5035ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 9 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Ε.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Μακεδονικός
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΒΟΡΝΙΤΗΣ Η.
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
Αγροτικός Αστέρας – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημοτικό Εύοσμου – ώρα: 13.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 16.00


ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Αγιος Νικόλαος -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10 -10-2021
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.

ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Απόλλων Καλαμαριάς ---- 0 – 3 α/α

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Εθνικός Πυλαίας - Μακεδόνες
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΣΤΕΡΙΑ -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10 -10-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 18.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
ΡΕΠΟ: Κισσός Χορτιάτη

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΣ Ουράνιοι
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ ---ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Ε.
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ/ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Καμπανιακός - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Χαλάστρας Μυγδώνειο- ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ---- 0 – 3 α/α

ΠΑΟ Κουφαλίων - Ελευθεριακός
Γήπεδο: ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.

ΡΕΠΟ: ΑΕ Ευόσμου

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Μακεδονικός Λητής - Νίκη Ηρακλείου -- ΑΝΑΒΟΛΗ

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.

ΡΕΠΟ: Φίλιππος Παλαιοκάστρου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 11.45
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
Μπέμπηδες 2000 - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ.
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΤΕΛΙΟΣ Χ.
Εθνικός Ευόσμου - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.

ΡΕΠΟ: Μακεδονικός

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Ιωνικός - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ.Ιωνίας) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ


Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Εθνικός Λαγυνών - Κεραυνός Ωραιοκάστρου ---------- 0 – 3 α/α

ΑΕ Ρετζικίου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

Ακρίτες Συκεών - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΡΕΠΟ: Πρωτέας Ευόσμου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------
Μακεδονικός - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10 -10-2021
Γήπεδο: Planet FC - ώρα: 09.00

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΒΟΡΝΙΤΗΣ Η.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1)
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
ΡΕΠΟ: Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ Καρδίας - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 18.00

Απόλλων Καλαμαριάς - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10 -10-2021
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.30
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ Σ.
Ακαδημίες Μίκρας - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
Αετός Βασιλικών - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: Βασιλικών - ώρα: 14.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.


Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ------- 3 – 0 α/α

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΝΑΤΣΙΚΑΣ Α.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 11.00


ΡΕΠΟ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΑΕ Πυλαίας - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΑΟ Σούτερς - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10 -10-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

Ακρίτες Συκεών - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΤΕΛΙΟΣ Χ.
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΣ Ουράνιοι
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΛΑΓΓΙΔΗΣ Α.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Καμπανιακός - ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: Χαλάστρας ΜΥΓΔΩΝΕΙΟ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Γ.
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Ε.
Νίκη Ευκαρπίας - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Ιωνικός - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Β.
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΕΛΙΟΣ Χ.
Ντίνος Κούης - Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(1η αγωνιστική)
------------------------------------
Μακεδονικός - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΝΑΤΣΙΚΑΣ ΑΘ.
ΡΕΠΟ:ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 14.30
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
Ακαδημίες Μίκρας - Φίλιππος Θέρμης
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
ΡΕΠΟ: Αστέρας Ραιδεστού

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------

Απόλλων Καλαμαριάς - Μακεδόνες -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10 -10-2021
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ Σ.

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Αγιος Νικόλαος ------- 3 – 0 α/α

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.

ΡΕΠΟ: Χ.Α.Ν.Θ.

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - Ελπίδες Συκεών -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10 -10-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
ΑΟ Σούτερς - Εθνικός Πυλαίας -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10 -10-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

Πρωταθλητές Πεύκων - ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

ΡΕΠΟ:ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου- ώρα: 15.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημοτικό Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.
ΠΑΟ Κουφαλίων - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Μπέμπηδες Ιωνίας -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10 -10-2021
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΑΓΓΙΔΗΣ Α.

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛ) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΒΟΡΝΙΤΗΣ Η.

Πρωτέας Ευόσμου - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) -----ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10 -10-2021
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.00
Γιατρός ΛΑΓΓΙΔΗΣ Α.

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Ε.
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Χρυσαυγής Δημ. Λαγκαδά - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΛΑΓΓΙΔΗΣ Α.
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ.Παντελεήμωνα) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΤΕΛΙΟΣ Χ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 12.30


ΡΕΠΟ: ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
----------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - Μακεδονικός
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Μίκρας Ε.Π.Σ.Μ. - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

ΡΕΠΟ: Πρωτέας Ευόσμου