X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Αποτελέσματα και αγώνες παλαιμάχων ποδοσφαιριστών
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10983
Ώρα ανάρτησης: 29/3/2019    18:50

4o ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Στους «4» το Φάληρο

Στους «4» του 4ου Κυπέλλου Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης, που διοργανώνει η ΕΠΣ Μακεδονίας προκρίθηκε το Φάληρο το οποίο επικράτησε εκτός έδρας της Σίνδου με σκορ 4-3, ύστερα από ένα συναρπαστικό αγώνα.
Υπενθυμίζεται ότι ήδη έχουν προκριθεί στην ημιτελική φάση το Ωραιόκαστρο (2-1 την ΑΕ Αμπελοκήπων), το Ανατολικό (4-0 τη Θέρμη) και οι Συκιές (3-1 το Διοικητήριο).
Στους εξ’ αναβολής αγώνες πρωταθλήματος σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ 0-3

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΔΕΗ - ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ 0-5


23o ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ 01.04.2019

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΣΙΝΔΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ - ΕΥΟΣΜΟΣ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 19.30
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΔΕΗ - ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 21.30
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΣΥΚΙΕΣ - ΠΕΡΑΙΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 20.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

TΕΤAΡTH 03.04.2019

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.30
Γιατρός:Παπαδέα Σταυρούλα

ΡΕΠΟ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΘΕΡΜΗ - ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 18.00
Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλ.) Κ.Μιγκοτζίδης - ώρα: 18.00
Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

ΒΥΣΩΝΕΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 20.30
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

ΡΕΠΟ: ΦΑΛΗΡΟ





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK