1144ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 9Χ9 (2009 και νεότεροι)

Κ13 9Χ9 1ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - ΑΕ Ευόσμου - ώρα: 10.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-12-2021

Αγροτικός Αστέρας - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 10.00

ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ώρα: 12.15

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - Νίκη Ευκαρπίας - ώρα: 11.00


Κ13 9Χ9 2ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
----------------------------------------------

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - Δόξα Ρετζικίου - ώρα: 11.00

Πρωταθλητές Πεύκων - Εθνικός Ευόσμου - ώρα: 08.50

Αστέρας Αμπελοκήπων - Εθνικός Λαγυνών - ώρα: 14.30

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ



Κ13 9Χ9 3ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ώρα: 10.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - Αξιός Ανατολικού----- 3 - 0 α/α

ΑΟ Θράκης - Μακεδών Ευόσμου - ώρα: 13.20



Κ13 9Χ9 5ος ΟΜ. PLANET (Σ)(5η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΠΑΟΚ - Απόλλων Καλαμαριάς - ώρα: 13.00

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ώρα: 09.00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΓΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ώρα: 11.00

ΡΕΠΟ: Απόλλων Κάτω Σχολαρίου


Κ13 9Χ9 6ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (Σ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ώρα: 09.00

ΧΑΝΘ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 15.15

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ (2) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ώρα: 10.15

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ώρα: 12.45

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(4η αγωνιστική)
---------------------------
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

ΠΑΟΚ - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΡΕΠΟ: ΑΟ Σούτερς

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2010 και νεότεροι)

Κ12 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ώρα: 10.15

ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Φιλύρου - ώρα: 11.30

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Κ12 2ος ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 14.00

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ (1) - ΑΜΣ Νικόπολη - ώρα: 09.00

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ώρα: 11.30--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-12-2021

ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - Αθλητική Εκπαίδευση - ώρα: 10.15



Κ12 3ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
Εθνικός Ευόσμου - Ακρίτες Συκεών - ώρα: 12.00

ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ 2019 - Αγροτικός Αστέρας - ώρα: 14.30

ΑΣ Ουράνιοι - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ώρα: 14.30



Κ12 4ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ώρα: 13.15

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ελπίδες Συκεών - ώρα: 13.00

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - Μπέμπηδες Ιωνίας - ώρα: 12.00

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - Αίολος Ευόσμου 2014 ----- 0 - 3 α/α




Κ12 7ος ΟΜ. ACTIVE SPORTS ΛΗΤΗ (Σ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - ΑΤΕΡΜΩΝ - ώρα: 11.30

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ (1) - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (3) - ώρα: 14.00

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (2) - ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ (2) - Δόξα Ασσήρου - ώρα: 12.45





Κ12 8ος ΟΜ. PLANET (Σ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------
Ακαδημίες Μίκρας - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (2) - ώρα: 09.00

Αστέρας Ραιδεστού - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 12.00

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 11.00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΠΑΟΚ - ΑΝΑΒΟΛΗ



Κ12 9ος ΟΜ. CHAMPIONS (Σ)(5η αγωνιστική)
---------------------------------------
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - Αληθινή Ομάδα - ώρα: 10.15

Εθνικός Πυλαίας - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - ώρα: 11.15

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ώρα: 13.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-12-2021

Πρωταθλητές - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ώρα: 09.00



Κ12 10ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ώρα: 10.15

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - COSMOS ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 09.00

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (1) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (3) - ώρα: 12.45

Θερμαϊκός Θέρμης - Ήφαιστος Θέρμης - ώρα: 11.30




Κ12 11ος ΟΜ. LOVE FOOTBALL (Σ)(5η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (3) - Απόλλων Καλαμαριάς - ώρα: 11.30

ΑΕ Πυλαίας - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ώρα: 09.00

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 10.15

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 12.45



Κ12 12ος ΟΜ. JOGA BONITO (Σ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------
Άγιος Νικόλαος - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (3) - ώρα: 12.30

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 09.00

ΑΟ Καρδίας - Ατρόμητος Τριαδίου - ώρα: 11.15

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - Φίλιππος Θέρμης - ώρα: 10.10


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2012 και νεότεροι)


Κ10 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ώρα: 09.00

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) - ώρα: 09.00

Ακρίτες Συκεών - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ώρα: 10.15



Κ10 2ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Σ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα:

ΑΕ Ευόσμου - ΑΜΣ Νικόπολη - ώρα:

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - Ντίνος Κούης - ώρα:



Κ10 3ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΠΑΟΚ - ώρα: 11.00

Φοίνικας Πολίχνης - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (3) - ώρα: 10.00

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΠΡΟ - ώρα: 10.00

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1)






Κ10 7ος ΟΜ. PLANET (Σ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ώρα: 12.00

Αγιος Νικόλαος - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 10.30--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-12-2021

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) - ώρα: 13.00

ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2)


Κ10 8ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (Σ)(5η αγωνιστική)
-------------------------------------------
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 12.45

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (3) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΑΕ Πυλαίας - ώρα: 11.30

ΧΑΝΘ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ώρα: 12.45



Κ10 9ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) - Κισσός Χορτιάτη - ώρα: 11.30

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ώρα: 12.45

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - ώρα: 09.00

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 10.15




Κ10 10ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) - Θερμαϊκός Θέρμης - ώρα: 12.45

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ - ώρα: 10.15

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ώρα: 11.30

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ώρα: 09.00




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2013 και νεότεροι)

Κ9 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ώρα: 09.00

ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 - Δόξα Ρετζικίου - ώρα: 12.45

Ομόνοια Σταυρούπολης - Ακρίτες Συκεών - ώρα: 09.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ΑΕ Φιλύρου - ώρα: 09.00


Κ9 2ος ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΕ Ευόσμου - ώρα: 11.30--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-12-2021

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ώρα: 13.30

ΠΟ Ξηροκρήνης - Αγροτικός Αστέρας - ώρα: 10.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ΑΜΣ Νικόπολη - ώρα: 13.00



Κ9 6ος ΟΜ. CHAMPIONS (Σ)(5η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Κισσός Χορτιάτη - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ώρα: 10.15

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ώρα: 12.00

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ώρα: 10.00


Κ9 7ος ΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ)(5ηαγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΧΑΝΘ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ - ώρα: 12.45

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Ήφαιστος Θέρμης - ώρα: 11.30

Άρης Θεσσαλονίκης - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ώρα: 10.15

ΡΕΠΟ:Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)




Κ9 8ος ΟΜ. JOGA BONITO (Σ)(5η αγωνιστική)
----------------------------------------
Άγιος Νικόλαος - ΑΟ Καρδίας - ώρα: 11.00

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - Ακαδημίες Μίκρας - ώρα: 12.30

Φίλιππος Θέρμης - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ώρα: 09.15

Ατρόμητος Τριαδίου - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (4) - ώρα: 14.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-12-2021


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2014και νεότεροι)

Κ8 1ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Ακρίτες Συκεών - ώρα: 10.00

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΜΣ Νικόπολη - ώρα: 09.00

Ντίνος Κούης - Δόξα Ελπίδας - ώρα: 12.00

Αστέρας Αμπελοκήπων - Αγροτικός Αστέρας - ώρα: 12.00


Κ8 4ος ΟΜ. JOGA BONITO (Σ)(4η αγωνιστική)
----------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 10.15--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-12-2021

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ώρα: 10.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ώρα: 09.15--ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-12-2021




Κ8 5ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ώρα: 11.30

Αναγέννηση Ρυσίου - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ώρα: 12.45

ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Ήφαιστος Θέρμης - ώρα: 10.15

ΡΕΠΟ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2)






Κ8 6ος ΟΜ. SHOOTERS (Σ)(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - ΧΑΝΘ - ώρα:

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ώρα:

Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΕ Πυλαίας - ώρα:

Αρης Θεσσαλονίκης - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ώρα:


Κ8 7ος ΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Σ)(4ηαγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - Αληθινή Ομάδα - ώρα: 11.15

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 10.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 12.15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2015 και νεότεροι)

Κ7 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Σ)(5η αγωνιστική)
----------------------------------------

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Αίολος Ευόσμου 2014 - ώρα: 09.00

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ώρα: 10.15

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - Αγροτικός Αστέρας - ώρα: 12.45

ΡΕΠΟ: ΑΕ Φιλύρου

Κ7 3ος ΟΜ. PLANET (Σ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------
Αγιος Νικόλαος - Αστέρας Ραιδεστού - ΑΝΑΒΟΛΗ

Αναγέννηση Ρυσίου - ΑΟ Καρδίας - ΑΝΑΒΟΛΗ

Ερμής Καλαμαριάς - Αναγέννηση Επανομής ----- 0 - 3 α/α

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Ατρόμητος Τριαδίου - ώρα: 09.00

Κ7 4ος ΟΜ. CITY (Σ)(4η αγωνιστική)
---------------------------------
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 13.00

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) - ώρα: 12.00

Άρης Θεσσαλονίκης - ΧΑΝΘ - ώρα: 14.00


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 9Χ9 (2009 και νεότεροι)

Κ13 9Χ9 4ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Έσπερος Τερψιθέας - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ώρα: 14.30

Ακρίτες Συκεών - ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - ώρα: 13.20

ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ΠΟ Ξηροκρήνης - ώρα: 08.50


Κ13 9Χ9 7ος ΟΜ. LOVE FOOTBALL (Κ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ώρα: 09.00

FC ΤΟΥΜΠΑΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας - ώρα: 12.45

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ (1) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ώρα: 14.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ώρα: 11.30


Κ13 9Χ9 8ος ΟΜ. JOGA BONITO (Κ)(5η αγωνιστική)
---------------------------------------------
Ακαδημίες Μίκρας - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ώρα: 12.30

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (1) - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (2) - ώρα: 14.30

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ώρα: 12.15

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - Αετός Βασιλικών - ώρα: 09.00





ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2010 και νεότεροι)

Κ12 5ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - Εθνικός Μετεώρων - ώρα: 10.15

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 11.30

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - ώρα: 09.00

ΑΕ Ρετζικίου - Κανονιέρηδες - ώρα: 11.30


Κ12 6ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Κ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ (2) - ώρα: 12.30

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) - ΑΕ Ευόσμου - ώρα: 13.30

ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (1) - Νίκη Ευκαρπίας - ώρα: 11.30

Καμπανιακός - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ



Κ12 13ος ΟΜ. PLANET (Κ)(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ΑΝΑΒΟΛΗ

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ώρα: 14.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-12-2021


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 13.00

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Μέντεκας Καλαμαριάς - ώρα: 11.00


Κ12 14ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (K)(5η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ώρα: 09.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) - ώρα: 12.45

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ώρα: 11.30

ΧΑΝΘ - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 14.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2011 και νεότεροι)

Κ11 1ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) - ώρα: 10.15--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-12-2021

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - ώρα: 09.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-12-2021

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (2) - ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Φιλύρου - Μακεδών Ευόσμου - ώρα: 12.45


Κ11 2ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) - ώρα: 12.45

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - ώρα: 10.15

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (1) - ώρα: 14.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΠΑΟ Κουφαλίων - ώρα: 12.45


Κ11 3ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Κ)(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ΑΣ Νεάπολης - ώρα: 11.30

ΕΝ.ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - Αστέρας Αμπελοκήπων - ώρα: 11.00

Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΑΣ Ουράνιοι - ώρα: 09.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ώρα: 10.15


Κ11 4ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Κ)(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - Καμπανιακός - ΑΝΑΒΟΛΗ

Αξιός Ανατολικού - Έσπερος Τερψιθέας ----- 0 - 3 α/α

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ (2) - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ώρα: 09.00

Αίολος Ευόσμου 2014 - ΠΟ Ξηροκρήνης - ώρα: 10.15





Κ11 5ος ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ)(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Ελπίδας - ώρα: 11.30--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-12-2021

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Ντίνος Κούης - ώρα: 10.15

ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 - Νίκη Ευκαρπίας - ώρα: 12.45

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - ΑΜΣ Νικόπολη - ώρα: 09.00



Κ11 6ος ΟΜ. PLANET (K)(5η αγωνιστική)
------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (2) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ώρα: 14.00

Ακαδημίες Μίκρας - ΠΑΟΚ - ώρα: 10.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-12-2021

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 09.00

Άγιος Νικόλαος - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 10.10--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ JOGA BONITO



Κ11 7ος ΟΜ. PLANET (Κ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ώρα: 10.00

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 11.15--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ JOGA BONITO

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 10.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-12-2021

ΡΕΠΟ: Μέντεκας Καλαμαριάς




Κ11 8ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Κ)(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΑΟ Σούτερς - ώρα: 09.00

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας - ώρα: 12.45

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - FC ΤΟΥΜΠΑ - ώρα: 11.30

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ώρα: 10.15



Κ11 9ος ΟΜ. CHAMPIONS (Κ)(5η αγωνιστική)
---------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ώρα: 14.00

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Κισσός Χορτιάτη - ώρα: 09.00

ΧΑΝΘ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ώρα: 14.00 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-12-2021

Εθνικός Πυλαίας - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ώρα: 11.30


Κ11 10ος ΟΜ. ΚΑΡΔΙΑΣ (Κ)(5η αγωνιστική)
--------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ώρα: 12.45 --------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-12-2021

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ (2) - ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ - ώρα: 12.30

ΑΟ Καρδίας - Διγενής Λακκώματος - ώρα: 11.30

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ώρα: 11.30



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2012 και νεότεροι)


Κ10 4ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) - ώρα:

ΑΣ Νεάπολης - Εθνικός Μετεώρων - ώρα:

ΑΕ Ρετζικίου - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ώρα:




Κ10 5ος ΟΜ. ΠΡΩΤΕΑΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ώρα: 11.00

Ομόνοια Σταυρούπολης - Έσπερος Τερψιθέας - ώρα: 09.00

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - Κανονιέρηδες ----- 3 - 0 α/α






Κ10 6ος ΟΜ. ACTIVE SPORTS ΛΗΤΗ (Κ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΤΕΡΜΩΝ - Δόξα Ασσήρου - ώρα: 12.45

Ελλήσποντος Κριθιάς - ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΝΑΒΟΛΗ

Νίκη Ηρακλείου - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (2) - ώρα: 10.15

ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (1) - Εθνικός Λαγυνών - ώρα: 09.00--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-12-2021


Κ10 11ος ΟΜ. JOGA BONITO (K)(5η αγωνιστική)
------------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ώρα: 14.00

ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - Αετός Βασιλικών - ώρα: 09.15

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ώρα: 09.15

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) - Ακαδημίες Μίκρας - ώρα: 11.15


Κ10 12ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (Κ)(5η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 12.45

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (2) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ώρα: 10.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 12.45

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ώρα: 11.15


Κ10 13οςΟΜ. FOOTBALLSPORTCENTER (Κ)(5ηαγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ώρα: 10.15

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) - ώρα: 09.00

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (1) - ώρα: 12.45

FC ΤΟΥΜΠΑΣ - Εθνικός Πυλαίας - ώρα: 11.30






ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2013 και νεότεροι)

Κ9 3ος ΟΜ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Κ)(5η αγωνιστική)
----------------------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 14.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (1) - ΑΣ Νεάπολης - ώρα: 10.15

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ΠΑΟ Κουφαλίων - ώρα: 14.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ώρα: 09.00


Κ9 4ος ΟΜ. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 13.00

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (1) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 11.00

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Ντίνος Κούης - ώρα: 12.00


Κ9 5ος ΟΜ. ΛΕΟΝΤΕΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ - ΑΝΑΒΟΛΗ

ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (2) - ΛΕΟΝΤΕΣ LADIES - ώρα: 10.00

Έσπερος Τερψιθέας - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 12.00




Κ9 9ος ΟΜ. ΤΖΙΟΛΑΣ (Κ)(5η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 10.15

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αετός Βασιλικών - ώρα: 11.30

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ώρα: 12.45

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (2) - ώρα: 11.30







Κ9 10ος ΟΜ. ATHLETIC PARK (Κ)(5η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Αχιλλέας Τριανδρίας----- 0 - 3 α/α

ΑΕ Πυλαίας - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ώρα: 10.00

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ώρα: 11.15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2014και νεότεροι)

Κ8 2ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(5η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ - ώρα: 11.15

ΑΣ Νεάπολης - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ώρα: 10.15

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΕ Ευόσμου - ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 11.15


Κ8 3ος ΟΜ. ACTIVE SPORTS ΛΗΤΗ (Κ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 - Εθνικός Λαγυνών - ώρα: 10.15--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-12-2021

Δόξα Ασσήρου - ΠΑΟΚ Σταυρού- ώρα: 11.30

ΡΕΠΟ:ΑΤΕΡΜΩΝ


Κ8 8ος ΟΜ. CHAMPIONS (Κ)(5η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (2) - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 12.00

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ώρα: 11.15--------ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 04-12-2021

ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης


Κ8 8ος ΟΜ. CHAMPIONS (Κ)(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
--------------------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ώρα: 10.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2015 και νεότεροι)

Κ7 2ος ΟΜ. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (Κ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ώρα: 12.15

ΑΣ Νεάπολης - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ - ώρα: 12.15

ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ - Ομόνοια Σταυρούπολης - ώρα: 12.15


Κ7 5ος ΟΜ. SHOOTERS (Κ)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ- ώρα: 10.00

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)- ώρα: 11.00

ΡΕΠΟ: ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2)


Κ7 6ος ΟΜ. SHOOTERS (K)(4η αγωνιστική)
-------------------------------------
Μπέμπηδες 2000 - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 11.00

ΠΑΟ Διοικητηρίου - Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ώρα: 11.00

ΡΕΠΟ: ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1)




---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 05.12.2021 ----