1197ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 9Χ9 (2009 και νεότεροι)

Κ13 9Χ9 1ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - ώρα: 12.00

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΕ Ευόσμου - ώρα: 10.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021

Νίκη Ευκαρπίας - Αγροτικός Αστέρας - ώρα: 10.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 12.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021


Κ13 9Χ9 2ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
----------------------------------------------

Εθνικός Λαγυνών - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ώρα: 11.10

Αστέρας Αμπελοκήπων - Πρωταθλητές Πεύκων - ώρα: 11.10

Δόξα Ρετζικίου - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ώρα: 12.20

ΡΕΠΟ: Εθνικός Ευόσμου


Κ13 9Χ9 3ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------------------------
Αξιός Ανατολικού - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) 0-3 α.α.

Κ13 9Χ9 3ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - Αξιός Ανατολικού 0-3 α.α.



--//--

--2--


Κ13 9Χ9 5ος ΟΜ. PLANET (Σ)(4η αγωνιστική)
----------------------------------------
IMD ΤΡΙΓΛΙΑ (1) - ΠΑΟΚ- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - Απόλλων Καλαμαριάς - ώρα: 13.30

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου- ώρα: 11.30

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Αναγέννηση Ρυσίου- ώρα: 12.30



Κ13 9Χ9 6ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (Σ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ώρα: 15.15

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ώρα: 14.00

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΧΑΝΘ - ΑΝΑΒΟΛΗ

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ (2) - ώρα: 09.00



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(3η αγωνιστική)
---------------------------
Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Τριαδίου



--//--


--3--

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2010 και νεότεροι)

Κ12 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) - ώρα: 12.45

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ώρα: 11.30

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ Νεάπολης - ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)


Κ12 2ος ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ώρα: 09.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.15

Αθλητική Εκπαίδευση - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ (1) - ώρα: 11.30 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 14.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021


Κ12 4ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ελπίδες Συκεών - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - ώρα: 12.00

Μπέμπηδες Ιωνίας - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ώρα: 13.30

Αίολος Ευόσμου 2014 - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ώρα: 12.00

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) 0-3 α.α.


Κ12 7ος ΟΜ. ACTIVE SPORTS ΛΗΤΗ (Σ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (3) - Νίκη Ηρακλείου - ώρα: 12.45

ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (2) - ΑΤΕΡΜΩΝ - ώρα: 11.30

Δόξα Ασσήρου - ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ (1) - ώρα: 09.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ (2) - Ελλήσποντος Κριθιάς- ώρα: 11.30--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021

--//--
--4—

Κ12 8ος ΟΜ. PLANET (Σ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - Ακαδημίες Μίκρας- ώρα: 10.00

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο(2) - ώρα: 10.30

ΠΑΟΚ - Αστέρας Ραιδεστού - ώρα: 11.00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ώρα: 14.00



Κ12 9ος ΟΜ. CHAMPIONS (Σ)(4η αγωνιστική)
---------------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ώρα: 12.30

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - Αληθινή Ομάδα - ώρα: 11.15

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - Εθνικός Πυλαίας - ώρα: 10.00

Πρωταθλητές - ΠΑΟ Διοικητηρίου - ώρα: 13.45


Κ12 10ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
--------------------------------------
COSMOS ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 10.15

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (3) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ώρα: 12.45

Ήφαιστος Θέρμης - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1)- ΑΝΑΒΟΛΗ

Θερμαϊκός Θέρμης - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (1) - ώρα: 11.30


Κ12 11ος ΟΜ. LOVE FOOTBALL (Σ)(4η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (3) - ώρα: 13.00

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - Απόλλων Καλαμαριάς - ώρα: 09.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΑΕ Πυλαίας - ώρα: 13.15--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ώρα: 10.15



--//--
--5--

Κ12 12ος ΟΜ. JOGA BONITO (Σ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Αγιος Νικόλαος - ώρα: 09.00

Ατρόμητος Τριαδίου - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (3)- ΑΝΑΒΟΛΗ

Φίλιππος Θέρμης - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ώρα: 11.10

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ΑΟ Καρδίας - ώρα: 12.15




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2012 και νεότεροι)


Κ10 2ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Σ)(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Ντίνος Κούης- ώρα: 10.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021


Κ10 3ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (3) - Αίολος Ευόσμου 2014 - ώρα: 10.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - ΠΑΟΚ - ώρα: 12.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΠΡΟ - Φοίνικας Πολίχνης - ώρα: 11.00

ΡΕΠΟ: Αστέρας Αμπελοκήπων



Κ10 7ος ΟΜ. PLANET (Σ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------
IMD ΤΡΙΓΛΙΑ (1) - Ατρόμητος Τριαδίου- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ώρα: 14.00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) - ώρα: 11.00

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - Άγιος Νικόλαος - ώρα: 13.30





--//--
--6--

Κ10 8ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (Σ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 12.45

ΑΕ Πυλαίας - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 10.15

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (3) - ώρα: 14.00

ΧΑΝΘ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ώρα: 11.30


Κ10 9ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) - ώρα: 11.30

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - Κισσός Χορτιάτη - ώρα: 12.45

ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ώρα: 09.00

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ώρα: 10.15


Κ10 10ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) - ώρα: 09.00

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - Θερμαϊκός Θέρμης - ώρα: 12.45

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ώρα: 10.15

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ώρα: 11.30



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2013 και νεότεροι)


Κ9 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
----------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 12.45

Ακρίτες Συκεών - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 - ώρα: 10.15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - Ομόνοια Σταυρούπολης - ώρα: 10.15

--//--
--7—


Κ9 2ος ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ώρα: 10.15

Αγροτικός Αστέρας - ΑΕ Ευόσμου - ώρα: 10.30

ΑΜΣ Νικόπολη - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 12.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ΠΟ Ξηροκρήνης- ώρα: 12.15


Κ9 6ος ΟΜ. CHAMPIONS (Σ)(4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ώρα: 11.15

ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ώρα: 10.00

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - Κισσός Χορτιάτη - ώρα: 12.15

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΠΑΟ Διοικητηρίου - ώρα: 09.00


Κ9 7ος ΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ)(4ηαγωνιστική)
---------------------------------------------------
Ήφαιστος Θέρμης - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ - ώρα: 11.30

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 12.45--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021

Άρης Θεσσαλονίκης - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 10.15

ΡΕΠΟ: ΧΑΝΘ


Κ9 8ος ΟΜ. JOGA BONITO (Σ)(4η αγωνιστική)
----------------------------------------
Ακαδημίες Μίκρας - Άγιος Νικόλαος - ώρα: 09.30

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΟ Καρδίας - ώρα: 09.15

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (4) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ώρα: 11.30--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021

Ατρόμητος Τριαδίου - Φίλιππος Θέρμης - ώρα: 10.30



--//--
--8—


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2014και νεότεροι)

Κ8 1ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ώρα: 09.00

Δόξα Ελπίδας - Ακρίτες Συκεών- ώρα: 12.00

Αγροτικός Αστέρας - Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ώρα: 09.00

Αστέρας Αμπελοκήπων - Ντίνος Κούης - ώρα: 13.00



Κ8 5ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ώρα: 10.15

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ώρα: 12.45

Ήφαιστος Θέρμης - Αναγέννηση Ρυσίου- ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ:ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ



Κ8 6ος ΟΜ. SHOOTERS (Σ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - Εθνικός Πυλαίας - ώρα: 11.00

ΑΕ Πυλαίας - ΧΑΝΘ - ώρα: 13.00

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 09.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021

Άρης Θεσσαλονίκης - Απόλλων Καλαμαριάς - ώρα: 14.00








--//--

--9--

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2015 και νεότεροι)

Κ7 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
----------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΕ Φιλύρου- ώρα: 09.00

Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - ώρα: 12.45

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ:ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ


Κ7 3ος ΟΜ. PLANET (Σ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΟ Καρδίας - Άγιος Νικόλαος- ΑΝΑΒΟΛΗ

Αναγέννηση Επανομής - Αστέρας Ραιδεστού- ΑΝΑΒΟΛΗ

Ατρόμητος Τριαδίου - Αναγέννηση Ρυσίου- ώρα: 12.00

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ερμής Καλαμαριάς 3-0 α.α.


Κ7 4ος ΟΜ. CITY (Σ)(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------
ΧΑΝΘ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1)- ώρα: 12.30

















ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 9Χ9 (2009 και νεότεροι)


Κ13 9Χ9 4ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ώρα: 10.00


Κ13 9Χ9 7ος ΟΜ. LOVE FOOTBALL (Κ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ώρα: 10.30

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ώρα: 12.00

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - FC ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 09.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ (1) - ώρα: 11.30--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-11-2021


Κ13 9Χ9 8ος ΟΜ. JOGA BONITO (Κ)(4η αγωνιστική)
---------------------------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (2) - Ακαδημίες Μίκρας- ώρα: 10.10

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ώρα: 09.00

Αετός Βασιλικών - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (1) - ώρα: 11.15

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 12.20







--//--

--11--

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2010 και νεότεροι)

Κ12 5ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - Εθνικός Μετεώρων- ΑΝΑΒΟΛΗ

Κανονιέρηδες - ΠΑΟ Κουφαλίων- ώρα: 12.45

ΑΕ Ρετζικίου - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ώρα: 12.45

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ώρα: 11.30


Κ12 6ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) - ώρα: 09.00

Καμπανιακός - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (1)- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Ευόσμου - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 13.00

Νίκη Ευκαρπίας - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ (2) - ώρα: 14.00


Κ12 13ος ΟΜ. PLANET (Κ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠοσειδώναςΜηχανιώνας- ώρα: 12.00

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2)- ΑΝΑΒΟΛΗ

Μέντεκας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου- ΑΝΑΒΟΛΗ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ώρα: 11.00


Κ12 14ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (K)(4η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ώρα: 11.30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ώρα: 14.00

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ώρα: 12.45

ΧΑΝΘ - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ώρα: 10.15


--//--
--12--

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2011 και νεότεροι)

Κ11 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ώρα: 09.00

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (2) - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) - ώρα: 12.45

Μακεδών Ευόσμου - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ώρα: 11.30

ΑΕ Φιλύρου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΝΑΒΟΛΗ


Κ11 2ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 11.30

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (1) - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) - ώρα: 11.30

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ώρα: 10.15

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - Ομόνοια Σταυρούπολης - ώρα: 12.45


Κ11 3ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ώρα: 11.30

ΑΣ Ουράνιοι - ΑΣ Νεάπολης - ώρα: 09.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ΕΝ.ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 11.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΠΡΟ - Φίλιππος Παλαιοκάστρου- ώρα: 09.00


Κ11 4ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΕσπεροςΤερψιθέας - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ώρα: 10.15

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - Καμπανιακός- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΟ Ξηροκρήνης - Αξιός Ανατολικού 3-0 α.α.

Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ (2) - ώρα: 10.15


--//--
--13--


Κ11 5ος ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ντίνος Κούης - Φοίνικας Πολίχνης - ώρα: 11.30

Νίκη Ευκαρπίας - Δόξα Ελπίδας - ώρα: 12.45

ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 10.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 28-11-2021

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 - ώρα: 12.45


Κ11 6ος ΟΜ. PLANET (K)(4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΠΑΟΚ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (2) - ώρα: 09.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 27.11.2021

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ώρα: 10.00

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Ακαδημίες Μίκρας- ώρα: 09.00

Άγιος Νικόλαος - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 14.30--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ JOGABONITO


Κ11 7ος ΟΜ. PLANET (Κ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------

ΠοσειδώναςΜηχανιώνας - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 11.00

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Μέντεκας Καλαμαριάς- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ώρα: 13.30--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ JOGABONITO

ΡΕΠΟ: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο


Κ11 8ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 09.00

FC ΤΟΥΜΠΑ - ΑΟ Σούτερς- ώρα: 12.45

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ώρα: 11.30

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ώρα: 10.15


--//--
--14--


Κ11 9ος ΟΜ. CHAMPIONS (Κ)(4η αγωνιστική)
---------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ώρα: 12.30

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΠΑΟ Διοικητηρίου - ώρα: 11.15

Εθνικός Πυλαίας - ΧΑΝΘ - ώρα: 13.45


Κ11 10ος ΟΜ. ΚΑΡΔΙΑΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ - Αναγέννηση Ρυσίου- ώρα: 10.30

Διγενής Λακκώματος - Κεραυνός Αγγελοχωρίου- ώρα: 11.30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ (2) - ώρα: 10.15

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΟ Καρδίας - ώρα: 09.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2012 και νεότεροι)

Κ10 5ος ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ)(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης -Κανονιέρηδες 3-0 α.α.

Κ10 5ος ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ)(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------
Έσπερος Τερψιθέας - Παύλος Μελάς - ώρα: 10:00

Κανονιέρηδες - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) 0-3 α.α.


Κ10 6ος ΟΜ. ACTIVE SPORTS ΛΗΤΗ (Κ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΤΕΡΜΩΝ - ώρα: 14.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-11-2021

ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (2) - Δόξα Ασσήρου- ώρα: 10.15

Εθνικός Λαγυνών - Ελλήσποντος Κριθιάς- ώρα: 12.45

ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (1) - Νίκη Ηρακλείου - ώρα: 14.00

--//--
--15--

Κ10 11ος ΟΜ. JOGA BONITO (K)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αετός Βασιλικών - Απόλλων Καλαμαριάς - ώρα: 14.00

ΠοσειδώναςΜηχανιώνας - Ατρόμητος Πλαγιαρίου- ώρα: 14.00

Ακαδημίες Μίκρας - ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 10.30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ώρα: 09.30


Κ10 12ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (Κ)(4η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ώρα: 12.45

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 11.30

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (2) - ώρα: 12.30

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ώρα: 10.15


Κ10 13οςΟΜ. FOOTBALL SPORTS CENTER (Κ)(4ηαγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 09.00

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (1) - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ώρα: 12.45--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 27-11-2021

Εθνικός Πυλαίας - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ώρα: 10.15

FC ΤΟΥΜΠΑΣ - Μέντεκας Καλαμαριάς - ώρα: 11.30


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2013 και νεότεροι)


Κ9 3ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Πρωταθλητές Πεύκων - ώρα: 12.45

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 11.30

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - ώρα: 12.45

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ώρα: 14.00

--//--
--16--


Κ9 4ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Κ)(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (1) - ώρα: 10.00


Κ9 5ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Κ)(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2)- ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 10.00


Κ9 9ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------
Αετός Βασιλικών - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ώρα: 12.45

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 10.15

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (2) - Κεραυνός Αγγελοχωρίου- ώρα: 11.30

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ώρα: 09.00


Κ9 10ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (Κ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ώρα: 09.00

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ώρα: 11.15

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ 3-0 α.α.

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΑΕ Πυλαίας - ώρα: 10.00



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2014και νεότεροι)

Κ8 2ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ώρα: 11.15

ΑΕ Ευόσμου - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ώρα: 11.15

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Ομόνοια Σταυρούπολης - ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: ΑΣ Νεάπολης

--//--
--17—

Κ8 3ος ΟΜ. ACTIVE SPORTS ΛΗΤΗ (Κ)(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------------------------------
ΑΤΕΡΜΩΝ - ΠΑΟΚ Σταυρού - ώρα: 10.15


Κ8 8ος ΟΜ. CHAMPIONS (Κ)(4η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ώρα: 12.15

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (2) - ώρα: 11.15

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ΠΑΟ Διοικητηρίου - ώρα: 10.15

ΡΕΠΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2015 και νεότεροι)

Κ7 2ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Ομόνοια Σταυρούπολης- ώρα: 12.15


Κ7 5ος ΟΜ. SHOOTERS (Κ)(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ- ώρα: 10.00


Κ7 6ος ΟΜ. SHOOTERS (K)(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - Μπέμπηδες 2000 - ώρα: 12.00