3606ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4.12.2021



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

Mακεδονικός – ΦΣ Κοζάνης

Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

------------------------------------------

Καμπανιακός - ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ιμβρόσης Ευάγγελος



Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ιωνικός

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αχιλλέας Τριανδρίας - Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κανονιέρηδες - Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μουρατίδου Χρ.-Μαρία



Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Γουγούλη Χριστίνα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Πυλαίας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τσιόμπανιου Φανή



Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Ακρίτες Συκεών - Πανόραμα

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Κρήνης - ΠΑΟΔ

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ορφέας Σουρωτής - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων



Αστέρας Ραιδεστού - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Ραιδεστού - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή



Νίκη Μεσημερίου - ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ομόνοια Σίνδου - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Δάφνη Ακροποτάμου - Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



ΑΟ Θράκης - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-0 α.α.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αριστοτέλης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Αχιλλέας Περαίας - Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αίολος Ευόσμου 2014 - Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Σαριδάκης Γιώργος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής - Αστέρια

Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.





ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Βλαχούδης, Αναστασιάδης, Ποντίκης, Θεοχαρίδης, Στανούδης.







ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Γεωργίου, Ιορδανίδης, Γούτη Χρ., Χατζηπαυλίδης.























































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5.12.2021



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

------------------------------------------

Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Παραλιμνίου

Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.00



Εθνικός Σοχού – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00



Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΠΟ Αλεξανδρούπολης

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00



Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΠΑΟΚ - Αρης

Γήπεδο: Α.Κ. ΠΑΟΚ Ν. Μεσήμβριας - ώρα: 15.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος - Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



ΑΕ Ευόσμου - Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

------------------------------------------

Μαραθώνας - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Αναγέννηση Επανομής - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Αμπελοκήπων - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



ΓΣ Ηλιούπολης - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Ελευθεριακός - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Τράϊκος Αρης



Μακεδονικός Γέφυρας - ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Κυρκου Αννα



ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κισσός Χορτιάτη - Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Ποντίκης Στέλιος - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος



ΑΕ Φιλύρου - Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέστωρ Οσσας - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Νίκη Ηρακλείου - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ.τ. Ελευθ. - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς - Μελιτέας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή



ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Δόξα Τριλόφου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα



Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μαγνησιακός - Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστραπή Δενδροποτάμου - ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος



Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Μαργαριτίδου Χαρίκλεια



ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων



Κεραυνός Αγίου Παύλου - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ποντίκης Στέλιος - Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων



Ελπίδες Συκεών - Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



Δάφνη Ευαγγελισμού - Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Ευαγγελισμού - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Ποντιακός Πολυδενδρίου - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Προοδευτική - Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00

- Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία



ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Πέρα

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΟ Σούτερς - Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Μαργαριτίδου Χαρίκλεια



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νίκη Νεοχωρούδας - Διάπλασις

Γήπεδο: Νεοχωρούδας - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



ΑΟ Μεσήμβριας - Αστέρας Κορδελιού

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Σταυραετός Ευξεινούπολης - Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Αναγέννηση Προχώματος - Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης - Φοίνικας Τούμπας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00

- Γιατρός:Κωλέτση Ισμήνη



ΠΑΟΚ Πολίχνης - Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 13.15

- Γιατρός:Τσιωμίδης Σταύρος



Φοίνικας Σχολαρίου - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



ΑΣ Αγ.Παύλου - Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος



΄Ηφαιστος Θέρμης - Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Επταπυργίου – Αναγέννηση Νέων Επιβατών

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.45

- Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη



Ελπίδες Φοίνικα 2011 - Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.30

- Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη



Μαραθώνας Υποδομή 1926 - Κανάρης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.30

- Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.





ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Βλαχούδης, Καρτάλης, Φασούλας, Θεοχαρίδης.





ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:



11.00: Σαριδάκης, Τσαμαντουρίδης.



15.00: Χατζηπαναγιώτης, Ζησόπουλος, Τραϊκος, Γεωργίου.