X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα πρωταθλημάτων υποδομών (τελ ενημέρωση: 5/4 17:45)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10989
Ώρα ανάρτησης: 3/4/2019    17:38

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Κ. 17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)


ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 08-04-2019
Γήπεδο : ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 10-04-2019
Γήπεδο : ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ- ώρα: 16.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 09-04-2019
Γήπεδο : Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ
Γήπεδο : ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
Γήπεδο : PLANET FC.- ώρα: 14.00
Γιατρός:
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο : ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ- ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
ΑΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Γήπεδο : ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 10-04-2019
Γήπεδο : - ώρα:
Γιατρός:

Κ. 17 Β΄ΦΑΣΗ (1η αγωνιστική)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Κολχικού – Αγροτικός Αστέρας 2016
Γήπεδο : Κολχικού - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΡΕΠΟ:ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ελπίδες Σταυρούπολης - Κεραυνός Αγ. Παύλου
Γήπεδο : Παύλου Μελά- ώρα: 09.00
ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000



3ος ΟΜΙΛΟΣ

Αχιλλέας Περαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο : Περαίας - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Αστέρια – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο : ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Ελπίδας - Εδεσσαϊκός
Γήπεδο : Ελπίδας Ευόσμου- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Πανόραμα – ΑΣ Μακεδόνες
Γήπεδο : Πανοράματος (Έναντι κλ. Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΡΕΠΟ: Εθνικός Πυλαίας

6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Καρδίας - Μαραθώνας
Γήπεδο : Καρδίας- ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Δόξα Ρετζικιού – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο : ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο : Ευκαρπίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.

8ος ΟΜΙΛΟΣ

Ορφέας Σουρωτής – Αετοί Θεσσαλονίκης
Γήπεδο : Σουρωτής- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

Κ. 16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)


ΑΙΝΕΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 10-04-2019
Γήπεδο : ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ώρα: 16.15
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 04-04-2019
Γήπεδο : ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΣΤΑΔΙΟ- ώρα: 18.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
Γήπεδο : ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 10-04-2019
Γήπεδο : Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ- ώρα: 16.45
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο : ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 09-04-2019
Γήπεδο : ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο : ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ- ώρα: 12.00
Γιατρός: ABUKHATWA A.
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Γήπεδο : ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.


Κ. 16 Β΄ΦΑΣΗ (1η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Λαγυνών - Ιωνικός
Γήπεδο : Λαγυνών - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
Αγροτικός Αστέρας – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο : ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ- ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου (2) – ΑΜΣ Νικόπολης
Γήπεδο : Δημοτικό Ωραιοκάστρου- ώρα: 12.00
Γιατρός:
Οδυσσέας Κορδελιού – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο : ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ. - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Γερμανική Αθλητική Ακαδ. (1) - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο : ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΡΕΠΟ: Ήφαιστος Θέρμης

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Φιλύρου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο : Φιλύρου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
Κεραυνός Κολχικού – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο : Κολχικού - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΙΑΣ Εύοσμου
Γήπεδο : Κουφαλίων (ΝΕΟ ΒΙΠΕ) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Αριστοτέλης – ΑΕΠ Ηρακλής 1908
Γήπεδο : Δημοτικό Καλαμαριάς- ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΟ Σούτερς - Μαραθώνας
Γήπεδο : Καρδίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.


7ος ΟΜΙΛΟΣ

Αναγέννηση Ρυσίου (1) – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο : Ρυσίου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ Κρήνης – Γερμανική Αθλητική Ακαδ. (2)
Γήπεδο : ΑΕ Κρήνης- ώρα: 11.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΡΕΠΟ: Θερμαϊκός Θέρμης

Κ. 15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019
Γήπεδο : Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
Γήπεδο : ΠΥΛΑΙΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ- ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔ. - ΠΑΝΟΡΑΜΑ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 10-04-2019
Γήπεδο : ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο : ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ώρα: 10.30

ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
Γήπεδο : ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο : ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟ- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο :ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο : ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ - ώρα: 12.00
Κ. 15 Β΄ΦΑΣΗ (1η αγωνιστική)
1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ατέρμων – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο : Ατέρμων Αγ. Παντελεήμων- ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.
Φοίνικας Πολίχνης – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο : Άνω Ηλιούπολης- ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Αχιλλέας Τριανδρίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο : Τριανδρίας- ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Μακεδών Ευόσμου – ΑΣ Ουράνιοι /Celeste
Γήπεδο : Δημοτικό Εύοσμου- ώρα: 09.00
Γιατρός: ABUKHATWA A.
Ελπίδες Χαλάστρας – Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο : Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΟ Νέων Επιβατών – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο : ΠΑΟΝΕ (Παραλιά Περαίας)- ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
ΡΕΠΟ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Κ. 14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο : ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΛΙΟ- ώρα: 09.30
Γιατρός: USORE B.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
Γήπεδο : ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 - ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο : ΑΣΣΗΡΟΥ- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο : ΑΓ ΠΑΥΛΟΥ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γήπεδο : ΛΑΓΥΝΩΝ- ώρα: 11.30
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο :ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ABUKHATWA A.
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA) – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Γήπεδο : ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ- ώρα: 09.30
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο : ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
Κ. 14 Β΄ΦΑΣΗ (1η αγωνιστική)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ελπίδες Κιλκίς
Γήπεδο : Περιβολακίου- ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
ΠΑΟ Κουλούρας – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο : Παύλου Μελά- ώρα: 13.30
2ος ΟΜΙΛΟΣ

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ερμής Εύοσμου
Γήπεδο : Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΕ Εύοσμου – Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων
Γήπεδο : Δημοτικό Εύοσμου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ABUKHATWA A.
3ος ΟΜΙΛΟΣ

Εθνικός Πυλαίας - Γερμανική Αθλητική Ακαδ.
Γήπεδο : Δημοτικό Πυλαίας (πλ.)- ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – ΑΕΠ Ηρακλής 1908
Γήπεδο : Μ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Αγροτικός Αστέρας Υποδ. – ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου
Γήπεδο : ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ- ώρα: 15.00
Γιατρός: ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΟ Πρωτέας - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο : ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ)- ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.

5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΜΣ Νικόπολη – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο : Νικόπολης - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
Έσπερος Τερψιθέας – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο : Άνω Ηλιούπολης- ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

6ος ΟΜΙΛΟΣ

Μπέμπηδες 2000 - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο : Αγ. Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Πο Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο : Δημοτικό Πυλαίας (πλ.)- ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.

7ος ΟΜΙΛΟΣ

Ακαδημία Ποδ. Προ – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο : Ελπίδας Εύοσμου- ώρα: 09.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΒΑΟ
Γήπεδο : Αμπελοκήπων Δημοτικό - Πλαστικό - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005)(17η αγωνιστική)
------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ------- 3 – 0 α/α

Αρης Θεσσαλονίκης - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
Μπέμπηδες 2000 - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΑΟΚ
Γήπεδο :Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
Κ. 13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
Γήπεδο : ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΑΑΚ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο : ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΒΟΗΘ.- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΡΗΣ (2007) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006)
Γήπεδο : Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2007) – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο :ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο : Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
Γήπεδο : ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΛΙΟ- ώρα: 11.00
Γιατρός: USORE B.
ΑΣ ΠΑΟΚ - ΙΩΝΙΚΟΣ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 10-04-2019
Γήπεδο : PLANET FC- ώρα: 16.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
Γήπεδο : ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛΑΣΤΙΚΟ- ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Κ. 13 Β΄ΦΑΣΗ (1η αγωνιστική)

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Γιώργος Κούδας – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο : Νεάπολης πλαστικό- ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Ελπίδες Σταυρούπολης – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο : Παύλου Μελά- ώρα: 16.30
Γιατρός:

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο : Δημοτικό Καλαμαριάς- ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΕ Φαλήρου – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο : Planet F.C. - ώρα: 15.30

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Αθλητική Εκπαίδευση – ΠΑΟ Κουλούρας
Γήπεδο : Παύλου Μελά - ώρα: 15.00
Γιατρός:
Ντίνος Κούης (1) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο : ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ- ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΕΝΤΕΡΙΔΗΣ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)

K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΣΙΝΔΟΥ , ΚΑΣΤΑΝΑ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ( ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ)
K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ : ΣΙΝΔΟΥ

Ομόνοια Σίνδου - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.00

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.00

ΑΕ Νέων Σίνδου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 10.00

Ατέρμων - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 10.00
Ακαδημία Οι Αετοί - Αναγέννηση Χαλκηδόνας -------- 3 – 0 α/α

Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
K12 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
------------------------------
Αθλητική Εκπαίδευση - Δόξα Ελπίδας --------- 0 – 3 α/α

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1) - Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 15.20


Αγροτικός Αστέρας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 13.00

Εσπερος Τερψιθέας - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 12.30

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ/ Celeste - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 13.40

K12 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2) - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 14.10

Δόξα Ρετζικίου - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 14.50

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)

K12 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------

Αστέρια - ΠΑΟ Διοικητηρίου ----------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 07-04-2019
Γήπεδο: Champions - ώρα: 17.20

K12 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(19η αγωνιστική ΣΑΒΒΑΤΟ 6-4-2019)
------------------------------
ΠΑΟΚ - Αστέρια
Γήπεδο: Champions - ώρα: 12.30

Εθνικός Πυλαίας - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Champions - ώρα: 10.10

Μαραθώνας - Αχιλλέας Τριανδρίας ------ 3 – 0 α/α

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Champions - ώρα: 11.20



Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Champions - ώρα: 09.00

Φίλιππος Θέρμης - ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ------- 0 – 3 α/α

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2009 και νεότεροι)
K10 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ( ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ, ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ, ΣΙΝΔΟΥ, ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ , ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ. )
14η αγωνιστική ΚΕΝΤΡΟ: ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2) - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1): - ώρα: 10.30
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ομόνοια Σίνδου: - ώρα: 10.30
Μπέμπηδες Ιωνίας - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (1): - ώρα: 11.30
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (2): - ώρα: 12.30
Ελπίδες Χαλάστρας - Αξιός Ανατολικού: - ώρα: 12.30
ΑΕ Νέων Σίνδου - Αναγέννηση Προχώματος: - ώρα: 11.30
ΡΕΠΟ: ΜΑΣ Αγχιάλου

K10 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (16η αγωνιστική)
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Ρετζικίου: - 3 – 0 α/α
Ντίνος Κούης - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: - ώρα: 10.30
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: - ώρα: 10.30
Παύλος Μελάς - Μακεδονικός Λητής: - ώρα: 10.30
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Σταυρούπολης

K10 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ : SHOOTERS
17η αγωνιστική

SHOOTERS ACADEMY - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ: - ώρα: 09.00
ΠΑΟΝ Επιβατών - SHOOTERS: - ώρα: 13.00
Αστέρας Ραιδεστού - Εθνικός Πυλαίας: - ώρα: 12.00
ΑΕ Τούμπας - ΠΑΟ Διοικητηρίου: - ώρα: 11.00
Μπέμπηδες 2000 - Αχιλλέας Τριανδρίας: - ώρα: 10.00
ΡΕΠΟ:ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2011 και νεότεροι)

K8 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (1): - ώρα: 11.30
Μακεδονικός Λητής - Αστέρας Αμπελοκήπων: - ώρα: 11.30





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK