3974ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(7η αγωνιστική)
------------------------------------
Μακεδονικός - ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΓΟΥΓΟΥΛΗ Χ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.00

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Αγροτικός Αστέρας ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.

ΑΟ Καρδίας - Αγιος Νικόλαος ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 29-11-2021
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 18.00

Αστέρας Ραιδεστού - Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.



Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ------ 0 – 3 α/α

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

ΡΕΠΟ: ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
Μακεδόνες - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Εθνικός Πυλαίας - ΑΣΤΕΡΙΑ -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.

ΡΕΠΟ: ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ


Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - Δράση Αρδαμερίου / ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00

ΠΑΟΚ Σταυρού - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.




Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Καμπανιακός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ Χ.
Οδυσσέας Κορδελιού - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 10.00

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Αθλητικό Κέντρο Κουφαλίων - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
Ελπίδες Συκεών - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Νίκη Ηρακλείου - Φίλιππος Παλαιοκάστρου
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.
Ηρακλής Αμπελοκήπων - ΑΜΣ Νικόπολη ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(2005 και νεότερες)

Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(4η αγωνιστική)
--------------------------
Αγροτικός Αστέρας - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ - ώρα: 10.30

ΠΑΟΚ - Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.

ΡΕΠΟ: ΑΟ Σούτερς
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Ποσειδώνας Μηχανιώνας ------ 3 – 0 α/α
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ Σούτερς - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Απόλλων Καλαμαριάς -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.
Αναγέννηση Ρυσίου - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ.
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΑΦΕΙΔΟΥ Κ.

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
Δόξα Ελπίδας - Μακεδονικός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - Ιωνικός
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΡΑΪΚΟΣ Α.
Καμπανιακός - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021
Γήπεδο: Χαλάστρας (Μυγδώνειο) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΑΗΔΟΝΙΔΟΥ Ρ.
ΡΕΠΟ: ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Λαγυνών ------ 3 – 0 α/α

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΛΑΓΓΙΔΗΣ Α.
ΑΕ Ρετζικίου - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

ΡΕΠΟ: Ακρίτες Συκεών
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(8η αγωνιστική)
------------------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων - Μακεδονικός
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ (1)
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΒΑΦΕΙΔΟΥ Κ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Δ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β.
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΡΑΪΚΟΣ Α.
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΟ Καρδίας ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

Απόλλων Καλαμαριάς - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο ------ 0 – 3 α/α

Ακαδημίες Μίκρας - Αετός Βασιλικών ----- 3 – 0 α/α

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΒΑΦΕΙΔΟΥ Κ.

ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) ----- 0 – 3 α/α

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Θερμαϊκός Θέρμης -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Δ.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 16.45

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.
ΑΕ Φιλύρου - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Πυλαίας - Δόξα Ρετζικίου -------- 3 – 0 α/α

ΑΟ Σούτερς - Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - ΑΣ Ουράνιοι
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΙΜΒΡΟΣΗΣ Β.

Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - Καμπανιακός
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ Σ.
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ Χ.
Οδυσσέας Κορδελιού - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 12.00

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΤΕΡΓΟΥΛΑΣ Β.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(7η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α.

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΡΕΠΟ: Μακεδονικός
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.
Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Φίλιππος Θέρμης
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 12.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - Αστέρας Ραιδεστού ----- 0 – 3 α/α


Ακαδημίες Μίκρας - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
Μακεδόνες - Χ.Α.Ν.Θ.
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Αγιος Νικόλαος ---- 3- 0 α/α

Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Δ.

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
Ελπίδες Συκεών - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - Εθνικός Πυλαίας ---- 3- 0 α/α

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.

ΑΟ Σούτερς - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ Χ.
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΡΑΪΚΟΣ Α.
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Μπέμπηδες Ιωνίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ Χ.
ΠΑΟ Κουφαλίων - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΠΟ Ξηροκρήνης -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α.

Πρωτέας Ευόσμου - ΑΜΣ Νικόπολη ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟΚ Σταυρού - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ----- 0 – 3 α/α

Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΓΓΙΔΗΣ Α.
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
Γήπεδο: ΟΕΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ- ώρα: 12.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΙΜΒΡΟΣΗΣ Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
Μπέμπηδες 2000 - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΦΑΛΑΣ Χ.

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 09.00

Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - Αστέρας Αμπελοκήπων -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 5-12-2021
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 10.15

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 15.30

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
----------------------------
Μακεδονικός - Αίολος Ευόσμου 2014 -------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 6-12-2021
Γήπεδο: ACADEMICA SPORT CENTER (ΤΕΡΜΑ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ ΜΕΑΝΔΡΟΥ)- ώρα: 20.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.

Εθνικός Σοχού - Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: ΑΥΓΗΣ- ώρα: 12.30
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ Δ.
Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(4η αγωνιστική)
---------------------------
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

ΠΑΟΚ - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΑΟ Σούτερς – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00