΕΩΝ 2003 και νεότεροι)

K16 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
Αναγέννηση Προχώματος - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΕ Νέων Σίνδου - Ολυμπιακός Κυμίνων ------- 3 – 0 α/α
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ιωνικός
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΕ Ευόσμου ----------------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ)- ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
Κανονιέρηδες - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

K16 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
Αθλητική Εκπαίδευση - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) ----------------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
Γήπεδο: Δημ. Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Κεραυνός Κολχικού ----------- 3 – 0 α/α

Αστέρας Αμπελοκήπων - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: USORE B.

Αγροτικός Αστέρας - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ)- ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
Αίας Ευόσμου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

K16 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
Εθνικός Λαγυνών - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - Νίκη Ευκαρπίας ------- 0 – 3 α/α

ΑΕ Φιλύρου - Μακεδονικός
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΣ Νεάπολης - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ABUKHATWA A.
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΜΣ Νικόπολη ------- 0 – 3 α/α

K16 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗ Γ.
ΑΙΝΕΙΑΣ - Μπέμπηδες 2000 ----------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 01-04-2019
Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΕ Κρήνης - Αστέρια ----------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

K16 - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
Αχιλλέας Περαίας - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗ Γ.


Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
΄Ηφαιστος Θέρμης - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΝΕΩΝ 2004)

K15 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
Ελπίδες Χαλάστρας - ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
Ατέρμων - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.
ΑΟ Μεσήμβριας - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 13.30

K15 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------

Φοίνικας Πολίχνης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.

Ντίνος Κούης - Κυψέλη Νεάπολης --------- 3 – 0 α/α

Μακεδονικός - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

Δόξα Ελπίδας - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΡΕΠΟ: - Αστέρας Αμπελοκήπων


K15 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
Ερμής Καλαμαριάς - Πανόραμα ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 27-03-2019
Γήπεδο: ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ- ώρα: 18.30
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Εθνικός Πυλαίας - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.


ΑΕ Ρετζικίου - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΡΕΠΟ: ΑΕ Φαλήρου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΠΑΙΔΩΝ 2005 και νεότεροι)

K14 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
Αναγέννηση Προχώματος - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή -------- 0 – 3 α/α

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ)- ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
ΡΕΠΟ: - Ελπίδες Χαλάστρας

K14 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------

Νίκη Ευκαρπίας - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΕ Ευόσμου - Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Ελπίδες Ηλιούπολης - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΟΠΑΤΣΑΡΗΣ Σ.
Αίας Ευόσμου - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΡΕΠΟ: Αστέρας Αμπελοκήπων

K14 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ - ΒΑΟ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ABUKHATWA A.
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA)
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα: 12.00

Κυψέλη Νεάπολης - Εθνικός Μετεώρων -------- 0 – 3 α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005)(16η αγωνιστική)
------------------------
Ντίνος Κούης - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ----------------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 31-03-2019
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ------ 3 – 0 α/α

ΠΑΟΚ - Αρης Θεσσαλονίκης ---------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2006)
K13 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Ιωνικός - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.
Φοίνικας Πολίχνης - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή -------- 3 – 0 α/α

Ερμής Ευόσμου - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.30


K13 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
Αθλητική Εκπαίδευση - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) - Μακεδονικός
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Ελπίδες Συκεών - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ABUKHATWA A.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΑΡΗΣ (2007)
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.

K13 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
Μπέμπηδες 2000 - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο : Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Απόλλων Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΡΕΠΟ: ΑΣ ΠΑΟΚ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)

K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ , ΣΙΝΔΟΥ & ΚΑΣΤΑΝΑ ( ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ)
K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ : ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

Ελπίδες Χαλάστρας - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 11.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αξιός Ανατολικού ----- 0 – 3 α/α

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 10.00

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ακαδημία Οι Αετοί
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 10.00

ΑΕ Νέων Σίνδου - Ατέρμων --------- ΑΝΑΒΟΛΗ

Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

K12 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
------------------------------
Ελπίδες Αμπελοκήπων - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 10.30

Αγροτικός Αστέρας - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 09.00

Δόξα Ελπίδας - ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 14.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Αθλητική Εκπαίδευση ------- 3 – 0 α/α

ΑΕ Ευόσμου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 13.40




K12 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 15.20


Ελπίδες Σταυρούπολης - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 14.50

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 10.30

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 12.30
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου

K12 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Champions - ώρα: 09.00

Αχιλλέας Τριανδρίας - Αστέρια ---- 0 – 3 α/α

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Champions - ώρα: 12.30

Απόλλων Καλαμαριάς - Μαραθώνας
Γήπεδο: Champions - ώρα: 11.20

ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Champions - ώρα: 10.10

Φίλιππος Θέρμης - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ------- 0 – 3 α/α


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2009 και νεότεροι)

K10 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ , ( ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ, ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ, ΣΙΝΔΟΥ, ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ. )
13η αγωνιστική ΚΕΝΤΡΟ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - ώρα: 12.00
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2) - Μπέμπηδες Ιωνίας: - ώρα: 11.00
Ομόνοια Σίνδου - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: - ώρα: 12.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (1) - Ελπίδες Χαλάστρας: - ώρα: 10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (2) - ΑΕ Νέων Σίνδου: - ώρα: 11.00
Αξιός Ανατολικού - ΜΑΣ Αγχιάλου: - ώρα: 10.00
ΡΕΠΟ: - Αναγέννηση Προχώματος

Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ.


K10 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (15η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου - Ντίνος Κούης: - ------ 0 – 3 α/α
Μακεδονικός Λητής - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: - ώρα: 10.30
Ελπίδες Σταυρούπολης - Αστέρας Αμπελοκήπων: - ώρα: 10.30
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Παύλος Μελάς: - ώρα: 10.30
ΡΕΠΟ: Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου
K10 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ : SHOOTERS
16η αγωνιστική

SHOOTERS - SHOOTERS ACADEMY: - ώρα: 09.00
Εθνικός Πυλαίας - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ: - ώρα: 10.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών: - ΑΝΑΒΟΛΗ
Αχιλλέας Τριανδρίας - Αστέρας Ραιδεστού: - ώρα: 11.00
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μπέμπηδες 2000: - ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: ΑΕ Τούμπας


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2011 και νεότεροι)

K8 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2) - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: - ώρα: 11.30
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: ----- ΑΝΑΒΟΛΗ
Μακεδονικός Λητής - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (1): - ώρα: 11.30





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK