X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 18-19/5/2019 (τελ.ενημέρωση 17/5/2019 17:30)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11095
Ώρα ανάρτησης: 14/5/2019    18:42

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.05.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ PLAY OUT (1η αγωνιστική - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
--------------------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μακεδονικός Γέφυρας - Αξιός Ανατολικού 3-0 α.α.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Νίκη Μεσημερίου - Νίκη Κερασιάς 3-0 α.α.

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Δόξα Ελπίδας - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ορφέας Αγ. Τριάδας
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος - Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

ΜΑΣ Αγχιάλου - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Κανάρης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία




ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Γαρυπίδης, Δουβλέκης, Ναζίρης, Παπαδόπουλος Γ., Συμεωνίδης.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:Κωστόπουλος, Λάλλας Κ., Πουλιάσης, Τσαμαντουρίδης.

























ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.05.2019

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – ΑΕ Οδυσσέας Γλυφάδας
Γήπεδο: Μεσήμβριας (ΑΚ ΠΑΟΚ) - ώρα: 19.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OFF (3η αγωνιστική)
----------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - Καμπανιακός
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Φοίνικας Πολίχνης - Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - PLAY OUT (1η αγωνιστική - ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ)
----------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Πουλιάσης Χαράλαμπος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OUT(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μακεδονικός Ασκού - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF(1η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΠΑΟΝ Επιβατών - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Μοναστηρίου - Μαγνησιακός Ιωνίας
Γήπεδο: Μοναστηρίου - ώρα: 17.15
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Νέστωρ Οσσας - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος - Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Εθνικός Λαγυνών - Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Αρης Ξηροποτάμου - ΑΕ Αγ. Γεωργίου
Γήπεδο: Ξηροποτάμου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

Προοδευτική - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OUT (2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης - Αίολος
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Μπιλμπίλης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Λαζάρου Αλέξανδρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) - PLAY OFF(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Αχιλλέας Περαίας - Φοίνικας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Δεμερτζής, Δρόσος, Κόλτσος, Καφαδάρης, Χατζόπουλος.


ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
11.00 – 12.00: Μπάνης, Ριζνιοτόπουλος

17.00 – 18.00: Ζησόπουλος, Γκόγκος, Σαριδάκης, Κεχαγιά Δ.





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK