X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββατοκύριακου 18-19/1 (ορθή επανάληψη)
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11573
Ώρα ανάρτησης: 13/1/2020    20:45

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)
Κ17 - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
---------------------------------------
Μπέμπηδες 2000 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗ Π.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Μαραθώνας ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗ Κ.
ΠΑΟΚ - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 23-01-2020
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (ΧΟΡΤΟ) - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

Κ17 - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
---------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
Διάπλαση - ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Εθνικός Πυλαίας - Πανόραμα
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Αρης Θεσσαλονίκης - Αστέρια
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

Κ17 - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
---------------------------------------
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
Αγροτικός Αστέρας - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι.
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: USORE B.
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2) (2003 και νεότεροι)
Κ17 (2) - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Αχιλλέας Περαίας - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗ Κ.
΄Ηφαιστος Θέρμης - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑΣ Μ.
ΑΕ Κρήνης - Ορφέας Σουρωτής ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

Κ17 (2) - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μελιτέας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Ελπίδες Συκεών - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.

Κ17 (2) - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-------------------------------- -----------
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΡΕΠΟ: ΑΕ Ρετζικίου

Κ17 (2) - Β ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: USORE B.
ΑΕ Νέων Σίνδου - Ιωνικός
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) ------ 3 – 0 α/α

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

Κ16 - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
---------------------------------------
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗ Π.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.

Κ16 - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
---------------------------------------
Αθλητική Εκπαίδευση - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
Μακεδονικός - ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΥΡΓΙΔΗΣ Ν.

Κ16 - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
---------------------------------------
Ντίνος Κούης - Καμπανιακός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι.
ΑΠΕ Λαγκαδά - Ατέρμων
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Αγροτικός Αστέρας - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2) (2004 και νεότεροι)

Κ16 (2) - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Ερμής Καλαμαριάς - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Δόξα Τριλόφου ----- 0 – 3 α/α

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.

Κ16 (2) - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2)
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΡΕΠΟ: Φίλιππος Παλαιοκάστρου

Κ16 (2) - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Μαγνησιακός - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΕΠΗΣ Π.
ΑΕ Ευόσμου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 Β΄ΦΑΣΗ (2005 και νεότεροι)

Κ15 - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
---------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Πανόραμα ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗ Κ.
ΠΑΟΝ Επιβατών - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗ Κ.
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.

Κ15 - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
---------------------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Ελπίδες Σταυρούπολης - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.

Κ15 - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
---------------------------------------
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - Ελευθεριακός ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020
Γήπεδο: Δημοτικό Ευόσμου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1) ------------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2)
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: USORE B.
Μακεδονικός - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15(2) Β΄ΦΑΣΗ (2005 και νεότεροι)

Κ15 (2) - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Αναγέννηση Ρυσίου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) - Μαραθώνας ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020
Γήπεδο: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗ Κ.
ΡΕΠΟ: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ /JOGA BONITO

Κ15 (2) - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Μακεδόνες - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΑΒΟΥΡΑ Κ.

ΡΕΠΟ: ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2)

Κ15 (2) - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΕ Ρετζικίου - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.

Κ15 (2) - Β ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΔΙΑΠΛΑΣΗ (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
Εσπερος Τερψιθέας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

Κ14 - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
---------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.

Μπέμπηδες 2000 - ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.
Ακαδημίες Μίκρας - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Τριλόφου (πλ.)- ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.

Κ14 - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
---------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
Πρωτέας Ευόσμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Αστέρια
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
ΠΑΟΚ - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗ Π.

Κ14 - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
---------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
Διάπλαση - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΡ.
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ - Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 13.30

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - Κανονιέρηδες ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2) (2006 και νεότεροι)


Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: PLANET FC - ώρα: 15.30
Γιατρός:
ΑΡΤ ΣΟΚΕΡ ΣΚΟΥΛ - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΟ Καρδίας - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑΣ Μ.





Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.
Ελπίδες Ηλιούπολης - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αετός Βασιλικών ----- 3 – 0 α/α

Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Ιωνικός - Ατέρμων
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΕΠΗΣ Π.
Αθλητική Εκπαίδευση - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Ομόνοια Σταυρούπολης - Ακαδημία Οι Αετοί
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΡΕΠΟ: ΑΣ Μύγδονας 2007

Κ14 (2) - Β ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΑΠΕ Λαγκαδά - ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΒΑΟ - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
Κεραυνός Κολχικού - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Κολχικού - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

ΡΕΠΟ: Αστέρας Αμπελοκήπων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

Κ13 - 1ος όμιλος (10η αγωνιστική)
------------------------------
Μπέμπηδες 2000 - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ - Θρίαμβος Ταγαράδων ------- 3 – 0 α/α

ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 14.00




Κ13 - 2ος όμιλος(11η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΒΟΥΡΑ Κ.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΥΡΓΙΔΗΣ Ν.
Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ - ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00

Κ13 - 3ος όμιλος(11η αγωνιστική)
------------------------------
ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 16.30

ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.30

Ελπίδες Ηλιούπολης - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Κ13 - 4ος όμιλος(10η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 18.00

Ντίνος Κούης - ΑΜΣ Νικόπολη ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι.
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ --------- 0 – 3 α/α

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΡ.

Κ13 - 5ος όμιλος(11η αγωνιστική)
------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Γιατρός: USORE B.
Μακεδονικός - ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.00

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
ΑΕ Ευόσμου - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2007 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(6η αγωνιστική)
---------------------------
Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ - Αρης Θεσσαλονίκης ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

ΡΕΠΟ: Εθνικός Μετεώρων

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)
Κ10 - ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (7η αγωνιστική )
Γήπεδο: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔ.
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (2) - ΑΚΑΔ.ΠΟΣ. ΟΙ ΑΕΤΟΙ: -ώρα: 12.30

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) - ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1): -ώρα: 11.30

Αξιός Ανατολικού - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (1): -ώρα: 11.30

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ - Ολυμπιακός Κυμίνων: -ώρα: 12.30

ΡΕΠΟ: ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2011 και νεότεροι)
Κ9 - ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (9η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: - ώρα: 12.00

Αίας Ευόσμου - ΑΕ Ευόσμου: - ώρα: 12.00

Εθνικός Ευόσμου - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA): - ώρα: 10.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΜΣ Νικόπολη: - ώρα: 12.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)
Κ8 - ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (9η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου: - ώρα: 10.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: - ώρα: 13.00

ΑΕ Ευόσμου - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA): - ώρα: 11.00

Εθνικός Ευόσμου - ΑΜΣ Νικόπολη: - ώρα: 11.00





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK