3940ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ - ΡΕΠΟ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Ποσειδώνας Μηχανιώνας - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.

Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ - ώρα: 09.00

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA - ΠΟ Ξηροκρήνης ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.



Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ - ΡΕΠΟ
----------------------------

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Μακεδονικός Λητής - Νίκη Ηρακλείου ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(2005 και νεότερες)

Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(3η αγωνιστική)
--------------------------
ΑΟ Σούτερς - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

ΡΕΠΟ: Άρης Θεσσαλονίκης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.

Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ - ΡΕΠΟ
----------------------------

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Μακεδονικός - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ----- 3 – 0 α/α


Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------
Καμπανιακός - Αξιός Ανατολικού ------- ΑΝΑΒΟΛΗ


Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ – ΡΕΠΟ
----------------------------




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(7η αγωνιστική)
------------------------------------
Μακεδονικός - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1)
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Δ.
Πρωταθλητές Πεύκων - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. /ART SOCCER SCHOOL
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ (1) / PRO SOCCER ACADEMY - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΤΕΡΓΟΥΛΑΣ Β.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΑΟ Καρδίας ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 15.30

Αετός Βασιλικών - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 ----- 0 – 3 α/α

Ακαδημίες Μίκρας - Απόλλων Καλαμαριάς ------- 3 – 0 α/α

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΒΑΦΕΙΔΟΥ Κ.
Θερμαϊκός Θέρμης - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2)
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ ----- 3 – 0 α/α

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 15.00

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Δόξα Ρετζικίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ---- 0 – 3 α/α

Ακρίτες Συκεών - ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.

ΑΟ Σούτερς - ΑΕ Πυλαίας ------- 3 – 0 α/α


Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΣ Ουράνιοι/ CELESTE - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ / PRO SOCCER ACADEMY - ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 10.30

ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ Χ.


Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA - Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΛΑΤΣΙΟΣ Δ.
Εθνικός Μετεώρων - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΤΕΡΓΟΥΛΑΣ Β.





Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
Αθλητική Εκπαίδευση - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER (ΜΑΓΝΗΣΙΑ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Ντίνος Κούης - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΖΕΚΟΣ Ι.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(6η αγωνιστική)
------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. /ART SOCCER SCHOOL - Μακεδονικός
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ε.
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
Φίλιππος Θέρμης - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΒΑΦΕΙΔΟΥ Κ.
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΠΡΩΗΝ ΠΑΟΝΕ (Παραλία Περαίας) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.

Ακαδημίες Μίκρας - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ 3 – 0 α/α


Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
Αγιος Νικόλαος - Χ.Α.Ν.Θ. ------ 0 – 3 α/α

ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Μακεδόνες
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ.Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΒΑΦΕΙΔΟΥ Κ.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
Εθνικός Πυλαίας - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ --------- 0 – 3 α/α

ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
Πρωταθλητές Πεύκων - ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΟ Σούτερς - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
Κανονιέρηδες - Αίολος Ευόσμου 2014 /ACADEMICA ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

Μπέμπηδες Ιωνίας - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΖΕΚΟΣ Ι.
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Αθλητικό Κέντρο Κουφαλίων - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

ΑΜΣ Νικόπολη - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ Χ.
Νίκη Ευκαρπίας - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.
ΠΑΟΚ Σταυρού - Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Ρετζικίου - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - Ομόνοια Σταυρούπολης -----3 – 0 α/α

ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.
ΑΣ Ουράνιοι / CELESTE- ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ Χ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς ------- 3 – 0 α/α

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 16.30

ΡΕΠΟ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. / ART SOCCER SCHOOL

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
----------------------------
Πρωτέας Ευόσμου - Αίολος Ευόσμου 2014 /ACADEMICA --------- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΜΣ Νικόπολη - Μακεδονικός
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ Χ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - Εθνικός Σοχού
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(3η αγωνιστική)
---------------------------
Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00



Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: CHAMPIONS - ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Τριαδίου