3770ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2021


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΣΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 12.30

Μακεδονικός - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.

Ντίνος Κούης - Μπέμπηδες 2000 ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-10-21
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.
ΑΟ Καρδίας - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 14.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
Δόξα Τριλόφου - Αγιος Νικόλαος / JOGA BONITO
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.



Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας ----- 0 – 3 α/α

ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-10-21
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΙΟΥΛΗΣ Σ.
Απόλλων Καλαμαριάς - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-10-21
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 16.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.

ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Εθνικός Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
Μακεδόνες - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΣΤΕΡΙΑ - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

ΡΕΠΟ: Ποσειδώνας Καλαμαριάς


Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00

ΑΣ Ουράνιοι/ CELESTE - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΣΤΙΚΟ- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Θ.
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ / ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΣ Νεάπολης /ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Καμπανιακός --------- 0 – 3 α/α

Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

ΡΕΠΟ: Ελευθεριακός

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Ελπίδες Συκεών - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΑΜΣ Νικόπολη - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.

ΡΕΠΟ: Νίκη Ηρακλείου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΑΟ Σούτερς - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ώρα: 14.30
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - Μακεδονικός
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
Δόξα Ελπίδας - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΣΙΔΗΣ Ν.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΣΙΟΥΛΗΣ Σ.
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-10-21
Γήπεδο: Μ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΡΕΠΟ: Ιωνικός

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - Εθνικός Λαγυνών ----- 3 – 0 α/α

Ομόνοια Σταυρούπολης - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Θ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Πρωτέας Ευόσμου ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-10-21
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΑΧΛΑΤΗΣ Β.

ΡΕΠΟ: Κεραυνός Ωραιοκάστρου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Μακεδονικός
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΣΑΒΒΙΔΗΣ Μ.
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΣΤΕΡΓΟΥΛΑΣ Β.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΒΒΙΔΗΣ Μ.
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΠΡΟ (1) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ - ώρα: 10.30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Αετός Βασιλικών ----- 3 – 0 α/α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΑΒΒΙΔΗΣ Μ.
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ------- 0 – 3 α/α

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

ΑΕ Φιλύρου - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Ε.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΙΟΥΛΗΣ Σ.
Δόξα Ρετζικίου - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1)
Γήπεδο: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Γιατρός: ΣΤΕΡΓΟΥΛΑΣ Β.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Θ.
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ (2)
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ Ουράνιοι / CELESTE
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Ε.

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΖΕΚΟΣ Γ.
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΖΕΚΟΣ Γ.
Εθνικός Μετεώρων - ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Ε.

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Οδυσσέας Κορδελιού - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.

ΑΕ Ευόσμου - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00 ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-10-21
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.

Αθλητική Εκπαίδευση - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER (ΜΑΓΝΗΣΙΑ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(2η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - Μακεδονικός ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-10-21
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΧΛΑΤΗΣ Β.

ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΣΤΕΡΓΟΥΛΑΣ Β.
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL
Γήπεδο: PLANET F.C - ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. -------- 0 – 3 α/α

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.30

Αστέρας Ραιδεστού - Φίλιππος Θέρμης
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - Χ.Α.Ν.Θ.
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
Μακεδόνες - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Αγιος Νικόλαος ---- 3 – 0 α/α

ΡΕΠΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΣΙΟΥΛΗΣ Σ.
Ελπίδες Συκεών - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ Σ.
ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΡΕΠΟ: ΑΟ Σούτερς

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Αίολος Ευόσμου 2014 / ACADEMICA
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.
ΑΕ Ευόσμου - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Μπέμπηδες Ιωνίας - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Πρωτέας Ευόσμου - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΣΙΔΗΣ Ν.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΣΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ Σ.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΣΙΔΗΣ Ν.
ΑΜΣ Νικόπολη - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 14.00
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΖΕΚΟΣ Γ.


Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΑΣ Ουράνιοι / CELESTE
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Ε.
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΑΝΩ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ Θ.
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
Μπέμπηδες 2000 - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας --------- 0 – 3 α/α

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Απόλλων Καλαμαριάς ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-10-21
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΦΛΩΡΟΥ Μ.

ΡΕΠΟ: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 10.30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 17-10-21
Γήπεδο: Μ. Αλεξάνδρου- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΡΕΠΟ: Αστέρας Αμπελοκήπων

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
----------------------------
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - Αίολος Ευόσμου 2014 / ACADEMICA
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΤΖΕΚΟΣ Γ.
Μακεδονικός - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.
ΑΜΣ Νικόπολη - Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.

ΡΕΠΟ: Εθνικός Σοχού