X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 3/4/2019 (τελ.ενημέρωση 2/4 19:43)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10979
Ώρα ανάρτησης: 29/3/2019    14:43

ΤΕΤΑΡΤΗ 03.04.2019


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός: Μπάνης Δημήτριος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ελευθεριακός - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Δόξα Πενταλόφου - Ιωνικός
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Κανονιέρηδες - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Παύλος Μελάς - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 0-3 α.α.

Ελλήσποντος Μαδύτου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός: Θεοδωρίδης Χριστόφορος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 17.15
Γιατρός: Κελεσίδου Μαντλέν





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK