ΤΕΤΑΡΤΗ 03.04.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός: Μπάνης Δημήτριος
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Ελευθεριακός - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Δόξα Πενταλόφου - Ιωνικός
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης
Κανονιέρηδες - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Αξιός Ανατολικού - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Παύλος Μελάς - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 0-3 α.α.
Ελλήσποντος Μαδύτου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός: Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 17.15
Γιατρός: Κελεσίδου Μαντλέν