4125ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 27.11.2021



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

------------------------------------------

Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός

Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΠΑΟ Ξυλούπολης - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

------------------------------------------

Παύλος Μελάς - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος



Αναγέννηση Επανομής - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εθνικός Μαλγάρων - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Μαλγάρων - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος



Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος



ΜΑΣ Αγχιάλου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΣ Νεάπολης - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Ρετζικίου - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Φλώρου Μαρία



Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Αρης Θεσσαλονίκης - Πανόραμα

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μελιτέας - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Οδυσσέας Κορδελιού 0-3 α.α.



Φίλιππος Ελεούσας - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - Αστραπή Δενδροποτάμου 3-0 α.α.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.00



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ελπίδες Θερ.Θέρμης - Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



ΑΟ Σούτερς - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Σταυραετός Ευξεινούπολης - Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ποντίκης Στέλιος - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος



Αστέρας Κορδελιού - Αίολος Ευόσμου 2014

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης



Διάπλασις - Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Μακεδών Ευόσμου - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Σαββίδης Μιχαήλ



Αναγέννηση Νέων Επιβατών - Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή









ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αλβανός, Βλαχούδης, Χύτας, Θεοχαρίδης, Στανούδης.





ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Ιωαννίδης, Μουρατίδου, Χορόζογλου.















































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28.11.2021



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

------------------------------------------

Hρακλής Αμπελοκήπων – Κτηνοτροφικός Αστέρας

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00



Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θύελλα Σαρακηνών

Γήπεδο: Τρίγλιας - ώρα: 15.00



Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

------------------------------------------

ΑΟ Λέοντες – ΑΟ Κιλκισιακός

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

------------------------------------------

Θύελλα Περιστερώνα - Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Ιωνικός - Καμπανιακός

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΟ Καρδίας - Μαραθώνας

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΓΣ Ηλιούπολης - Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ομόνοια Σταυρούπολης - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρούλα



Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Αίας Ευόσμου - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Εθνικός Πυλαίας - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Ασκού - Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Αρης Καβαλαρίου - ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος



Νίκη Ηρακλείου - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ.τ.Ελευθ. - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟΔ - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος



Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Τριαδίου - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Τριαδίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα



Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα



Αναγέννηση Ρυσίου - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Αδένδρου - ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Αδένδρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Λευκου Χρήστος



Μαγνησιακός - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας



Ρουβίκωνας - Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Εθνικός Αστέρας - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης



Ενωση Συκεών - Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Θεοχαρίδης Δημήτριος - Γιατρός:Μουρατίδου Χρ-Μαρία



Εθνικός Μετεώρων - Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Περιβολακίου - Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Εθνικός Λαγυνών - Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Αστραπή Μεσαίου - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Προοδευτική

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Σαββίδης Μιχαήλ



Πέρα - ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Πυρσός Θεσσαλονίκης - Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Λευκου Χρήστος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστραπή Νεάπολης - Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Τελιος Χρυσοβαλάντης



ΑΣ Αγ.Παύλου - ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Κυψέλη Νεάπολης - ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.30

- Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης



Δράση Αρδαμερίου - ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Φοίνικας Τούμπας - Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00

- Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστέρια - Μαραθώνας Υποδομή 1926

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



Κανάρης - Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.30

- Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή







ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Παπατζίκος, Δουβλέκης, Λημνιός, Ποντίκης, Σιουραντάνης.





ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:



11.00: Γρηγορίου, Ανδρικόπουλος, Λάλλας, Χατζηπαναγιώτης.





15.00: Χαρανίδη, Τσικρικώνης, Τζέκος, Βαφείδου.