X

ΥΠΟ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ

Θα ενεργοποιηθεί με την έναρξη της νέας αγωνιστικής περιόδου.



ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874 | info@epsm.gr


ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
MACEDONIA FOOTBALL CLUBS ASSOCIATION - OFFICIAL WEBSITE

ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ - ΥΠΟΔΕΙΓΜΑΤΑ
ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΧΑΡΤΗΣ ΓΗΠΕΔΩΝ
ΑΡΧΕΙΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ
ΟΡΟΙ ΧΡΗΣΗΣ




ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
Προγραμμα αγώνων αθλητικών κέντρων
https://www.epsm.gr/article.asp?code=11582
Ώρα ανάρτησης: 17/1/2020    11:4

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 18 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2007 και νεότερες)


Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(6η αγωνιστική)
---------------------------
Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ - Αρης Θεσσαλονίκης ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 19-01-2020
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

ΡΕΠΟ: Εθνικός Μετεώρων


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2008 και νεότεροι) Β΄ΦΑΣΗ

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α1) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Εδεσσαϊκός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου ώρα : 11.30
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ακρίτες Συκεών ώρα : 10.15
Μακεδονικός (1) – Αλέξανδρος Κιλκίς ώρα: 10.15
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – Αίολος Ευόσμου 2014 ώρα: 11.30

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α2) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδονικός (2) – ΑΕ Αμπελοκήπων ώρα : 12.45
ΜΑΣ Αγχιάλου – Μακεδών Ευόσμου ώρα : 12.45
ΑΟ Θράκης – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου ώρα: 14.00
ΡΕΠΟ: ΑΕ Φιλύρου



Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Β1) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
A.OΜεσήμβριας – Μακεδονικός (3) ώρα 09.00
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Ντίνος Κούης ώρα 11.30
Α.Ε Εύοσμου – Ελπίδες Σταυρούπολης 13.00 ώρα 13.00
Ελπίδες Συκεών (2) – Π.Α.Ο.Κ 2010 ώρα 14.30

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Β2 ) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Διάπλαση -Πρωτέας ώρα 9.00
Μυγδονας 2007 - ΑΕ Εύοσμου ώρα 12.30
Μπέμπηδες Ιωνίας - ΑΜΣ Νικόπολη ώρα 13.45
Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (Α1) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης ώρα: 10:45

Ολυμπιακός - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής ώρα: 09:30

Π.Ο. Μαλακοπής - AρτΣοκερΣκουλ ώρα: 12:00

Α.Ο. Σούτερς - Μπέμπηδες 2000 ώρα: 14:15

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ATHLETIC PARK (Α2) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Αχιλλέας Περαίας ώρα 9:00
ΠΑΟΚ Ζωγράφου - Ακαδ .Ποδ .ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ ώρα 10:15
Αγιος Νικόλαος - Εθνικός Πυλαίας 1 ώρα 12:45
Φίλλιπος Θέρμης - Ιταλική Ακαδημία ώρα 14:00
ΡΕΠΟ: Αναγέννηση . Πανοράματος
Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET F.C (Β1)2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Άρης 1 - Πρωταθλητές Πεύκων ώρα 09.00
Απόλλων Σχολαρίου – Γερμανική Ακαδημία ώρα 10.15
Ορφέας Σουρωτής - ΑΕ Πυλαίας ώρα 11.30
ΠΑΟΚ - Άρης 2 ώρα 12.45
Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET F.C (Β2) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ποσειδών Καλαμαριάς - Νίκη Μεσημερίου ώρα 09.00
Ακαδημία Μίκρας - Αναγέννηση Επανομής ώρα 10.15
Ποσειδών Μηχανιώνας - ΑΕ Φαλήρου ώρα 11.30
Πανόραμα - Αστέρας Ραιδεστού ώρα 12.45


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2009 και νεότεροι) Β΄ΦΑΣΗ

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α1) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πρωτέας 1- Αίολος Ευόσμου 2014 ώρα : 14.00
Αλέξανδρος Κιλκίς – ΑΜΣ Νικόπολη ώρα : 11.30
Αγροτικός αστέρας – ΑΕ Ευόσμου ώρα: 9.00
Ντίνος Κούης 2 – ΑΕ Νέων Σίνδου ώρα : 9.00

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑ (Α2) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδονικός - ΑΟ Μεσημβρίας ώρα 13.30
ΠΑΟΚ Κύμινων Μαλγάρων - Ντίνος Κούης 1 ώρα 12.15
Κιλκισιακός - Πρωτέας 2 ώρα 11.00
Δόξα Ρετζικίου - ΑΕ Αμπελοκήπων ώρα 14.45
ΡΕΠΟ : Μακεδών Ευόσμου

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS (B1) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Πανοράματος - Μπέμπηδες 2000 (1) ώρα 11.30
Αινείας - Ηφαιστος ώρα 12.45
Μαντουλίδης 1 - ΠΑΟΔ 1 ώρα 14.00
Άρης 1 - Μπέμπηδες 2000 2 --------- ΑΝΑΒΟΛΗ



Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ TZIOΛAS (B2) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Αστέρια –Ατρόμητος Πλαγιαρίου ώρα: 10.15
ΑΕ Κρήνης–Θερμαϊκός Θέρμης ώρα: 11.30
Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη ώρα: 12.45
ΡΕΠΟ: Ακαδημίες Μίκρας

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL (B3) 2H ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Π.Ο .Μαλακοπης - ΠΑΣ Αρσακλής ώρα 09:00
Πρότυπα Εκπαιδευτήρια -Ατρόμητος Τριαδίου ώρα 10:15
Κισσός Χορτιάτη-ΑΕ Τούμπας -------ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΟ: W.U.S

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι) Β΄ΦΑΣΗ

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Α1 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πρωτέας Ευόσμου-Mακεδονικός (1) ώρα: 12.00
Αλέξανδρος Κιλκίς-ΑΣ Νεάπολης (ANDREVIEIRINHA) ώρα : 13.00
ΑΕ Φιλύρου-Ακρίτες Συκεών ώρα : 11.00
Ελπίδες Συκεών –Mέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου ώρα: 9.00

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Α2 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πρωταθλητές Πεύκων-Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου ώρα : 14.00
Αίολος Ευόσμου - ΒΑΟ ώρα : 13.00
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Λέοντες Ladies ώρα : 10.00
Μακεδονικός 2-Εθνικός Μετεώρων ώρα: 9.00

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ Β1 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κανονιέρηδες – Μακεδονικός (1) ώρα 10.15
Νικόπολη – Ντίνος Κούης (1) ώρα 11.15
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Πρωτέας Εύοσμου (1) ώρα 12.45
Ντίνος Κούης (2) - Ευκαρπία ώρα 14.00

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ Β2 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ελπίδες Ηλιούπολης 2 - ΑΟ Μεσήμβριας ώρα 11.30
Ελπίδες Ηλιούπολης 1 - Νίκη Ευκαρπίας 2 ώρα 09.00
Νλικη Ευκαρπίας 1 - Αγροτικός Αστέρας ώρα 12.45
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΕ Ευόσμου ώρα 10.15

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS Α1 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πανόραμα – Απόλλων Καλαμαριάς ώρα 09.00
Μέγας Αλέξανδρος – Εθνικός Πυλαίας ώρα 10.15
ART SOCCER SCHOOL – Αστέρας Ραιδεστού ώρα 11.30
ΑΟ Σούτερς – ΑΕΝ Κρήνης ώρα 12.30



Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ATHLETIC PARK Α2 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΟ Μαλακοπής 3 - Εθνικός Πυλαίας 2 ------ ΑΝΑΒΟΛΗ
Αληθινή Ομάδα - ΑΣ ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ ώρα 10:15
ΠΟ Μαλακοπής 4- ΠΑΣ Αρσακλή ώρα 10:15
Αχιλλέας Τριανδρίας 2 - Αστέρια 2 ώρα 11:30
Ιταλική Ακαδημία - Ελπίδα Τούμπας ώρα 12:45
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ 2

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO B1 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Τριαδίου – Ακαδημία Καλλικράτειας ώρα : 11:15
ΠΑΟΝΕ – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής ώρα: 10:00
Άρης 2 - Αναγέννηση Επανομής ώρα: 12:30
Γερμανική Ακαδημία – ΘερμαΪκός Θέρμης ώρα: 11:00

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET F.C B2 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Ρυσίου - Άγιος Νικόλαος (joga Bonito) ώρα 09.00
I.M.D Τρίγλιας - Πάοκ Ζωγράφου ώρα 10.15
ΑΕ Φαλήρου - Φίλιππος Θέρμης ώρα 11.30
Ορφέας Σουρωτής - Ακαδημία Μίκρας ώρα 12.45
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Μέγας Αλέξανδρος ώρα 14.00

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ TZIOΛΑΣ A1 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη (1) – Θρίαμβος Ταγαράδων ώρα: 09.00
ΑΟ Καρδίας – Μαντουλίδης ώρα: 10.15
Ήφαιστος Θέρμης (2) – Μπέμπηδες 2000 ώρα: 11.30
Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (2) – Άρης Θεσ/νίκης (1) ώρα: 12.45

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ A2 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (1) ώρα: 09.00
Σούτερς ΑΟ (3) – Απόλλων Κ. Σχολαρίου ώρα: 10.15
Απόλλων Καλαμαριάς (1) – Ήφαιστος Θέρμης (1) ώρα: 11.30
Γερμανική Ακαδημία (1) – Θερμαϊκός Θέρμης (1) ώρα: 12.45
ΡΕΠΟ: Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης (2)


Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS B1 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αετοί 2015 1 - Αετόπουλα ώρα 09.00
ΠΟ Μαλακοπής 1 - ΠΑΟΚ 1 ώρα 11.30
ΠΑΟΔ - Αναγέννηση Πανοράματος ώρα 12.45
ΧΑΝΘ 1 - Αστέρια ώρα 12.15

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS Β2 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αετοί 2015 2 - Κεραυνός Αγίου Παύλου ώρα 09.00
ΠΟ Μαλακοπής 2 - Εθνικός Πυλαίας ώρα 10.15
ΑΕ Πυλαίας - Αστέρας Ραιδεστού ώρα 14.00
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΔ 2

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS Β3 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΚ 2 - Αετοί 2015 3 ώρα 10.00

ΠΑΣ Αρσακλής - Αχιλλέας Τριανδρίας ώρα 11.00

ΧΑΝΘ 2 - Κισσός Χορτιάτη ώρα 13.30

ΡΕΠΟ: W.U.S



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)

Κ8 - ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (9η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΕ Κρήνης (2) ώρα: 10.00 Γήπεδο: 1

Θρίαμβος Ταγαράδων – ΑΕ Κρήνης (1) ώρα: 11.00 Γήπεδο: 1

Πρότυπα Εκπαιδευτήρια – ΑΟ Καρδίας ώρα: 11.00 Γήπεδο: 2
Μαντουλίδης – Ήφαιστος Θέρμης (2) ώρα: 12.00 Γήπεδο: 1

Ήφαιστος Θέρμης (3) – Ήφαιστος Θέρμης (1) ώρα: 13.00 Γήπεδο: 1


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 7 (2013 και νεότεροι)


Κ7 - ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (9η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης – Αετός Βασιλικών ώρα: 09.00 Γήπεδο: 1

Μαντουλίδης – Ήφαιστος Θέρμης ώρα: 09.00 Γήπεδο: 2

Απόλλων Καλαμαριάς – Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (1) ώρα: 10.00 Γήπεδο: 2

ΑΟ Καρδίας – Απόλλων Κ. Σχολαρίου ώρα: 12.00 Γήπεδο: 2

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη ώρα: 13.00 Γήπεδο: 2

ΡΕΠΟ: Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (2)


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2008 και νεότεροι) Β΄ΦΑΣΗ

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α1) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Ουράνιοι – Ελπίδες Ηλιούπολης ώρα : 9.00
Μακεδονικός – Λιονταράκια ώρα: 11.30
Πρωτέας – ΠΟ Ξηροκρήνης ώρα: 14.15
Ατέρμων (1)- ΑΣ Μύγδονας 2007 ώρα : 13.00

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α2) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιωνικός (2) – ΒΑΟ ώρα : 14.00
Εθνικός Μετεώρων – Νικόπολη (2) ώρα : 9.00
ΑΣ Μακεδόνες – Εθνικός Λαγυνών ώρα : 10.15
ΡΕΠΟ: Κανονιέρηδες

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ (Β1) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Νίκη Ευκαρπίας 1 - Ντίνος Κούης -- ώρα 12.45
Αίας Εύοσμου 1 - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Προ-- ώρα 09.00
Ελπίδες Συκεών 1 - ΑΠΕ Λαγκαδά-- ώρα 10.15
ΑΣ Νεάπολης - Κεραυνός Αγίου Παύλου-- ώρα 10.15

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Β2) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ιωάννης Παπάφης – Ιωνικός (1) ώρα 09.00
Μακεδονικός Λητής – Νίκη Ευκαρπίας ώρα 10.15
Α.Ε Νέων Σίνδου – Αίας Εύοσμου (2) ώρα 12.45
ΡΕΠΟ : Π.Α.Ο Κουφαλίων


Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET F.C (Α1) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Φίλιππος Θέρμης - Μαντουλίδης ώρα 10.15
Cosmos Μουδανιών - ΠΑΟΝΕ ώρα 11.30
Γερμανική Ακαδημία - Ακαδημία Μίκρας ώρα 12.45
Αναγέννηση Ρυσίου - Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη ώρα 14.00

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (Α2) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μέγας Αλέξανδρος - Καλλικράτεια ώρα: 12:45
Αλέξανδρος Κιλκίς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς ώρα: 11:30
I.M.D. Τρίγλιας - Μαραθώνας ώρα: 14:00
Α.Ε. Κρήνης - Πυρσός Αγίας Τριάδας ώρα: 09:15
Αναγέννηση Επανομής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου ώρα: 10:15

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL (Β1) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αστέρια – ΑΕ Τούμπας ώρα 09:00
ΧΑΝΘ 1- Μπέμπηδες 2000 2 ώρα 11:30
Μαντουλίδης – Μπέμπηδες 2000 1 ώρα 12:45
Αετοί 2015 - ΠΑΟΔ ώρα 15:00

Κ12 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ATHLETIC (Β2) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ 1- ΧΑΝΘ ώρα 9:00
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ 2 - Αληθινή Ομάδα ώρα 10:15
Μέντεκας Καλαμαριάς - Διγενής Λακκώματος ώρα 11:30
Απόλλων Καλαμαριάς- Αχιλλέας Τριανδρίας ώρα 12:45
ΡΕΠΟ: ΑΟ Καρδίας
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2009 και νεότεροι) Β΄ΦΑΣΗ

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ (A1) 2ΗΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Πρωτέας 1 - Μακεδονικός 1-- ώρα 12.45
Δήμος Αμπελοκήπων-Μενεμένης - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Προ-- ώρα 09.00
Ντίνος Κούης 1 - ΑΣ Νεάπολης-- ώρα 11.30
Εθνικός Εύοσμου - Ελπίδες Ηλιούπολης 1-- ώρα 11.30


Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑ (Α2) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ντίνος Κούης - Αίας Ευόσμου ώρα 09.00
Άγιος Αθανάσιος - Πρωτέας 3 ώρα 10.15
Μακεδονικός - Ηλιούπολη 2 ώρα 11.30
ΡΕΠΟ Αθλητική Εκπαίδευση

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α3) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδονικός – Ελλήσποντος Κριθιάς ώρα : 12.45
ΑΕ Ρετζικίου – Δόξα Ελπίδος ώρα : 10.15
Διάπλαση – Καμπανιακός ώρα: 11.30

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS (A1) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αρης - Μέγας Αλέξανδρος ώρα 10.00

Πρωταθλητές Πεύκων - ΠΑΟΔ 2 ώρα 12.45

Ολυμπιακός Θες/νίκης - Μαντουλίδης 2 ώρα 14.30

ΠΟ Μαλακοπής - Αετοι 2015 ------ ΑΝΑΒΟΛΗ


Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ (Α2) 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μαραθώνας Καλαμαριάς – Ορφέας Σουρωτής ώρα: 09.00
Αχιλλέας Τριανδρίας –Αινείας Θεσ/νίκης ώρα: 10.15
Χ.Α.Ν.Θ.–TOYMBA FC ώρα: 11.30
Αστέρια– Αετός Βασιλικών ώρα: 12.45

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)
Κ10 - ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (7η αγωνιστική )
Γήπεδο: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔ.
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (2) - ΑΚΑΔ.ΠΟΣ. ΟΙ ΑΕΤΟΙ: -ώρα: 12.30

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) - ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1): -ώρα: 11.30

Αξιός Ανατολικού - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (1): -ώρα: 11.30

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ - Ολυμπιακός Κυμίνων: -ώρα: 12.30

ΡΕΠΟ: ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι) Β΄ΦΑΣΗ

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Α1 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Μακεδονικός(1)- Μύγδονας (1) ώρα: 12.00
Μύγδονας (2)-Πρωτέας ώρα : 11.00
Αίας Ευόσμου-Διάπλαση ώρα : 10.00
Λιονταράκια-Ατέρμων ώρα : 13.00

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ Α2 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ντίνος Κούης (1) – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου ώρα 09.00
Ιωνικός (2) – Παύλος Μελάς ώρα 10.15
Ελπίδες Σταυρούπολης – Πρωτέας Εύοσμου ώρα 11.30
Π.Α.Ο Κουφαλίων – Δόξα Ρετζικίου ώρα 12.45
Δόξα Ελπίδος – Εθνικός Λαγυνών ώρα 14.00

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Α3 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣ Ουράνιοι - Πρωτέας ώρα 9.00
Διάπλαση - Ντίνος Κούης ώρα 10.00
Εθνικός Ευόσμου - Ιωνικός ώρα 11.00
Μακεδονικός -ΑΠΕ Λαγκάδα ώρα 12.00
Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS Α1 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ Σούτερς – Μπέμπηδες 2000 ώρα 09.00
ΑΕ Φαλήρου – Ηρακλής 2015 ώρα 09.00
ΠΑΟΔ – ΑΕΝ Κρήνης ώρα 10.15
Πρωταθλητές Πευκων - ΠΑΣ Αρσακλή ώρα 11.30

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET Α2 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΝΕ - Ακαδημία Καλλικράτειας ------ ΑΝΑΒΟΛΗ
Αλέξανδρος Κιλκίς 3 - Κεραυνός Αγγελοχωρίου ώρα 10.15
Άρης - I.M.D Τρίγλιας ώρα 11.30
Αχιλλέας Περαίας 2 - Αστέρια ώρα 12.45
Ακαδημία Μίκρας - Toumba F.C ώρα 14.00

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ Α3 1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Ολυμπιακός Θεσ/νίκης – Απόλλων Καλαμαριάς ώρα :09.00
Cosmos Μουδανίων – TOUMBAFC ώρα: 10.15
Μαντουλίδης –Ποσειδώνας Καλαμαριάς ώρα: 11.30
Αναγέννηση Πανοράματος – Μπέμπηδες 2000 ώρα: 12.45

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ JOGABONITO B1 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟΝΕ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας ώρα: 11:15
Αλέξανδρος Κιλκίς 1 – Άγιος Νικόλαος ώρα: 10:15
Αχιλλέας Περαίας – Μαντουλίδης 1 ώρα: 09:15
Άρης – Ανθ. Γαλάτιστας ώρα: 12:30

Κ10 - ΑΘΛΗΤΙΚΟ JOGABONITO B2 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Αλέξανδρος Κιλκίς 2 – Μέντεκας Καλαμαριάς 1 ώρα: 11:00
Μπέμπηδες 2000 (2) – Μέντεκας Καλαμαριάς 2 ώρα: 10:00
Μαραθώνας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας ώρα: 12:15
Μαντουλίδης (2) – Α.Ο. Σούτερς ώρα : 14:15
ΡΕΠΟ: Δόξα Τριλόφου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2011 και νεότεροι)
Κ9 - ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (9η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: - ώρα: 12.00

Αίας Ευόσμου - ΑΕ Ευόσμου: - ώρα: 12.00

Εθνικός Ευόσμου - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA): - ώρα: 10.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΑΜΣ Νικόπολη: - ώρα: 12.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)
Κ8 - ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (9η αγωνιστική)
Παύλος Μελάς - Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου: - ώρα: 10.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: - ώρα: 13.00

ΑΕ Ευόσμου - ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA): - ώρα: 11.00

Εθνικός Ευόσμου - ΑΜΣ Νικόπολη: - ώρα: 11.00


Κ8 - ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (9η αγωνιστική)
Αναγέννηση Ν. Ρυσίου – Ολυμπιακός Θεσ/νίκης ώρα: 10.30 Γήπεδο: 1

Απόλλων Καλαμαριάς – Cosmos Μουδανίων ώρα: 11.30 Γήπεδο: 1

Μπέμπηδες 2000 – Αετός Βασιλικών ώρα: 12.30 Γήπεδο: 1





Ιστορία
Διοικητικό Συμβούλιο
Τοποθεσία Γραφείων
Τελευταίες Ανακοινώσεις
Αρχείο Ανακοινώσεων
Download
Φωτογραφίες
Video
   ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΣΙΜΙΣΚΗ 31, 54624 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΤΗΛ:2310.284285 | FAX: 2310229874
info@epsm.gr
Design & hosting by
MASCOT NETWORK