X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων 17-18/4/2019
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11025
Ώρα ανάρτησης: 15/4/2019    13:29

ΤΕΤΑΡΤΗ 17.04.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Κεραυνός Κολχικού - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Εθνικός Πυλαίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Νίκη Κερασιάς - Πανόραμα
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΠΑΟΝ Επιβατών - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος


ΠΕΜΠΤΗ 18.04.2019

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Ορφέας Αγίας Τριάδας - Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός: Μπάνης Δημήτριος





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK