3855ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02.10.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μίχογλου Αθανάσιος

Εθνικός Μαλγάρων - Καμπανιακός
Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΜΑΣ Αγχιάλου - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Τράϊκος Αρης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 8ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

ΑΕ Φιλύρου - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος


ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 9ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Μελιτέας - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 13ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Πανόραμα - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

ΑΕ Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 14ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 15ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΑΕ Κρήνης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 16ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 18ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Νίκη Μεσημερίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 19ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 23ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 28ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 29ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αριστοτέλης - Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Βλαχούδης, Λαζαρίδης, Ξυδόπουλος


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ: Λάλλας, Ζησόπουλος, Ρήγκος, Σπυρίδου






ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03.10.2021

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Δόξα 2016
Γήπεδο: Δημοτικό Κορδελιού - ώρα: 16.00

ΠΑΟΚ – ΑΕ Λάρισας 1964
Γήπεδο: Κουφαλίων - ώρα: 16.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Πολυσίδης Νικόλαος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Balousha Mohammed

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 7ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Παύλος Μελάς - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 10ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αρης Καβαλαρίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 12.00
- Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 11ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Θύελλα Περιστερώνα - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν


ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 12ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης - Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 14ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Μαραθώνας - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σαββίδης Μιχαήλ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 15ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 16ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΑΟ Καρδίας - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Σταματογιάννης Ιωάννης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 17ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ορφέας Σουρωτής - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αετός Βασιλικών - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 18ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 12.00
- Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 19ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Δάφνη Ακροποτάμου - ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 20ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Ρουβίκωνας
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Καληνδέρης Αλέξανδρος

Μακεδών Ευόσμου - Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 21ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΑΟ Θράκης - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 22ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Μακεδονία Ευκαρπίας - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κεφαλάς Χαράλαμπος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας
Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 12.00
- Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 23ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 12.00
- Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 24ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Θεοχαρίδης Δημήτριος - Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος

Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 12.00
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 25ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

Αστραπή Νεάπολης - ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 26ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Κεραυνός Αγίου Παύλου - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Κύρκου Αννα

Ενωση Συκεών - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος





ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 27ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Φοίνικας Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
- Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία

Προοδευτική - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 14.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 28ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 29ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Αστέρια - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 30ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Δόξα Αδένδρου - ΑΣ ΠΕΡΑ
Γήπεδο: Αδένδρου - ώρα: 16.30
- Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ - Α ΦΑΣΗ - 31ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Βλαχογιάννης Παντελής



ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Μαυρίδης, Παπατζίκος, Φασούλας, Ιωαννίδης.


ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ:

11.00: Καραμπούτας, Τέλιος, Σωτηριάδης.


16.30: Χατζηαθανασίου, Παπαδημόπουλος, Κοντογιάννη.