X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών (τελ.ενημέρωση 19/4/2019 19:35)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11029
Ώρα ανάρτησης: 17/4/2019    13:25

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019


Κ. 16 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (1η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ - ώρα: 13.00

ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ --------- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: ΜΠΟΚΑ ΑΚΑΝΤΕΜΗ ΑΓΧΙΑΛΟΥ


Κ. 17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
Γήπεδο: PLANET - ώρα: 14.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΑΣ ΑΡΗΣ – ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 22-04-2019
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
ΑΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Γήπεδο: ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Κ. 17 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)


Κ17 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
Αστέρια - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.




Κ17 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Κ17 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΟ Καρδίας - Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Κ17 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Κ. 16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ --------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Κ. 16 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)

Κ16 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
Αγροτικός Αστέρας - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
Κ16 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ Χ.




Κ16 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
Ακρίτες Συκεών - ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΡΕΠΟ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)

Κ16 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
Κανονιέρηδες - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Κ16 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 - Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

Κ16 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
Αστέρια - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30
Γιατρός: ABUKHATWA A.
Κ. 15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο: Π. ΜΕΛΑ (ΠΛ) - ώρα: 10.30

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΝΕΟ - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΣ ΠΑΟΚ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 17-04-2019
Γήπεδο: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔ. - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
Κ. 15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)


ΑΣ ΠΑΟΚ - Μπέμπηδες 2000 ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Κ. 15 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)


Κ15 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - Ατέρμων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

Κ15 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΟΥΡΑΝΙΟΙ - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: ΕΛΠΙΔΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

Κ15 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
Μαραθώνας - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

ΡΕΠΟ: ΑΕ Ρετζικίου
Κ. 14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΣΤΑΔΙΟ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ
Γήπεδο: ΑΓ. ΠΑΥΛΟΥ - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Κ. 14 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)
Κ14 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Ερμής Ευόσμου - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ Σ.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ 2016
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ

Κ14 Β ΦΑΣΗ 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
Εσπερος Τερψιθέας - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

Κ14 Β ΦΑΣΗ 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Κ14 Β ΦΑΣΗ 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Εθνικός Ευόσμου - ΒΑΟ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005)(19η αγωνιστική)
------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ABUKHATWA A.
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - Ντίνος Κούης ------- 0 – 3 α/α
ΠΑΟΚ - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ --------- 3 – 0 α/α
Κ. 13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ « 8 » (1η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2007) - - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
Γήπεδο: ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΡΗΣ (2006)
Γήπεδο: ΣΥΚΕΩΝ ΠΑΛΙΟ - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΣ ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ΕΚΟ ΟΔΥΣΣΕΑ (ΠΛ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Κ. 13 Β΄ΦΑΣΗ (3η αγωνιστική)
Κ13 Β ΦΑΣΗ 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.00

Κ13 Β ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΕ Φαλήρου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

Κ13 Β ΦΑΣΗ 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)

K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΝΤΡΟ: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ, ΣΙΝΔΟΥ & ΚΑΣΤΑΝΑ ( ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ)
K12 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική) ΚΕΝΤΡΟ : ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΕ Νέων Σίνδου ---- 0 – 3 α/α

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 11.00

Ατέρμων - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 11.00

Ομόνοια Σίνδου - Ακαδημία Οι Αετοί
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 12.00

Ελπίδες Χαλάστρας - Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΚΡΙΔΗΣ Ι.
K12 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 13.40

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 12.30

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 14.10

Ελπίδες Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 14.50

Εσπερος Τερψιθέας - Αθλητική Εκπαίδευση --------- 3 – 0 α/α

K12 - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (18η αγωνιστική)
------------------------------
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 10.00

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 10.00
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 15.20

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ - ώρα: 13.00

ΡΕΠΟ: Δόξα Ρετζικίου

K12 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ) ----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019
------------------------------
Αστέρια - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Champions - ώρα: 15.00


K12 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(21η αγωνιστική – ΣΑΒΒΑΤΟ 20-04-2019)
------------------------------
ΠΑΟΚ - Μαραθώνας
Γήπεδο: Champions - ώρα: 09.00

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Champions - ώρα: 11.20

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Αστέρια
Γήπεδο: Champions - ώρα: 12.30

Φίλιππος Θέρμης - Θερμαϊκός Θέρμης ------- 0 – 3 α/α

ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας ------ 3- 0 α/α

Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Champions - ώρα: 10.10


K12 - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(22η αγωνιστική)
------------------------------
ΠΑΟΚ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ------- 0 – 3 α/α

Μαραθώνας - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-04-2019
Γήπεδο: Champions - ώρα: 16.05

Εθνικός Πυλαίας - Φίλιππος Θέρμης --- 3 – 0 α/α

Αστέρια - ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: Champions - ώρα: 16.00

Θερμαϊκός Θέρμης - Απόλλων Καλαμαριάς ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: Champions - ώρα: 17.05

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου ---- 0 – 3 α/α





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK