X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Αποτελέσματα και αγώνες παλαιμάχων ποδοσφαιριστών
https://www.epsm.gr/article.asp?code=10999
Ώρα ανάρτησης: 5/4/2019    17:38

Με νίκες προχώρησαν οι πρωτοπόροι
Ανατολικό και Διοικητήριο

Οι πρωτοπόροι των δύο ομίλων πρόσθεσαν ακόμη μία επιτυχία στο ενεργητικό τους και οδηγούν την κούρσα στο 23ο Πρωτάθλημα Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης, που διοργανώνει η ΕΠΣ Μακεδονίας, το Ανατολικό (4-1 τη Χαλάστρα) και το Διοικητήριο (4-2 τη ΔΕΗ).
Αναλυτικά την 15η αγωνιστική σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΣΙΝΔΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ - ΕΥΟΣΜΟΣ 4-5
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΧΑΛΑΣΤΡΑ 4-1
ΠΟΛΙΧΝΗ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ 2-2
ΡΕΠΟ: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΔΕΗ - ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ 2-4
ΣΥΚΙΕΣ - ΠΕΡΑΙΑ 3-4
ΘΕΡΜΗ - ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ 5-3
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - Δόξα Αγ.Παύλου 1-3
ΒΥΣΩΝΕΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5-7
ΡΕΠΟ: ΦΑΛΗΡΟ

ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ 08.04.2019

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ
Γήπεδο: Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 19.00
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΔΕΗ - ΘΕΡΜΗ
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 18.00
Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΠΕΡΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΟ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 21.30
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Δόξα Αγ.Παύλου - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 20.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΤΕΤΑΡΤΗ 10.04.2019

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΣΙΝΔΟΣ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 19.30
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΠΟΛΙΧΝΗ
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 18.00
Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

ΡΕΠΟ: ΜΕΝΕΜΕΝΗ

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΓΑΛΛΙΛΑΙΟΣ - ΣΥΚΙΕΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 20.30
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλ.) Κ.Μιγκοτζίδης - ώρα: 18.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΡΕΠΟ: ΒΥΣΩΝΕΣ





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK