X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 6-7/4/2019 (τελ ενημέρωση: 5/4 17:45)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10987
Ώρα ανάρτησης: 2/4/2019    19:12

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 06.04.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Μελιτέας - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Αφθονίδης Νεκ. Λάμ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Εθνικός Μαλγάρων - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ελπίδες Χαλάστρας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Δόξα Ελπίδας - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Σταυρούπολης - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Δόξα Δρυμού
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ηρακλής Μοδίου - Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο: Μοδίου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Εθνικός Προφήτη - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Προφήτη - ώρα: 17.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Διγενής Κρυονερίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανάρης - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Πυρσός Αγίας Τριάδας - ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Σάντος Πανοράματος - ΠΑΟ Καρτερών ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ 0-3 α.α.


ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Κουρκουνάσιος, Λαζαρίδης, Μουχτάρογλου, Ναζίρης, Ρακόπουλος.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Θεοδωρίδης, Λιόλιος, Μουχσιάδης, Πεντερίδης, Τάτσης, Χατζηαθανασίου, Παπαδημόπουλος.




































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 07.04.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Μακεδονικός
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλαιό) - ώρα: 16.00

ΑΠΕ Λαγκαδά - Εδεσσαϊκός
Γήπεδο: Λαγκαδά - ώρα: 16.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Καμπανιακός - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Ιάσων Αυγής - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Θύελλα Περιστερώνα - Μαραθώνας
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Αίας Ευόσμου - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Μακεδονικός Γέφυρας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Δόξα Ρετζικίου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΓΣ Ηλιούπολης - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Ιωνικός - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Παύλος Μελάς - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ακρίτες Συκεών - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Μακεδονικός Ασκού - Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 α.α.

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Ελλήσποντος Μαδύτου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Abukhatwa Ali

ΠΑΟ Δορκάδας - Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Πανόραμα
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Εθνικός Πυλαίας - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Νίκη Κερασιάς - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ολυμπος Δενδροποτάμου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
ΑΜΣ Νικόπολη - Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παπαδέα Σταυρούλα

Εθνικός Μετεώρων - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

ΑΕ Αμπελοκήπων - Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός: Usore Blessing

Εθνικός Αστέρας - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Νίκη Ηρακλείου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 11.30
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 13.30
Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ενωση Συκεών - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 12.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Δόξα Ασσήρου - ΑΕ Αγ.Γεωργίου
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 12.00
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Αρης Καβαλαρίου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 12.00
Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αρης Ξηροποτάμου - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 12.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.30
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Προοδευτική
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Abukhatwa Ali

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Πέρα - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΕ Φαλήρου - Αίολος
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Φοίνικας Καλαμαριάς - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.

Μέντεκας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΟ Θράκης - Αναγέννηση Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Ελλήνων - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Νίκη Νεοχωρούδας - Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.30
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος



ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καφαδάρης, Τουμπουλίδης, Αναστασιάδης, Χατζόπουλος, Μεταξάς.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.30 – 14.00: Σαλβαρίδης Ηλ., Σταματόπουλος, Χαρατσίδης.



17.00: Σπυρίδου, Τσιάχρης, Ζησόπουλος,Θεοδωρίδης.





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK