3510ΠΡΟΒΟΛΕΣ

Η συγκρότηση των ομίλων στις κατηγορίες Κ 17, Κ 16, Κ15, Κ 14 και Κ 13
των πρωταθλημάτων Υποδομών της ΕΠΣ Μακεδονίας
της αγωνιστικής περιόδου 2021 - 2022
Κ17 ΕΙΔ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
5. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
6. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7. Α.ΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ17 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
3. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
5. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
6. ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
7. ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ17 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
3. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
4. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
6. ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. (ART SOCCER SCHOOL)
8. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ

Κ17 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
2. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
3. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
4. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
5. ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
6. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
7. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ17 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
2. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
3. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
5. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨHΘΕΑΣ
6. ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
7. ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

Κ17 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
2. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
3. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
4. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
6. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
7. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
8. ΟΜΑΔΑ Α


Κ17 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
2. ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
3. ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
5. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
7. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
8. ΟΜΑΔΑ A

Κ16 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
2. ΑΚ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
4. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
5. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
6. ΑΚ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ
7. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
8. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)

Κ16 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
3. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
4. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
5. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
6. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
7. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ



Κ16 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
2. ΑΚ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
3. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
6. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
7. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

Κ16 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
2. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
3. ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
4. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
5. Ν.Π.Σ.ΒΕΡΟΙΑ 2019
6. ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ- ΠΑΙΟΝΙΑΣ
7. ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ16 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
2. ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
3. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
5. ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
6. ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
7. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
8. ΟΜΑΔA Α



Κ15 ΕΙΔ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
3. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1)
4. ΑΚ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
5. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
6. ΑΣ ΠΑΟΚ
7. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8. Α.ΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
9. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
10. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. (ART SOCCER SCHOOL)

Κ15 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
2. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
3. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
4. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
5. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ 2015
6. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ

Κ15 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
4. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
5. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
6. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2)
7. ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
8. ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ


Κ15 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
2. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
3. ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ
4. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
5. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
6. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
7. ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
8. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ



Κ15 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
2. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
3. ΔΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
4. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
5. ΑΚ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
6. ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
7. ΑΚ. ΠΟΔ. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
8. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ

Κ15 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
2. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
3. ΑΚ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
4. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
6. ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
7. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
8. ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ. Π. ΜΕΛΑ



Κ15 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
4. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
5. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
6. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ
7. ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
8. ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ


Κ14 ΕΙΔ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
3. ΑΣ ΠΑΟΚ
4. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
5. Α.ΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
6. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛ. ΘΕΣ/ΚΗΣ (ART SOCCER SCHOOL)
8. ΟΜΑΔΑ A

Κ14 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
2. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
3. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
6. ΑΠΟΛΛΩΝ Κ. ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
7. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
8. ΟΜΑΔΑ Α


Κ14 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
5. ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
6. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
7. ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
8. ΟΜΑΔΑ Α


Κ14 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
2. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
3. ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
4. Χ.Α.Ν.Θ
5. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
7. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
8. ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κ14 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
2. ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014
3. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
4. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
5. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ ΙΩΝΙΑΣ
6. ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΑΙΟΝΙΑΣ
7. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
8. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ


Κ14 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ (2)
3. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
4. ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
5. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
7. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
8. ΠΟ ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ

Κ14 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
2. ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
3. ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
4. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
5. ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
7. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
8. ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ. Π. ΜΕΛΑ

Κ13 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
3. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
4. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
5. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
6. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
7. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
8. ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ


Κ13 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
2. Α.ΑΚ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
4. ΑΚ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
5. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
6. ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
7. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. (ART SOCCER SCHOOL)
8. ΟΜΑΔΑ Α

Κ13 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
3. ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
4. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ
5. ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
6. ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2014
7. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
8. ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ. Π.ΜΕΛΑ