X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
H κλήρωση των αγώνων των πρωταθλημάτων Υποδομών της ΕΠΣ Μακεδονίας για τη φάση των «8» και των «4»
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11027
Ώρα ανάρτησης: 16/4/2019    18:59

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η κλήρωση των αγώνων της φάσης των «8» και των «4» ομάδων για τα πρωταθλήματα Υποδομών της Ένωσης στις κατηγορίες Κ 13, Κ 14, Κ 15, Κ 16 και Κ 17. Αναλυτικά από την κληρωτίδα προέκυψαν τα παρακάτω ζευγάρια:


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ 13

Φάση των «8»

1. Μπέμπηδες 2000 (γεν. 2007) – Μπέμπηδες 2000
2. Ελπίδες Συκεών - ΑΣ Αρης (2006)
3. ΠΑΟ Διοικητηρίου (2006) – Μακεδονικός
4. ΑΟ Πρωτέας - ΑΣ ΠΑΟΚ

Φάση των «4»

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 2 - Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 1
Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 3 - Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 4



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ 14

Φάση των «8»

1. Διάπλασις - Ελπίδες Σταυρούπολης
2. ΠΑΟ Κουφαλίων - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης (1)
3. Ολυμπία Αθλητική Αρένα - Μύγδωνας 2007
4. Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων - Αγροτικός Αστέρας Υποδομή 2016

Φάση των «4»

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 4 - Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 3
Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 2 - Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 1



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ 15

Φάση των «8»

1. Ελπίδες Σταυρούπολης - Εθνικός Πυλαίας
2. ΠΑΕ Ποντίων Κατερίνης - ΠΑΟ Διοικητηρίου (1)
3. Μπέμπηδες 2000 - ΑΣ ΠΑΟΚ
4. Αγροτικός Αστέρας Υποδομή 2016 – Μακεδονικός

Φάση των «4»

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 1 - Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 2
Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 4 - Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 3


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ 16

Φάση των «8»

1. Εθνικός Ευόσμου- Ντίνος Κούης
2. Μακεδονικός - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
3. Αναγέννηση Ρυσίου (2) – Διάπλασις
4. Κεραυνός Ωραιοκάστρου (1) - Μπέμπηδες 2000
Φάση των «4»

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 1 - Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 2
Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 3 - Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 4


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ 17

Φάση των «8»

1. ΑΕ Φαλήρου – Ντίνος Κούης
2. ΑΣ Αρης - ΠΟ Κοίλων Κοζάνης
3. Μακεδονικός - Μπέμπηδες 2000 (1)
4. Αθλ. Ακαδ. Γιαννιτσών - Απόλλων Καλαμαριάς

Φάση των «4»

Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 1 - Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 2
Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 4 - Νικήτρια ομάδα ζευγαριού Νο 3





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK