2650ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 25.09.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ιωνικός - ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Νταλάρας Αθανασιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Μίχογλου Αθανάσιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΑΟ Ξυλούπολης - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 17ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Μεταξάς, Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελ.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ: Τσαμαντουρίδης Ι., Χορόζογλου Γ., Ρήγκος Δ., Χατζηαθανασίου Γ.




ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 26.09.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Καμπανιακός - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

Ελευθεριακός - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μακεδονικός Γέφυρας - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Πενταλόφου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Βορνίτης Ηλίας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αίας Ευόσμου - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΓΣ Ηλιούπολης - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος


ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Αρης Καβαλαρίου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Δόξα Αγ.Παύλου - Μελιτέας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Λευκού Χρήστος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - Πανόραμα
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης

Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεήμων

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 14ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

Μέντεκας Καλαμαριάς - Μαραθώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Φλώρου Μαρία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός: Παπαδημόπουλος Δημ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 17ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 17.00
- Γιατρός:Σαββίδης Μιχαήλ

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 12.00
- Γιατρός: Παπαδημόπουλος Δημ.





ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Ιωαννίδης Αρ., Λαζαρίδης, Μουχτάρογλου.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ:
11.00: Μαυρόπετρος Γ., Λάλλας Κ.

17.00: Μαργαρίτης Κ., Ζησόπουλος Κ.