X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Αποτελέσματα και πρόγραμμα αγώνων βετεράνων
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11021
Ώρα ανάρτησης: 12/4/2019    17:23

23ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Αμετάβλητη η κατάσταση στην κορυφή

Αμετάβλητη παρέμεινε η κατάσταση στην κορυφή και των δύο ομίλων του 23ου Πρωταθλήματος Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών Θεσσαλονίκης, καθώς εξακολουθούν να προηγούνται το Ανατολικό και το Διοικητήριο.
Αναλυτικά την 16η αγωνιστική σημειώθηκαν τα παρακάτω αποτελέσματα:

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΕΥΟΣΜΟΣ - ΑΕ Αμπελοκήπων 4-0
ΧΑΛΑΣΤΡΑ - ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ 4-4
ΣΙΝΔΟΣ - ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ - ΠΟΛΙΧΝΗ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΡΕΠΟ: ΜΕΝΕΜΕΝΗ

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΔΕΗ – ΘΕΡΜΗ 4-3
ΠΕΡΑΙΑ - ΦΑΛΗΡΟ 2-6
Δόξα Αγ.Παύλου - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2-2
ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ - ΣΥΚΙΕΣ 3-8
ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ - ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ 7-3
ΡΕΠΟ: ΒΥΣΩΝΕΣ

ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ 15.04.2019

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (17η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΕΡΓ.Δ.ΕΥΟΣΜΟΥ ΚΟΡΔΕΛΟΥ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΟ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΣΙΝΔΟΣ - ΜΕΝΕΜΕΝΗ
Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 19.30
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------
Δόξα Αγ.Παύλου - ΘΕΡΜΗ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 20.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΟΥΛΩΦ ΠΑΛΜΕ - ΔΕΗ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΦΑΛΗΡΟ - ΓΑΛΙΛΑΙΟΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 21.30
Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 21.15
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
ΤΕΤΑΡΤΗ 17.04.2019

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ - ΕΥΟΣΜΟΣ
Γήπεδο: Δρυμού - ώρα: 19.30
Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

ΑΕ Αμπελοκήπων - ΧΑΛΑΣΤΡΑ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

ΡΕΠΟ: ΠΟΛΙΧΝΗ

ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΘΕΡΜΗ - ΣΥΚΙΕΣ
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 18.00
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΒΥΣΩΝΕΣ - ΠΕΡΑΙΑ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 20.30
Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΡΕΠΟ:ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK