X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 18-19/1/2020 (με γιατρούς και παρατηρητές)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11569
Ώρα ανάρτησης: 10/1/2020    21:59

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.01.2020



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κανονιέρηδες - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηευαγγέλου Αγγελος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



ΠΑΟ Δορκάδας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ζυγομήτρος Δημήτριος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Πανόραμα

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος



Ορφέας Σουρωτής - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αξιός Ανατολικού - Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 15.00

Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης



Ομόνοια Σταυρούπολης - Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-0 α.α.







Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κεραυνός Αγίου Παύλου - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Αστραπή Μεσαίου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής - Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Βρασίδας Βρασνών - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Βρασνών - ώρα: 15.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας - ώρα: 15.00

Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος



Αρης Καβαλαρίου - Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Πυλαίας - Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Πυρσός Αγίας Τριάδας - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 15.00

Γιατρός:Βογιατζή Κυριακή



Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δάφνη Ακροποτάμου - Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Διγενής Μονολόφου - Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Μονολόφου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Θράκης - ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθερίου - Γιατρός:Usore Blessing







Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοδούλου - Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος



Μ. Αλέξανδρος Θ. - Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ενωση Συκεών – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής





ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Βλαχούδης, Δεμερτζής, Λημνιός, Ρακόπουλος, Χύτας, Παπουτσόγλου.





ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Φαρμάκης, Χατζηαθανασίου.



























































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.01.2020



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00



Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αρης Παλαιοχωρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

------------------------------------------

Ιωνικός - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης



ΠΑΟ Ξυλούπολης - Ιάσων Αυγής

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Καμπανιακός - ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Παύλος Μελάς - ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης - Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα



Ομόνοια Σίνδου - ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης



Εθνικός Σοχού - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χύτας Κωνσταντίνος - Γιατρός:Τσαραμανίδης Σάββας



Ελευθεριακός - Μελιτέας

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός



ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοδούλου - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Δόξα Ρετζικίου - Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Μακεδονικός Γέφυρας - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Usore Blessing



Αχιλλέας Τριανδρίας - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ελλήσποντος Μαδύτου - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Μαδύτου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αποστολίδης Ευγένιος - Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης



Νίκη Ηρακλείου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Διγενής Κρυονερίου - Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο: Κρυονερίου - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: Αποστολίδης Ευγένιος - Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Μαραθώνας - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Εθνικός Πυλαίας - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Αετός Βασιλικών - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ



Δόξα Ελπίδας - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Μελενικιώτης Πασχάλης - Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος



Οδυσσέας Κορδελιού - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.15

Γιατρός:Κανδέρης Αλέξανδρος



Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος



Μαγνησιακός - Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.15

Γιατρός:Φαρμάκης Ιωάννης



ΑΜΣ Νικόπολη - Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη



Ακρίτες Συκεών - Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας - Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη



ΑΕ Αμπελοκήπων - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.15

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Εθνικός Μετεώρων - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.30

Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης



Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηευαγγέλου Αγγελος - Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη



Νίκη Ευκαρπίας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Ανοιξίας - ώρα: 15.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.15

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Ελλήσποντος Κριθιάς - Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Κριθιάς - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή



Πέρα - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος - Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Προοδευτική - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 13.15

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή



ΑΕ Φαλήρου - Αίολος

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.30

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.15

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα



Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.15

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



Ιωάννης Παπάφης - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30

Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ορφέας Αγ. Τριάδας - Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος



Δόξα Αδένδρου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Αδένδρου - ώρα: 11.15

Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



ΠΑΟΚ Πολίχνης - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Γιατρός:Παπαδόπουλος Νικόλαος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Χαρ. Επαμεινώνδας - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.15

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. - Κανάρης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής



ΑΟ Σούτερς - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Γιατρός:Οικονόμου Δανάη



Αναγέννηση Επταπυργίου - Λιονταράκια

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης - Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



ΑΣ Ηρακλής 2015 - Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής

Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αγ. Γεωργίου - Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Ασπροβάλτας - ώρα: 15.00

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών - Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 11.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



ΠΑΟ Καρτερών - Αετός Ανω Σταυρού 3-0 α.α. ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ





ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ζυγομήτρος, Μουχτάρογλου, Μαραντίδης, Καρατζιόβαλης, Καρτάλης, Αναστασιάδης.





ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:



10.30 – 13.30: Usore, Κάβουρα, Κιουλτζής, Τζιόλας.



14.30 – 16.00: Αναγνώστου, Βογιατζή, Λιόλιος, Οικονόμου, Τσιαχρής.





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK