X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης & Πέμπτης17-18/4/2019
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11020
Ώρα ανάρτησης: 12/4/2019    17:23

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 17.04.2019


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)
------------------------------------------
Εθνικός Σοχού - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΟ Καρδίας - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ομόνοια Σίνδου - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Μελιτέας - Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Καμπανιακός - Μαραθώνας
Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Εθνικός Πυλαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Νίκη Κερασιάς - Πανόραμα
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

ΠΕΜΠΤΗ 18.04.2019

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος - Γιατρός: Μπάνης Δημήτριος



ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Βαζακίδης, Λάλλας, Μακρίδης, Μαυρόπετρος





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK