X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 13-14/4/2019 (τελ.ενημ.12/4/2019 17:26)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11005
Ώρα ανάρτησης: 9/4/2019    19:36

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 13.04.2019

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
Αγροτικός Αστέρας – Κιλκισιακός
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Ελευθεριακός - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Δόξα Πενταλόφου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Κανονιέρηδες - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αξιός Ανατολικού - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Δόξα Αγ.Παύλου - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ιωνικός
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Αναγέννηση Ρυσίου - Νίκη Κερασιάς
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΕ Κρήνης - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος - Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Φίλιππος Ελεούσας - Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Μακεδονικός Μοναστηρίου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Εθνικός Αστέρας - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 18.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δράση Αρδαμερίου - Εθνικός Προφήτη
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δρόσος, Λαζαρίδης, Μαυρίδης, Τσαουσίδης.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Τάτσης, Μπακιρτζόγλου, Παπαδημόπουλος, Χατζησταυρίδης, Κρεσάν, Λάλλας, Μαργιούλα – Σιάρκου.





ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14.04.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
Μακεδονικός – ΠΟ Νέας Τρίγλιας
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 16.00

Αγροτικός Αστέρας – Ελπίς Σκουτάρεως / Βέροια
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 16.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – Μελιτεύς Μελίτης
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 16.00
- Γιατρός: Κόγιας Αθανάσιος

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα 2016 (Θα διεξαχθεί Μ. Τρίτη 23/4/2019 και ώρα 17.00)

Φοίνικα Καλαμαριάς – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Δόξα Ρετζικίου – Καβάλα ‘86
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης- Γιατρός:Ιωαννίδης Κυριάκος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κοπατσάρης Στέργιος

Εθνικός Σοχού - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Φοίνικας Πολίχνης - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Usore Blessing Knowledge

Θερμαϊκός Θέρμης - Μελιτέας
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Αχιλλέας Τριανδρίας - Καμπανιακός
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Balousha Mohammed

Κεραυνός Κολχικού - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Μαραθώνας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Θύελλα Περιστερώνα - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΣ Νεάπολης 0-3 α.α.

Ελλήσποντος Μαδύτου - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

Απόλλων Ζαγκλιβερίου - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Ξυλούπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σταυραετός Ευξεινούπολης - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΠΟ Ξηροκρήνης - Ορφέας Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Οδυσσέας Κορδελιού - Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Ελπίδες Χαλάστρας - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Θρίαμβος Παρθενίου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαγνησιακός - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστραπή Μεσαίου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Νίκη Ευκαρπίας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.00
Γιατρός:Τάτσης Δημήτριος

Δόξα Δρυμού - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Ενωση Συκεών 3-0 α.α.

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ασσήρου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 17.00
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Δάφνη Ευαγγελισμού - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 17.00
Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.

ΑΕ Αγ.Γεωργίου - Αρης Ξηροποτάμου
Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Εθνικός Λαγυνών - Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 17.00
Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Βρασίδας Βρασνών - Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 17.00
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ποντιακός Πολυδενδρίου - ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 17.00
Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς







Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Ιωάννης Παπάφης - Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ατρόμητος Τριαδίου - Πέρα
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΕ Πυλαίας - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 11.30
Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αίολος
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Φαρμάκη Γεωργία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανάρης - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός: Abukhatwa Ali

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΕ Μαρτίου - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αργοναύτης Καλαμαριάς - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Δόξα Τριλόφου - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αχιλλέας Περαίας - ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καφαδάρης, Κουρούπης, Ρακόπουλος, Σταμάτης Αθ., Χατζόπουλος, Τόλης

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.30 – 14.00: Balousha, Ανδρικόπουλος, Usore Blessing, Ζησόπουλος, Καρυοφύλλη, Κυριακίδης, Μαυρόπετρος, Μουχσιάδης.

17.00: Λάλλας, Λιόλιος, Σαλβαρίδης Ηλ., Χαρατσίδης, Φαρμάκη.





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK