X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 12-15/4/2019 (τελ.ενημ.12/4 17:28)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11008
Ώρα ανάρτησης: 10/4/2019    13:42

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

Κ. 17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (1ος ΑΓΩΝΑΣ ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο :ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.

Κ. 17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 15-04-2019
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Μακεδονικός - ΑΕ Ρετζικίου ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12-04-2019
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 15-04-2019
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΣ ΑΡΗΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Κανονιέρηδες - ΑΕ Φαλήρου 2 -1

ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ 1 - 1

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ,ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: USORE B.
ΑΣ ΠΑΟΚ - Ντίνος Κούης ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 15-04-2019
Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ. 17 Β΄ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική)


Κ17 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αστέρια ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.








Κ17 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: ΕΛΠΙΔΑ ΣΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Κ17 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - Νίκη Ευκαρπίας ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: USORE B.

Κ17 Β ΦΑΣΗ 8ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.



Κ. 16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ΑΙΝΕΙΑΣ ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12-04-2019
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Εσπερος Τερψιθέας - Μακεδονικός
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.
Ντίνος Κούης - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 15-04-2019
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Εθνικός Ευόσμου - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΑΣ Νεάπολης - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 15-04-2019
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 19.30
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.



Κ. 16 Β΄ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική)


Κ16 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΕ Νέων Σίνδου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Δημοτικό Σίνδου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

Κ16 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Ελπίδες Ηλιούπολης - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Κ16 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
΄Ηφαιστος Θέρμης - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΡΕΠΟ: Ακρίτες Συκεών

Κ16 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
Κανονιέρηδες - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.


Κ16 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
Αθλητική Εκπαίδευση - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΡΕΠΟ: Αίας Ευόσμου

Κ16 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ABUKHATWA A.
Μαραθώνας - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.



Κ16 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
Αστέρια - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 18.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
Αχιλλέας Περαίας - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Κ16 Β ΦΑΣΗ 8ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Μ.
ΡΕΠΟ: ΑΕ Κρήνης
Κ. 15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: USORE B.
Ντίνος Κούης - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Πανόραμα - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Μακεδονικός - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 10-04-2019
Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Μπέμπηδες 2000 - Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ - ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.30

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Ελπίδες Σταυρούπολης ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 15-04-2019
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 18.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Κ. 15 Β΄ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική)


Κ15 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΕ Φαλήρου - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 14.30

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.




Κ15 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΟΥΡΑΝΙΟΙ /CELESTE- Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.

Κ15 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - Μαραθώνας
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ABUKHATWA A.
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΝ Επιβατών
Κ. 14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Ελπίδες Συκεών ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ- ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Κουφαλίων (ΣΤΑΔΙΟ) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Αστέρια - ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΟ Ν.ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Λαγυνών ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 14.30

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ABUKHATWA A.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA)
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ABUKHATWA A.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016 - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κ. 14 Β΄ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική)

Κ14 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
Κεραυνός Κολχικού - ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
Ερμής Ευόσμου - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 15.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Εθνικός Μετεώρων - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο :Μετεώρων - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΕ Κρήνης - Μπέμπηδες 2000 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
Εθνικός Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
ΒΑΟ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ
Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005)(18η αγωνιστική)
------------------------
Αρης Θεσσαλονίκης - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Μπέμπηδες 2000 -------- 0 – 3 α/α

Ντίνος Κούης - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 16.30

Κ. 13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Μπέμπηδες 2000 - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μακεδονικός
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - ΑΡΗΣ (2007)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (ΓΕΝ.2007)
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ (2006)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00

ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 14.30
Γιατρός: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Θ.
Ιωνικός - ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

Ομόνοια Σίνδου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ---------- 0 – 3 α/α

Κ. 13 Β΄ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική)

Κ13 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
Ερμής Ευόσμου - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
Φοίνικας Πολίχνης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Κ13 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 16.30
Γιατρός: BALOUSHA M.
ΑΕ Ρετζικίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.


Κ13 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.00

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)

K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΚΑΣΤΑΝΑ , ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ & ΣΙΝΔΟΥ ( ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ)
K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ : ΚΑΣΤΑΝΑ

Αξιός Ανατολικού - Ομόνοια Σίνδου ----ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ - Ακαδημία Οι Αετοί
Γήπεδο: Καστανά - ώρα: 11.00

Ελπίδες Χαλάστρας - Ατέρμων
Γήπεδο: Καστανά - ώρα: 12.00

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας ----- 3 – 0 α/α

K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

Ολυμπιακός Κυμίνων - ΑΕ Νέων Σίνδου ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 16-04-2019
Γήπεδο: ΣΙΝΔΟΥ - ώρα: 17.15
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

ΑΕ Νέων Σίνδου - ΑΤΕΡΜΩΝ ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 18-04-2019
Γήπεδο: ΣΙΝΔΟΥ - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

K12 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (15η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
Ελπίδες Κιλκίς – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 14.00
K12 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 14-04-2019
Γήπεδο: Champions - ώρα: 15.00

K12 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (20η αγωνιστική)
------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Champions - ώρα: 09.00

Αστέρια - Μαραθώνας
Γήπεδο: Champions - ώρα: 12.30

Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Champions - ώρα: 10.10

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ----- 0 – 3 α/α

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Φίλιππος Θέρμης ---- 3 – 0 α/α

Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Champions - ώρα: 11.20

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2009 και νεότεροι)
K10 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ, ( ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ, ΣΙΝΔΟΥ, ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ , ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ, ΑΓ.ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ. )
15η αγωνιστική ΚΕΝΤΡΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ

ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (1) - Ομόνοια Σίνδου: - ώρα: 13.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (1) - ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (2): - ώρα: 12.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ (2) - Αναγέννηση Χαλκηδόνας: - ώρα: 11.00
Αξιός Ανατολικού - Μπέμπηδες Ιωνίας: - ώρα: 11.00
Αναγέννηση Προχώματος - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ: - ώρα: 13.00
ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Νέων Σίνδου: - ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Χαλάστρας
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ.

K10 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (17η αγωνιστική)

Ελπίδες Σταυρούπολης - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου: - ΑΝΑΒΟΛΗ
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Αστέρας Αμπελοκήπων: - ώρα: 11.00
Ντίνος Κούης - Παύλος Μελάς: - ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Μακεδονικός Λητής: - ώρα: 12.00


K10 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ : SHOOTERS (18η αγωνιστική)

ΠΑΟΝ Επιβατών - SHOOTERS ACADEMY: - 0 – 3 α/α
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Αστέρας Ραιδεστού: - ώρα: 12.00
SHOOTERS - ΑΕ Τούμπας: - ώρα: 10.00
Εθνικός Πυλαίας - Μπέμπηδες 2000: - ώρα: 11.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: - ώρα: 13.00
ΡΕΠΟ: Αχιλλέας Τριανδρίας





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK