ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 9Χ9 (2009 και νεότεροι)
Κ13 9Χ9 1ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ώρα: 09.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-11-2021
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Νίκη Ευκαρπίας - ώρα: 11.30
ΑΕ Ευόσμου - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ώρα: 12.45
Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 09.00
Κ13 9Χ9 2ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - Εθνικός Ευόσμου - ώρα: 10.00
Δόξα Ρετζικίου - Εθνικός Λαγυνών- ώρα: 12.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - Πρωταθλητές Πεύκων - ώρα: 08.50
ΡΕΠΟ: Αστέρας Αμπελοκήπων
Κ13 9Χ9 3ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - ΑΣ Νεάπολης - ώρα: 13.30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - ώρα: 11.10
Αξιός Ανατολικού - ΑΟ Θράκης - ώρα: 14.30
Κ13 9Χ9 5ος ΟΜ. PLANET (Σ)(3η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΠΑΟΚ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ώρα: 13.00
IMD ΤΡΙΓΛΙΑ (1) - ΓΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ώρα: 10.00
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αναγέννηση Ρυσίου- ΑΝΑΒΟΛΗ
Κ13 9Χ9 6ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (Σ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ώρα: 10.15
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ώρα: 12.45
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)- ώρα: 14.00
ΧΑΝΘ - ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ (2) - ώρα: 09.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)
Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(2η αγωνιστική)
---------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ - Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00
ΑΟ Σούτερς - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2010 και νεότεροι)
Κ12 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 10.15
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ώρα: 10.15
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ώρα: 11.30
ΡΕΠΟ: ΑΣ Νεάπολης
Κ12 2ος ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ώρα: 10.15
ΑΜΣ Νικόπολη - Αθλητική Εκπαίδευση - ώρα: 12.45 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-11-2021
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - ώρα: 09.00
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ (1) - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 11.30
Κ12 3ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - Εθνικός Ευόσμου - ώρα: 09.00
Ακρίτες Συκεών - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ώρα: 10.15
Αγροτικός Αστέρας - ΑΣ Ουράνιοι - ώρα: 10.15
Κ12 4ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - Μπέμπηδες Ιωνίας - ώρα: 09.00
Ελπίδες Συκεών - Αίολος Ευόσμου 2014 - ώρα: 11.30
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ 3-0 α.α.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ώρα: 11.30
Κ12 7ος ΟΜ. ACTIVE SPORTS ΛΗΤΗ (Σ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (2) - ώρα: 10.15
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (3) - Δόξα Ασσήρου- ώρα: 11.30
ΑΤΕΡΜΩΝ - ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ (2) - ώρα: 11.30--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-11-2021
ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ (1) - Ελλήσποντος Κριθιάς- ώρα: 12.45 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-11-2021
Κ12 8ος ΟΜ. PLANET (Σ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------
Ακαδημίες Μίκρας - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 12.00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΠΑΟΚ - ώρα: 09.00
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (2) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ώρα: 10.00
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ώρα: 11.00
Κ12 9ος ΟΜ. CHAMPIONS (Σ)3η αγωνιστική)
---------------------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου (2) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ώρα: 12.45
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ώρα: 10.00
Αληθινή Ομάδα - Πρωταθλητές - ώρα: 09.00
Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟ Διοικητηρίου (1)- ώρα: 13.45
Κ12 10ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (3) - ώρα: 12.45
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Ήφαιστος Θέρμης- ώρα: 10.15
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Θερμαϊκός Θέρμης - ώρα: 11.30
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (1) - ΑΝΑΒΟΛΗ
Κ12 11ος ΟΜ. LOVE FOOTBALL (Σ)(3η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (3) - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 12.45
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 10.15
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ώρα: 09.00
ΑΕ Πυλαίας - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ώρα: 11.30
Κ12 12ος ΟΜ. JOGA BONITO (Σ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------
Άγιος Νικόλαος - Ατρόμητος Τριαδίου- ώρα: 09.00
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Φίλιππος Θέρμης - ώρα: 13.15
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (3) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ώρα: 11.00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΑΟ Καρδίας - ώρα: 10.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2012 και νεότεροι)
Κ10 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ώρα: 09.00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) - Ακρίτες Συκεών- ώρα: 09.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - Δόξα Ρετζικίου- ώρα: 14.00
Κ10 2ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ντίνος Κούης - Αγροτικός Αστέρας - ώρα: 10.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-11-2021
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΕ Ευόσμου - ώρα: 13.30
ΑΜΣ Νικόπολη - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ώρα: 12.00
Κ10 3ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - ώρα: 12.30
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (3) - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΠΡΟ - ώρα: 12.00
ΠΑΟΚ - Αστέρας Αμπελοκήπων - ώρα: 10.00
ΡΕΠΟ:Φοίνικας Πολίχνης
Κ10 7ος ΟΜ. PLANET (Σ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 09.00
IMD ΤΡΙΓΛΙΑ (1) - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) - ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 12.00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) - Άγιος Νικόλαος - ώρα: 11.00
Κ10 8ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (Σ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΑΕ Πυλαίας - ώρα: 12.45
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ώρα: 10.00
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΧΑΝΘ - ώρα: 10.15
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (3) - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ώρα: 12.00
Κ10 9ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - ώρα: 10.15
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 12.45
Κισσός Χορτιάτη - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ώρα: 09.00
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ώρα: 11.30
Κ10 10ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ώρα: 11.30
ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ώρα: 12.45
Θερμαϊκός Θέρμης - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ώρα: 10.15
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ώρα: 09.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2013 και νεότεροι)
Κ9 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - Ακρίτες Συκεών- ώρα: 10.00
Δόξα Ρετζικίου - ΑΕ Φιλύρου- ώρα: 14.00
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ώρα: 10.00
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 - Ομόνοια Σταυρούπολης - ώρα: 10.00
Κ9 2ος ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - Αγροτικός Αστέρας - ώρα: 11.30
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΜΣ Νικόπολη - ώρα: 13.00
ΑΕ Ευόσμου - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ώρα: 12.00
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΠΟ Ξηροκρήνης- ώρα: 10.15
Κ9 6ος ΟΜ. CHAMPIONS (Σ)(3η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ώρα: 09.00
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ώρα: 10.00
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ώρα: 10.30
Κισσός Χορτιάτη - ΠΑΟ Διοικητηρίου - ώρα: 09.30
Κ9 7ος ΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ)(3ηαγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΧΑΝΘ - Ήφαιστος Θέρμης - ώρα: 11.30
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ - Άρης Θεσσαλονίκης - ώρα: 09.45
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 12.45
ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)
Κ9 8ος ΟΜ. JOGA BONITO (Σ)(3η αγωνιστική)
----------------------------------------
Άγιος Νικόλαος - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ώρα: 12.45
ΑΟ Καρδίας - Ατρόμητος Τριαδίου- ώρα: 10.30
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Φίλιππος Θέρμης - ώρα: 11.30
Ακαδημίες Μίκρας - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (4) -------- ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2014και νεότεροι)
Κ8 1ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Αγροτικός Αστέρας - ώρα: 09.00
Ακρίτες Συκεών - Αστέρας Αμπελοκήπων - ώρα: 11.00
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ντίνος Κούης - ώρα: 10.00
ΑΜΠΣ Διάπλαση - Δόξα Ελπίδας- ώρα: 10.00
Κ8 4ος ΟΜ. JOGA BONITO (Σ)(3η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - Αστέρας Ραιδεστού - ώρα: 12.00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ώρα: 12.30--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-11-2021
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ώρα: 10.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-11-2021
Κ8 5ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ώρα: 09.00
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - Ήφαιστος Θέρμης - ώρα: 10.15
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 11.30
ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Ρυσίου
Κ8 6ος ΟΜ. SHOOTERS (Σ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - ΑΕ Πυλαίας - ώρα: 14.00
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ώρα: 13.00
ΧΑΝΘ - Άρης Θεσσαλονίκης ΑΝΑΒΟΛΗ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - Απόλλων Καλαμαριάς - ώρα: 13.00
Κ8 7ος ΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ)(3ηαγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ώρα: 11.30
Αληθινή Ομάδα - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ώρα: 10.15
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ώρα: 13.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2015 και νεότεροι)
Κ7 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(3η αγωνιστική)
----------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - Αγροτικός Αστέρας - ώρα: 12.45
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ώρα: 11.00
ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ώρα: 09.00
ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
Κ7 3ος ΟΜ. PLANET (Σ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------
Άγιος Νικόλαος - Αναγέννηση Επανομής - ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Καρδίας - Ατρόμητος Τριαδίου- ώρα: 12.00
Αστέρας Ραιδεστού - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ώρα: 10.00
Αναγέννηση Ρυσίου - Ερμής Καλαμαριάς 3-0 α.α
Κ7 4ος ΟΜ. CITY (Σ)(3η αγωνιστική)
---------------------------------
ΧΑΝΘ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) ΑΝΑΒΟΛΗ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) 11.15
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) - Άρης Θεσσαλονίκης 10.00
---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 20.11.2021 ----
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 9Χ9 (2009 και νεότεροι)
Κ13 9Χ9 4ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΈσπεροςΤερψιθέας- ώρα: 13.20
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - Ακρίτες Συκεών- ώρα: 14.30
ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ώρα: 08.50
Κ13 9Χ9 7ος ΟΜ. LOVE FOOTBALL (Κ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ώρα: 11.30
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ώρα: 12.45
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ώρα: 09.00
FC ΤΟΥΜΠΑΣ - ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ (1) - ώρα: 10.15
Κ13 9Χ9 8ος ΟΜ. JOGA BONITO (Κ)(3η αγωνιστική)
---------------------------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 14.30
Ακαδημίες Μίκρας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου- ώρα: 12.30
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (2) - Αετός Βασιλικών - ώρα: 13.30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ώρα: 09.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2010 και νεότεροι)
Κ12 5ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - ώρα: 11.30 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Κανονιέρηδες - ώρα: 12.45
Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Ρετζικίου- ώρα: 10.15
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ώρα: 12.45
Κ12 6ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - Νίκη Ευκαρπίας - ώρα: 12.30
ΑΕ Ευόσμου - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 11.30
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ (2) - Καμπανιακός- ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (1) - ώρα: 10.15
Κ12 13ος ΟΜ. PLANET (Κ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠοσειδώναςΜηχανιώνας - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 13.00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - Μέντεκας Καλαμαριάς - ώρα: 12.00
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΝΑΒΟΛΗ
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ώρα: 10.00
Κ12 14ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (K)(3η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.- ώρα: 12.45
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 15.15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΧΑΝΘ - ώρα: 14.00
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ώρα: 10.15
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2011 και νεότεροι)
Κ11 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 10.15
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - Μακεδών Ευόσμου - ώρα: 12.45
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) - ΑΕ Φιλύρου- ώρα: 09.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ώρα: 09.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021
Κ11 2ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (1) - ώρα: 11.30
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - ΠΑΟ Κουφαλίων- ώρα: 11.30
ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ώρα: 09.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - Ομόνοια Σταυρούπολης - ώρα: 14.00
Κ11 3ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ΑΣ Ουράνιοι - ώρα: 10.15
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ώρα: 11.30
ΑΣ Νεάπολης - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΠΡΟ - ώρα: 10.15
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - Φίλιππος Παλαιοκάστρου- ώρα: 09.00
Κ11 4ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ώρα: 12.45
ΈσπεροςΤερψιθέας - ΠΟ Ξηροκρήνης- ώρα: 09.00
Καμπανιακός - Αίολος Ευόσμου 2014 - ώρα: 12.45
Αξιός Ανατολικού - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ (2) - ώρα: 11.30
Κ11 5ος ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - Νίκη Ευκαρπίας - ώρα: 10.15
Ντίνος Κούης - ΑΜΣ Νικόπολη - ώρα: 09.00
Δόξα Ελπίδας - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - ώρα: 14.30
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 - ώρα: 11.30
Κ11 6ος ΟΜ. PLANET (K)(3η αγωνιστική)
------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (2) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 14.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021
ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 13.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Άγιος Νικόλαος - ώρα: 11.20--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ JOGA BONITO
Ακαδημίες Μίκρας - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 10.00
Κ11 7ος ΟΜ. PLANET (Κ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ΠοσειδώναςΜηχανιώνας- ώρα: 15.00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 10.10 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ JOGABONITO
Μέντεκας Καλαμαριάς - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
Κ11 8ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - FC ΤΟΥΜΠΑ - ώρα: 12.45
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ώρα: 09.00
ΑΟ Σούτερς - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 10.15
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ώρα: 09.00
Κ11 9ος ΟΜ. CHAMPIONS (Κ)(3η αγωνιστική)
---------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ώρα: 13.45
Κισσός Χορτιάτη - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ώρα: 12.30
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - Εθνικός Πυλαίας - ώρα: 09.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΧΑΝΘ - ώρα: 11.15
Κ11 10ος ΟΜ. ΚΑΡΔΙΑΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
--------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Διγενής Λακκώματος - ώρα: 10.15 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ώρα: 10.30
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ώρα: 09.30
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ (2) - ΑΟ Καρδίας - ώρα: 13.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2012 και νεότεροι)
Κ10 4ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 09.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) - ΑΣ Νεάπολης - ώρα: 12.45
Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Ρετζικίου- ώρα: 09.00
Κ10 5ος ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
Κανονιέρηδες - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) -------- ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - Ομόνοια Σταυρούπολης - ώρα: 10.00
ΈσπεροςΤερψιθέας - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ώρα: 09.00
Κ10 6ος ΟΜ. ACTIVE SPORTS ΛΗΤΗ (Κ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΤΕΡΜΩΝ - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (2) - ώρα: 09.00
ΠΑΟΚ Σταυρού - Εθνικός Λαγυνών- ώρα: 10.15
Δόξα Ασσήρου - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (1) - ώρα: 10.15
Ελλήσποντος Κριθιάς - Νίκη Ηρακλείου - ώρα: 14.00
Κ10 11ος ΟΜ. JOGA BONITO (K)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αετός Βασιλικών - Ακαδημίες Μίκρας- ώρα: 12.30
Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) - ώρα: 11.30
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο ------- ΑΝΑΒΟΛΗ
Απόλλων Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας- ώρα: 10.15
Κ10 12ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (Κ)(3η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 12.45
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ώρα: 09.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 10.00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (2) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ώρα: 10.00
Κ10 13οςΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Κ)(3ηαγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (1) - ώρα: 09.00
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) - Εθνικός Πυλαίας - ώρα: 11.30
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - FC ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 10.15
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Μέντεκας Καλαμαριάς - ώρα: 12.45
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2013 και νεότεροι)
Κ9 3ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
----------------------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων - ΠΑΟ Κουφαλίων- ώρα: 10.15
ΑΣ Νεάπολης - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ώρα: 10.15
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (2) - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ώρα: 11.30
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ώρα: 12.45
Κ9 4ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ντίνος Κούης - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ώρα: 09.00
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (1) - ώρα: 11.00
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 13.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021
Κ9 5ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΠΡΟ - ώρα: 13.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2) - ώρα: 10.00
ΛΕΟΝΤΕΣ LADIES - ΈσπεροςΤερψιθέας- ώρα: 11.00
Κ9 9ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ- ώρα: 10.15
Αετός Βασιλικών - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (2) - ώρα: 09.00
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ - ώρα: 11.30
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ώρα: 12.45
Κ9 10ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (Κ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ- ώρα: 11.15
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ώρα: 13.00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 11.15
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ 0-3 α.α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2014και νεότεροι)
Κ8 2ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΕ Ευόσμου - ώρα: 11.00
ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ώρα: 12.00
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Ομόνοια Σταυρούπολης - ώρα: 11.00
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 11.00
Κ8 3ος ΟΜ. ACTIVE SPORTS ΛΗΤΗ (Κ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΑΤΕΡΜΩΝ - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 - ώρα: 12.45 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021
Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Ασσήρου- ώρα: 09.00
ΡΕΠΟ:ΠΑΟΚ Σταυρού
Κ8 8ος ΟΜ. CHAMPIONS (Κ)(3η αγωνιστική)
--------------------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 14.00
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ώρα: 12.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (2) - ΠΑΟ Διοικητηρίου - ώρα: 11.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 20-11-2021
ΡΕΠΟ: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2015 και νεότεροι)
Κ7 2ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Μακεδών Ευόσμου - ώρα: 10.00
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΣ Νεάπολης - ώρα: 10.00
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - ώρα: 10.00
Κ7 5ος ΟΜ. SHOOTERS (Κ)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) -ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1)- ώρα: 10.00
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ- ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ:ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)
Κ7 6ος ΟΜ. SHOOTERS (K)(3η αγωνιστική)
-------------------------------------
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΠΑΟ Διοικητηρίου - ώρα: 09.00
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ώρα: 09.00
ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000
---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 21.11.2021 ----