Πραγματοποιήθηκαν οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων υποδομών της ΕΠΣ Μακεδονίας για την αγωνιστική περίοδο 2021-22. Αναλυτικά οι αγωνιστικές του 1ου γύρου:
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Μπέμπηδες 2000: -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - Απόλλων Καλαμαριάς: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου: -
2η αγωνιστική
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -
Μπέμπηδες 2000 - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Απόλλων Καλαμαριάς: -
3η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: -
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Μπέμπηδες 2000: -
Απόλλων Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
4η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΠΑΟ Διοικητηρίου: -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Απόλλων Καλαμαριάς: -
Μπέμπηδες 2000 - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
5η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΠΑΟ Διοικητηρίου: -
Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): -
Μπέμπηδες 2000 - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: -
6η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μπέμπηδες 2000: -
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: -
7η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -
Μπέμπηδες 2000 - Απόλλων Καλαμαριάς: -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΠΑΟ Διοικητηρίου: -
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Αίολος Ευόσμου 2014 - Εθνικός Σοχού: -
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - Μακεδονικός: -
ΟΜΑΔΑ Α - Πρωτέας Ευόσμου: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΑΜΣ Νικόπολη: -
2η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - Αίολος Ευόσμου 2014: -
Εθνικός Σοχού - ΟΜΑΔΑ Α: -
Μακεδονικός - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Πρωτέας Ευόσμου: -
3η αγωνιστική
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Εθνικός Σοχού: -
Πρωτέας Ευόσμου - Μακεδονικός: -
4η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - Αίολος Ευόσμου 2014: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - Πρωτέας Ευόσμου: -
Εθνικός Σοχού - Μακεδονικός: -
5η αγωνιστική
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Πρωτέας Ευόσμου - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: -
Μακεδονικός - ΟΜΑΔΑ Α: -
Εθνικός Σοχού - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: -
6η αγωνιστική
Πρωτέας Ευόσμου - Αίολος Ευόσμου 2014: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Μακεδονικός: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - Εθνικός Σοχού: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: -
7η αγωνιστική
Μακεδονικός - Αίολος Ευόσμου 2014: -
Εθνικός Σοχού - Πρωτέας Ευόσμου: -
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: -
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: -
Ακαδημίες Μίκρας - Φίλιππος Θέρμης: -
ΟΜΑΔΑ Α - Αστέρας Ραιδεστού: -
2η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Ακαδημίες Μίκρας: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
Αστέρας Ραιδεστού - Φίλιππος Θέρμης: -
3η αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. - Ακαδημίες Μίκρας: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: -
Αστέρας Ραιδεστού - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Φίλιππος Θέρμης - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: -
4η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.: -
Ακαδημίες Μίκρας - Αστέρας Ραιδεστού: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - Φίλιππος Θέρμης: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: -
5η αγωνιστική
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. - Αστέρας Ραιδεστού: -
Φίλιππος Θέρμης - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - Ακαδημίες Μίκρας: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: -
6η αγωνιστική
Φίλιππος Θέρμης - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.: -
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Ακαδημίες Μίκρας - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ: -
7η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Φίλιππος Θέρμης: -
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - Αστέρας Ραιδεστού: -
Ακαδημίες Μίκρας - ΟΜΑΔΑ Α: -
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Χ.Α.Ν.Θ. - ΟΜΑΔΑ Α: -
Απόλλων Καλαμαριάς - Μακεδόνες: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Αγιος Νικόλαος: -
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: -
2η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Χ.Α.Ν.Θ.: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): -
Μακεδόνες - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: -
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Αγιος Νικόλαος: -
3η αγωνιστική
Χ.Α.Ν.Θ. - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): -
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Απόλλων Καλαμαριάς: -
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΟΜΑΔΑ Α: -
Αγιος Νικόλαος - Μακεδόνες: -
4η αγωνιστική
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Χ.Α.Ν.Θ.: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: -
Απόλλων Καλαμαριάς - Αγιος Νικόλαος: -
ΟΜΑΔΑ Α - Μακεδόνες: -
5η αγωνιστική
Χ.Α.Ν.Θ. - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: -
Αγιος Νικόλαος - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: -
Μακεδόνες - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): -
ΟΜΑΔΑ Α - Απόλλων Καλαμαριάς: -
6η αγωνιστική
Αγιος Νικόλαος - Χ.Α.Ν.Θ.: -
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Μακεδόνες: -
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Απόλλων Καλαμαριάς: -
7η αγωνιστική
Μακεδόνες - Χ.Α.Ν.Θ.: -
ΟΜΑΔΑ Α - Αγιος Νικόλαος: -
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: -
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α : -
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - Ελπίδες Συκεών: -
ΑΟ Σούτερς - Εθνικός Πυλαίας: -
Πρωταθλητές Πεύκων - ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ: -
2η αγωνιστική
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΟ Σούτερς: -
Ελπίδες Συκεών - Πρωταθλητές Πεύκων: -
ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - Εθνικός Πυλαίας: -
3η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΟ Σούτερς: -
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: -
ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - ΟΜΑΔΑ Α : -
Εθνικός Πυλαίας - Ελπίδες Συκεών: -
4η αγωνιστική
Πρωταθλητές Πεύκων - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: -
ΑΟ Σούτερς - ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ: -
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - Εθνικός Πυλαίας: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ελπίδες Συκεών: -
5η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ: -
Εθνικός Πυλαίας - Πρωταθλητές Πεύκων: -
Ελπίδες Συκεών - ΑΟ Σούτερς: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: -
6η αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: -
ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - Ελπίδες Συκεών: -
Πρωταθλητές Πεύκων - ΟΜΑΔΑ Α : -
ΑΟ Σούτερς - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: -
7η αγωνιστική
Ελπίδες Συκεών - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - Εθνικός Πυλαίας: -
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ: -
ΑΟ Σούτερς - Πρωταθλητές Πεύκων: -
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ: -
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΕ Ευόσμου: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - Κανονιέρηδες: -
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Μπέμπηδες Ιωνίας: -
2η αγωνιστική
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Αίολος Ευόσμου 2014: -
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
ΑΕ Ευόσμου - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): -
Μπέμπηδες Ιωνίας - Κανονιέρηδες: -
3η αγωνιστική
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
Μπέμπηδες Ιωνίας - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ: -
Κανονιέρηδες - ΑΕ Ευόσμου: -
4η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Αίολος Ευόσμου 2014: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - Μπέμπηδες Ιωνίας: -
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Κανονιέρηδες: -
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - ΑΕ Ευόσμου: -
5η αγωνιστική
Αίολος Ευόσμου 2014 - Μπέμπηδες Ιωνίας: -
Κανονιέρηδες - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): -
ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
6η αγωνιστική
Κανονιέρηδες - Αίολος Ευόσμου 2014: -
Μπέμπηδες Ιωνίας - ΑΕ Ευόσμου: -
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
7η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου - Αίολος Ευόσμου 2014: -
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - Κανονιέρηδες: -
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Μπέμπηδες Ιωνίας: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2): -
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): -
Πρωτέας Ευόσμου - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): -
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΟ Ξηροκρήνης: -
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΜΣ Νικόπολη: -
2η αγωνιστική
Πρωτέας Ευόσμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - Νίκη Ευκαρπίας: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΟ Ξηροκρήνης: -
3η αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
Νίκη Ευκαρπίας - Πρωτέας Ευόσμου: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): -
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): -
4η αγωνιστική
Νίκη Ευκαρπίας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Πρωτέας Ευόσμου - ΠΟ Ξηροκρήνης: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): -
5η αγωνιστική
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΠΟ Ξηροκρήνης - Νίκη Ευκαρπίας: -
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - Πρωτέας Ευόσμου: -
6η αγωνιστική
ΠΟ Ξηροκρήνης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1): -
Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): -
ΠΑΟΚ Σταυρού - Πρωτέας Ευόσμου: -
7η αγωνιστική
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΠΟ Ξηροκρήνης: -
Πρωτέας Ευόσμου - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΠΑΟΚ Σταυρού - Νίκη Ευκαρπίας: -
Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - Ομόνοια Σταυρούπολης: -
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΕ Ρετζικίου: -
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: -
2η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΑΣ Ουράνιοι: -
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: -
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΕ Ρετζικίου: -
3η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΑΣ Ουράνιοι: -
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: -
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -
ΑΕ Ρετζικίου - Ομόνοια Σταυρούπολης: -
4η αγωνιστική
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ: -
ΑΣ Ουράνιοι - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: -
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - ΑΕ Ρετζικίου: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Ομόνοια Σταυρούπολης: -
5η αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: -
ΑΕ Ρετζικίου - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: -
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΣ Ουράνιοι: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: -
6η αγωνιστική
ΑΕ Ρετζικίου - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ: -
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - Ομόνοια Σταυρούπολης: -
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -
ΑΣ Ουράνιοι - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: -
7η αγωνιστική
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΑΕ Ρετζικίου: -
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: -
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: -
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
2η αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - Μακεδονικός: -
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): -
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: -
3η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): -
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΟΜΑΔΑ Α: -
4η αγωνιστική
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - Μακεδονικός: -
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: -
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΜΑΔΑ Α: -
5η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): -
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): -
6η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Μακεδονικός: -
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): -
7η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - Μακεδονικός: -
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): -
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015: -
Απόλλων Καλαμαριάς - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): -
Ακαδημίες Μίκρας - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2): -
Αετός Βασιλικών - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
2η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΟ Καρδίας: -
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - Ακαδημίες Μίκρας: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Αετός Βασιλικών: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2): -
3η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας - Ακαδημίες Μίκρας: -
Αετός Βασιλικών - Απόλλων Καλαμαριάς: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015: -
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): -
4η αγωνιστική
Αετός Βασιλικών - ΑΟ Καρδίας: -
Ακαδημίες Μίκρας - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2): -
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): -
5η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - Αετός Βασιλικών: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Ακαδημίες Μίκρας: -
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - Απόλλων Καλαμαριάς: -
6η αγωνιστική
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΑΟ Καρδίας: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): -
Αετός Βασιλικών - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015: -
Ακαδημίες Μίκρας - Απόλλων Καλαμαριάς: -
7η αγωνιστική
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΟ Καρδίας: -
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2): -
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ: -
Ακαδημίες Μίκρας - Αετός Βασιλικών: -
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: -
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2): -
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Αστέρας Ραιδεστού: -
2η αγωνιστική
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: -
Αστέρας Ραιδεστού - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
3η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ: -
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2): -
4η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αστέρας Ραιδεστού: -
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2): -
5η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - Αστέρας Ραιδεστού: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ: -
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
6η αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
Αστέρας Ραιδεστού - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2): -
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: -
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
7η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Αστέρας Ραιδεστού: -
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: -
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Φιλύρου: -
ΑΕ Πυλαίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
ΑΟ Σούτερς - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1): -
Ακρίτες Συκεών - Δόξα Ρετζικίου: -
2η αγωνιστική
ΑΕ Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη: -
ΑΕ Φιλύρου - ΑΟ Σούτερς: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ακρίτες Συκεών: -
Δόξα Ρετζικίου - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1): -
3η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη - ΑΟ Σούτερς: -
Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Πυλαίας: -
Δόξα Ρετζικίου - ΑΕ Φιλύρου: -
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
4η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών - Κισσός Χορτιάτη: -
ΑΟ Σούτερς - Δόξα Ρετζικίου: -
ΑΕ Πυλαίας - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1): -
ΑΕ Φιλύρου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
5η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη - Δόξα Ρετζικίου: -
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - Ακρίτες Συκεών: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΟ Σούτερς: -
ΑΕ Φιλύρου - ΑΕ Πυλαίας: -
6η αγωνιστική
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - Κισσός Χορτιάτη: -
Δόξα Ρετζικίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Φιλύρου: -
ΑΟ Σούτερς - ΑΕ Πυλαίας: -
7η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη: -
ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1): -
ΑΕ Πυλαίας - Δόξα Ρετζικίου: -
ΑΟ Σούτερς - Ακρίτες Συκεών: -
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: -
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΣ Ουράνιοι: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου: -
2η αγωνιστική
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ: -
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: -
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ Ουράνιοι: -
3η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: -
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: -
4η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου: -
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΣ Ουράνιοι: -
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: -
5η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου: -
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: -
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
6η αγωνιστική
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ: -
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
7η αγωνιστική
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ: -
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - ΑΣ Ουράνιοι: -
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου: -
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: -
Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Καμπανιακός - ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΑΣ Νεάπολης: -
Νίκη Ευκαρπίας - Εθνικός Μετεώρων: -
2η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - Καμπανιακός: -
ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: -
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - Νίκη Ευκαρπίας: -
Εθνικός Μετεώρων - ΑΣ Νεάπολης: -
3η αγωνιστική
Καμπανιακός - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: -
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: -
Εθνικός Μετεώρων - ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: -
ΑΣ Νεάπολης - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: -
4η αγωνιστική
Νίκη Ευκαρπίας - Καμπανιακός: -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - Εθνικός Μετεώρων: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΑΣ Νεάπολης: -
ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: -
5η αγωνιστική
Καμπανιακός - Εθνικός Μετεώρων: -
ΑΣ Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας: -
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ: -
ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: -
6η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης - Καμπανιακός: -
Εθνικός Μετεώρων - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ: -
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ: -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: -
7η αγωνιστική
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - Καμπανιακός: -
ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΣ Νεάπολης: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - Εθνικός Μετεώρων: -
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - Νίκη Ευκαρπίας: -
Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Ιωνικός - Οδυσσέας Κορδελιού: -
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου: -
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Ντίνος Κούης - Αθλητική Εκπαίδευση: -
2η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιωνικός: -
Οδυσσέας Κορδελιού - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ: -
ΑΕ Ευόσμου - Ντίνος Κούης: -
Αθλητική Εκπαίδευση - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
3η αγωνιστική
Ιωνικός - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ: -
Ντίνος Κούης - Ηρακλής Αμπελοκήπων: -
Αθλητική Εκπαίδευση - Οδυσσέας Κορδελιού: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου: -
4η αγωνιστική
Ντίνος Κούης - Ιωνικός: -
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ - Αθλητική Εκπαίδευση: -
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΕ Ευόσμου: -
5η αγωνιστική
Ιωνικός - Αθλητική Εκπαίδευση: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ντίνος Κούης: -
ΑΕ Ευόσμου - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ: -
Οδυσσέας Κορδελιού - Ηρακλής Αμπελοκήπων: -
6η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ιωνικός: -
Αθλητική Εκπαίδευση - ΑΕ Ευόσμου: -
Ντίνος Κούης - Οδυσσέας Κορδελιού: -
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ - Ηρακλής Αμπελοκήπων: -
7η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου - Ιωνικός: -
Οδυσσέας Κορδελιού - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αθλητική Εκπαίδευση: -
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ - Ντίνος Κούης: -
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): -
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Πρωταθλητές Πεύκων: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1): -
2η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Μακεδονικός: -
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) - Πρωταθλητές Πεύκων: -
3η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
Πρωταθλητές Πεύκων - ΟΜΑΔΑ Α: -
4η αγωνιστική
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - Μακεδονικός: -
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: -
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1): -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - Πρωταθλητές Πεύκων: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
5η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): -
6η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Μακεδονικός: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1): -
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - Πρωταθλητές Πεύκων: -
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): -
7η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1): -
Πρωταθλητές Πεύκων - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
8η αγωνιστική
Πρωταθλητές Πεύκων - Μακεδονικός: -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): -
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
9η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Πρωταθλητές Πεύκων: -
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1): -
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: -
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: -
10η αγωνιστική
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Μακεδονικός: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1): -
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: -
11η αγωνιστική
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - Μακεδονικός: -
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Πρωταθλητές Πεύκων: -
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1): -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: -
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ: -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο : -
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ: -
2η αγωνιστική
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο : -
3η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ: -
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
4η αγωνιστική
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ: -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο : -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
5η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ: -
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2): -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: -
6η αγωνιστική
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: -
7η αγωνιστική
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2): -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο : -
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΟ Σούτερς: -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Απόλλων Καλαμαριάς: -
Μπέμπηδες 2000 - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ.: -
2η αγωνιστική
Αναγέννηση Ρυσίου - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -
ΑΟ Σούτερς - Μπέμπηδες 2000: -
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. - Απόλλων Καλαμαριάς: -
3η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -
Μπέμπηδες 2000 - Αναγέννηση Ρυσίου: -
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΟ Σούτερς: -
4η αγωνιστική
Μπέμπηδες 2000 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ.: -
Αναγέννηση Ρυσίου - Απόλλων Καλαμαριάς: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΑΟ Σούτερς: -
5η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ.: -
Απόλλων Καλαμαριάς - Μπέμπηδες 2000: -
ΑΟ Σούτερς - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Αναγέννηση Ρυσίου: -
6η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): -
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. - ΑΟ Σούτερς: -
Μπέμπηδες 2000 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1): -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Αναγέννηση Ρυσίου: -
7η αγωνιστική
ΑΟ Σούτερς - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1): -
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Απόλλων Καλαμαριάς: -
Αναγέννηση Ρυσίου - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ.: -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Μπέμπηδες 2000: -
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - Δόξα Ελπίδας: -
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : -
Εθνικός Ευόσμου - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: -
2η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - Μακεδονικός: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: -
Δόξα Ελπίδας - Εθνικός Ευόσμου: -
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : -
3η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: -
Εθνικός Ευόσμου - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: -
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - Δόξα Ελπίδας: -
4η αγωνιστική
Εθνικός Ευόσμου - Μακεδονικός: -
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : -
ΟΜΑΔΑ Α - Δόξα Ελπίδας: -
5η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - Εθνικός Ευόσμου: -
Δόξα Ελπίδας - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: -
6η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - Μακεδονικός: -
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - Δόξα Ελπίδας: -
Εθνικός Ευόσμου - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ: -
7η αγωνιστική
Δόξα Ελπίδας - Μακεδονικός: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ: -
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - Εθνικός Ευόσμου: -
Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Ιωνικός - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: -
Ομόνοια Σίνδου - Αξιός Ανατολικού: -
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ: -
2η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - Ιωνικός: -
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - Ομόνοια Σίνδου: -
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: -
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - Αξιός Ανατολικού: -
3η αγωνιστική
Ιωνικός - Ομόνοια Σίνδου: -
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ: -
Αξιός Ανατολικού - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: -
4η αγωνιστική
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - Ιωνικός: -
Ομόνοια Σίνδου - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - Αξιός Ανατολικού: -
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: -
5η αγωνιστική
Ιωνικός - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ: -
Αξιός Ανατολικού - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: -
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - Ομόνοια Σίνδου: -
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
6η αγωνιστική
Αξιός Ανατολικού - Ιωνικός: -
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ: -
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ: -
Ομόνοια Σίνδου - ΟΜΑΔΑ Α: -
7η αγωνιστική
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - Ιωνικός: -
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - Αξιός Ανατολικού: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ: -
Ομόνοια Σίνδου - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019: -
Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Εθνικός Λαγυνών - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
ΑΕ Ρετζικίου - Ομόνοια Σταυρούπολης: -
ΟΜΑΔΑ Α - Πρωτέας Ευόσμου: -
Ακρίτες Συκεών - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
2η αγωνιστική
ΑΕ Ρετζικίου - Εθνικός Λαγυνών: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΟΜΑΔΑ Α: -
Ομόνοια Σταυρούπολης - Ακρίτες Συκεών: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Πρωτέας Ευόσμου: -
3η αγωνιστική
Εθνικός Λαγυνών - ΟΜΑΔΑ Α: -
Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Ρετζικίου: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
Πρωτέας Ευόσμου - Ομόνοια Σταυρούπολης: -
4η αγωνιστική
Ακρίτες Συκεών - Εθνικός Λαγυνών: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΑΕ Ρετζικίου - Πρωτέας Ευόσμου: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ομόνοια Σταυρούπολης: -
5η αγωνιστική
Εθνικός Λαγυνών - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Πρωτέας Ευόσμου - Ακρίτες Συκεών: -
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΟΜΑΔΑ Α: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Ρετζικίου: -
6η αγωνιστική
Πρωτέας Ευόσμου - Εθνικός Λαγυνών: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Ομόνοια Σταυρούπολης: -
Ακρίτες Συκεών - Κεραυνός Ωραιοκάστρου: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΕ Ρετζικίου: -
7η αγωνιστική
Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Λαγυνών: -
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Πρωτέας Ευόσμου: -
ΑΕ Ρετζικίου - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ακρίτες Συκεών: -
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΟ Καρδίας: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Αγιος Νικόλαος: -
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Δόξα Τριλόφου: -
2η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - Θερμαϊκός Θέρμης: -
ΑΟ Καρδίας - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -
Δόξα Τριλόφου - Αγιος Νικόλαος: -
3η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: -
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΟΜΑΔΑ Α: -
Δόξα Τριλόφου - ΑΟ Καρδίας: -
Αγιος Νικόλαος - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: -
4η αγωνιστική
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Θερμαϊκός Θέρμης: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Δόξα Τριλόφου: -
ΟΜΑΔΑ Α - Αγιος Νικόλαος: -
ΑΟ Καρδίας - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: -
5η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης - Δόξα Τριλόφου: -
Αγιος Νικόλαος - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.: -
ΑΟ Καρδίας - ΟΜΑΔΑ Α: -
6η αγωνιστική
Αγιος Νικόλαος - Θερμαϊκός Θέρμης: -
Δόξα Τριλόφου - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ: -
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΟ Καρδίας: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΟΜΑΔΑ Α: -
7η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - Θερμαϊκός Θέρμης: -
ΑΟ Καρδίας - Αγιος Νικόλαος: -
ΟΜΑΔΑ Α - Δόξα Τριλόφου: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Ποσειδώνας Μηχανιώνας: -
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: -
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Απόλλων Καλαμαριάς: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: -
2η αγωνιστική
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ: -
Απόλλων Καλαμαριάς - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
3η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ: -
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - Απόλλων Καλαμαριάς: -
4η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: -
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Απόλλων Καλαμαριάς: -
5η αγωνιστική
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: -
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ: -
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
6η αγωνιστική
ΟΜΑΔΑ Α - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - Απόλλων Καλαμαριάς: -
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
7η αγωνιστική
Απόλλων Καλαμαριάς - Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ: -
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη - ΟΜΑΔΑ Α: -
Εθνικός Πυλαίας - Μακεδόνες: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΣΤΕΡΙΑ: -
2η αγωνιστική
Εθνικός Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
Μακεδόνες - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
ΑΣΤΕΡΙΑ - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: -
3η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Εθνικός Πυλαίας: -
ΑΣΤΕΡΙΑ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Μακεδόνες: -
4η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΣΤΕΡΙΑ: -
Εθνικός Πυλαίας - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: -
ΟΜΑΔΑ Α - Μακεδόνες: -
5η αγωνιστική
Κισσός Χορτιάτη - ΑΣΤΕΡΙΑ: -
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Μακεδόνες - Ποσειδώνας Καλαμαριάς: -
ΟΜΑΔΑ Α - Εθνικός Πυλαίας: -
6η αγωνιστική
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Κισσός Χορτιάτη: -
ΑΣΤΕΡΙΑ - Μακεδόνες: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΟΜΑΔΑ Α: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Εθνικός Πυλαίας: -
7η αγωνιστική
Μακεδόνες - Κισσός Χορτιάτη: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ: -
Εθνικός Πυλαίας - ΑΣΤΕΡΙΑ: -
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΣ Ουράνιοι: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: -
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΣ Νεάπολης: -
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: -
2η αγωνιστική
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΠΟ Ξηροκρήνης: -
ΑΣ Ουράνιοι - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - Νέα Πολιτεία Ευόσμου: -
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΣ Νεάπολης: -
3η αγωνιστική
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: -
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΣ Ουράνιοι: -
ΑΣ Νεάπολης - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: -
4η αγωνιστική
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - ΠΟ Ξηροκρήνης: -
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΑΣ Νεάπολης: -
ΑΣ Ουράνιοι - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: -
5η αγωνιστική
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: -
ΑΣ Νεάπολης - Νέα Πολιτεία Ευόσμου: -
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - ΠΑΟΚ Σταυρού: -
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: -
6η αγωνιστική
ΑΣ Νεάπολης - ΠΟ Ξηροκρήνης: -
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ: -
Νέα Πολιτεία Ευόσμου - ΑΣ Ουράνιοι: -
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ: -
7η αγωνιστική
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - ΠΟ Ξηροκρήνης: -
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΣ Νεάπολης: -
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ: -
ΠΑΟΚ Σταυρού - Νέα Πολιτεία Ευόσμου: -
Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Καμπανιακός - Οδυσσέας Κορδελιού: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ελευθεριακός: -
ΑΕ Ευόσμου - ΟΜΑΔΑ Α: -
2η αγωνιστική
Αστέρας Αμπελοκήπων - Καμπανιακός: -
Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΕ Ευόσμου: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ελευθεριακός: -
3η αγωνιστική
Καμπανιακός - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
ΑΕ Ευόσμου - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
ΟΜΑΔΑ Α - Οδυσσέας Κορδελιού: -
Ελευθεριακός - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
4η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου - Καμπανιακός: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΟΜΑΔΑ Α: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ελευθεριακός: -
Οδυσσέας Κορδελιού - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
5η αγωνιστική
Καμπανιακός - ΟΜΑΔΑ Α: -
Ελευθεριακός - ΑΕ Ευόσμου: -
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΠΑΟ Κουφαλίων: -
Οδυσσέας Κορδελιού - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
6η αγωνιστική
Ελευθεριακός - Καμπανιακός: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ: -
ΑΕ Ευόσμου - Οδυσσέας Κορδελιού: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - Αστέρας Αμπελοκήπων: -
7η αγωνιστική
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Καμπανιακός: -
Οδυσσέας Κορδελιού - Ελευθεριακός: -
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΕ Ευόσμου: -
Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Μακεδονικός Λητής - Νίκη Ηρακλείου: -
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ελπίδες Συκεών: -
ΟΜΑΔΑ Α - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΜΣ Νικόπολη: -
2η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Λητής: -
Νίκη Ηρακλείου - ΟΜΑΔΑ Α: -
Ελπίδες Συκεών - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -
3η αγωνιστική
Μακεδονικός Λητής - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Ηρακλής Αμπελοκήπων: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Νίκη Ηρακλείου: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Ελπίδες Συκεών: -
4η αγωνιστική
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Μακεδονικός Λητής: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -
Νίκη Ηρακλείου - Ελπίδες Συκεών: -
5η αγωνιστική
Μακεδονικός Λητής - ΑΜΣ Νικόπολη: -
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
Ελπίδες Συκεών - ΟΜΑΔΑ Α: -
Νίκη Ηρακλείου - Ηρακλής Αμπελοκήπων: -
6η αγωνιστική
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Μακεδονικός Λητής: -
ΑΜΣ Νικόπολη - Ελπίδες Συκεών: -
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Νίκη Ηρακλείου: -
ΟΜΑΔΑ Α - Ηρακλής Αμπελοκήπων: -
7η αγωνιστική
Ελπίδες Συκεών - Μακεδονικός Λητής: -
Νίκη Ηρακλείου - Φίλιππος Παλαιοκάστρου: -
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ: -
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
1η αγωνιστική
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Μακεδονικός: -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Μπέμπηδες 2000: -
Αγροτικός Αστέρας - ΟΜΑΔΑ Α: -
2η αγωνιστική
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -
Μακεδονικός - Αγροτικός Αστέρας: -
ΟΜΑΔΑ Α - Μπέμπηδες 2000: -
3η αγωνιστική
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -
Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΟΜΑΔΑ Α - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
Μπέμπηδες 2000 - Μακεδονικός: -
4η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας - ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Μπέμπηδες 2000: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Μακεδονικός: -
5η αγωνιστική
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΜΑΔΑ Α: -
Μπέμπηδες 2000 - Αγροτικός Αστέρας: -
Μακεδονικός - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
6η αγωνιστική
Μπέμπηδες 2000 - ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΟΜΑΔΑ Α - Μακεδονικός: -
Αγροτικός Αστέρας - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ: -
7η αγωνιστική
Μακεδονικός - ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ: -
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Μπέμπηδες 2000: -
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΟΜΑΔΑ Α: -
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Αγροτικός Αστέρας: -