1804ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.09.2021



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ιωνικός - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Balousha Mohammed



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Μαργιούλα – Σιάρκου Γεωργία



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Κανονιέρηδες - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Τσαραμανίδης Σάββας



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Μίχογλου Αθανάσιος







ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Κελεσίδης Β.



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Ατρόμητος Τριαδίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 17ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Αστέρας Ραιδεστού - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Δόξα Τριλόφου - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Μεταξάς, Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελ.







































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.09.2021



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Καμπανιακός - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Ελευθεριακός - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Μακεδονικός Γέφυρας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Πενταλόφου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Δόξα Ρετζικίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Βορνίτης Ηλίας



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Αίας Ευόσμου - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος - Γιατρός:Στεργούλας Βασίλειος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Ομόνοια Σταυρούπολης - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Γουγούλη Χριστίνα



ΓΣ Ηλιούπολης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Τέλιος Χρυσοβαλάντης



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

------------------------------------------------------

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Νίκη Ηρακλείου - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν









ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Δόξα Αγ.Παύλου - Μελιτέας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - Πανόραμα

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος



Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος



Μέντεκας Καλαμαριάς - Μαραθώνας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

- Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 17ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

-------------------------------------------------------

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 12.00

- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Ιωαννίδης Αρ., Λαζαρίδης, Μουχτάρογλου.