4126ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 11 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 12.30

Μακεδονικός - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡ.

Μπέμπηδες 2000 - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

Ντίνος Κούης - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)

Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ Καρδίας - Θερμαϊκός Θέρμης ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 13-12-2021
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 19.00


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.

Άγιος Νικόλαος - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. ------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 14-12-2021
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Δόξα Τριλόφου - Ποσειδώνας Μηχανιώνας ----- ΑΝΑΒΟΛΗ


Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Απόλλων Καλαμαριάς - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ---- 3- 0 α/α

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.

ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ

Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
Μακεδόνες - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΑΣΤΕΡΙΑ - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΡΕΠΟ: Κισσός Χορτιάτη

Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΣ Ουράνιοι - ΠΟ Ξηροκρήνης ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Θ.
ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.
Δράση Αρδαμερίου/ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

Κ17 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Καμπανιακός
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 10.30

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Αστέρας Αμπελοκήπων ---- 3 – 0 α/α

Ελευθεριακός - ΠΑΟ Κουφαλίων ---- 3 – 0 α/α

ΡΕΠΟ: ΑΕ Ευόσμου
Κ17 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Ελπίδες Συκεών - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.

ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ ---- 3 – 0 α/α

ΡΕΠΟ: Φίλιππος Παλαιοκάστρου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(2005 και νεότερες)

Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ(5η αγωνιστική)
--------------------------
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 10.30

Αρης Θεσσαλονίκης - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)

Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 16.30

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ - Ποσειδώνας Μηχανιώνας ----- 3 – 0 α/α


Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚ.

ΑΟ Σούτερς - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Απόλλων Καλαμαριάς - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Μακεδονικός ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

Δόξα Ελπίδας - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - Εθνικός Ευόσμου ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΒΑΦΕΙΔΟΥ Κ.

Κ16 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - Ιωνικός
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Αξιός Ανατολικού - Καμπανιακός
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: Ανατολικού - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ Κ.

ΡΕΠΟ:ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ

Κ16 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Εθνικός Λαγυνών ------ 3 – 0 α/α

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Ε.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Ακρίτες Συκεών ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: Πρωτέας Ευόσμου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(9η αγωνιστική)
------------------------------------
Μακεδονικός - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ (1)
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ.
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.

ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 ------ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)

Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗΗ Ε.

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - Απόλλων Καλαμαριάς ---- 3 – 0 α/α

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - Ακαδημίες Μίκρας ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - Αετός Βασιλικών ----- 3 – 0 α/α

Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας ------ 0 – 3 α/α

ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (2) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΒΑΦΕΙΔΟΥ Κ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.
Θερμαϊκός Θέρμης - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.

Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΕ Φιλύρου - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΑΟ Σούτερς ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΒΑΦΕΙΔΟΥ Κ.

Δόξα Ρετζικίου - Ακρίτες Συκεών ------ 0 – 3 α/α

Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Θ.
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΣ Ουράνιοι - ΑΜΣ Νικόπολη ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ ---- 3 – 0 α/α


Κ15 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - Καμπανιακός
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Θ.


ΑΣ Νεάπολης - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΝΙΜΒΡΟΓΛΟΥ Α.

Εθνικός Μετεώρων - Νίκη Ευκαρπίας ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΤΕΦΑΝΟΥ Α.

Κ15 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Ιωνικός
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 09.00


ΑΕ Ευόσμου - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΧΛΑΤΗΣ Β.
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
Αθλητική Εκπαίδευση - Ντίνος Κούης
Γήπεδο: FOUL TRAINING CENTER - ΜΑΓΝΗΣΙΑ - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(8η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Μακεδονικός
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΡΕΠΟ: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)

Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔ.
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΡΑΝΙΔΗ Π.
Φίλιππος Θέρμης - Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Αστέρας Ραιδεστού - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Χ.Α.Ν.Θ.
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΥΛΙΔΗΣ Ε.

Μακεδόνες - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Άγιος Νικόλαος - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡ.

Ελπίδες Συκεών - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Εθνικός Πυλαίας - ΑΟ Σούτερς ------ 0 – 3 α/α

ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΒΑΦΕΙΔΟΥ Κ.

Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΟ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ - ΠΑΙΟΝΙΑΣ - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΑΕ Ευόσμου - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΧΛΑΤΗΣ Β.

Κανονιέρηδες - ΠΑΟ Κουφαλίων ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

Μπέμπηδες Ιωνίας - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 12.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - Κεραυνός Ωραιοκάστρου ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Γ.


ΠΟ Ξηροκρήνης - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΑΜΣ Νικόπολη - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κ.

Κ14 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: ΛΕΟΝΤΩΝ - ώρα: 09.00

ΑΕ Ρετζικίου - ΑΣ Ουράνιοι
Γήπεδο: ΔΑΚ ΣΥΚΕΩΝ (ΝΕΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)

Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ ---- 0– 3 α/α

Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 12-12-2021
Γήπεδο: ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ - ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚ.

ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες 2000
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) - ώρα: 15.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 16.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Π.
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.

ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ----- ΑΝΑΒΟΛΗ

Κ13 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
----------------------------
Εθνικός Σοχού - Αίολος Ευόσμου 2014
Γήπεδο: ΑΥΓΗΣ- ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Μακεδονικός - ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡ.
Πρωτέας Ευόσμου - Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΧΛΑΤΗΣ Β.
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ
Γήπεδο: Νικόπολης - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(5η αγωνιστική)
---------------------------
Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

ΑΟ Σούτερς - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00


---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 11.12.2021 ----