3628ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11.12.2021



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΟ Καρδίας - Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 15.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 15.30

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος



ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νίκη Ευκαρπίας - ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ποντίκης Στέλιος - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Αίας Ευόσμου - Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



ΑΣ Νεάπολης - Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Πανόραμα - Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Πανοράματος - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.



Αρης Θεσσαλονίκης - ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μακεδονικός Λητής - Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Μελιτέας - ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.Αλέξ. Ελλήνων - Δόξα Αδένδρου 0-3 α.α.



Φίλιππος Ελεούσας - Μαγνησιακός

Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ενωση Συκεών - Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Εθνικός Μετεώρων - Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας



Ατλας Μενεμένης - ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Κυρκου Αννα





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης





Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αριστοτέλης - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος













Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αίολος Ευόσμου 2014 - Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος



Διάπλασις - Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων - ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Μαραθώνας Υποδομή 1926

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος







ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Τσεκούρας, Σεμερτζής, Λαζαρίδης, Βλαχούδης.







ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Χατζηπαναγιώτης Παν., Βαφείδου, Κεχαγιά, Καρολίδου Αικ.



















































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.12.2021



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

------------------------------------------

Hρακλής Αμπελοκήπων - Εδεσσαϊκός

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΦΣ Κοζάνη

Γήπεδο: Μηχανιώνας - ώρα: 15.00



Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

------------------------------------------

ΑΟ Λέοντες – Ροδόπη ‘87

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

------------------------------------------

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ποντιακός Αλεξανδρούποης

Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρα) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

------------------------------------------

Καμπανιακός - Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Χαλάστρας - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς



Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος



ΠΑΟ Ξυλούπολης - Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ξυλούπολης - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος



Θύελλα Περιστερώνα - Ιωνικός

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

------------------------------------------

Αχιλλέας Τριανδρίας - Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Μαραθώνας - Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Παύλος Μελάς - Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ.τ.Ελευθ. - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Λευκου Χρήστος



Εθνικός Πυλαίας - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



ΑΕ Φιλύρου - Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Φιλύρου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μούρτης Χρήστος



Νέστωρ Οσσας - Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Όσσας - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Μακεδονικός Ασκού - Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Ασκού - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Μούρτης Χρήστος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΠΑΟΔ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή



Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΠΑΟΚ - Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος



Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.



Αναγέννηση Ρυσίου - Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα



Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Θρίαμβος Παρθενίου - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Οδυσσέας Κορδελιού - Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.30



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

ΑΜΣ Νικόπολη - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Μαργαριτίδου Χαρίκλεια



Ελπίδες Αμπελοκήπων - Αστραπή Δενδροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.15

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ.τ.Ελευθ. - Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη



Ρουβίκωνας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30

- Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα



Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Λευκου Χρήστος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

Ελπίδες Συκεών - Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών - Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος



Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος - Γιατρός:Γούτη Χριστίνα



Αστραπή Μεσαίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ιωάννης Παπάφης - Προοδευτική

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία



ΑΕ Μαρτίου - Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00

- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων



Πέρα - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.00

- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων



Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00

- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος



Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Πλαγιαρίου - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.30

- Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Νέα Πολιτεία Ευόσμου - Αστέρας Κορδελιού

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή



Μακεδών Ευόσμου - ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Μακεδονία Ευκαρπίας - Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.30

- Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα





Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστραπή Νεάπολης - Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



ΑΕ ΝεάποληςΑστραπή Θεσ/κης - ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη



Δράση Αρδαμερίου - ΑΣ Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος



Φοίνικας Τούμπας - Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Γουγουλη Χριστίνα



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Αστέρια - Κανάρης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00

- Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή



Δόξα Τούμπας - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00

- Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή



Κεραυνός Μονοπηγάδου - Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ - Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα





ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Θεοχαρίδης, Ποντίκης, Καρτάλης, Δουβλέκης, Βλαχούδης.







ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:



11.00: Ζησόπουλος, Παπαδημόπουλος, Τερζίδης, Λαγγίδης, Τσαμαντουρίδης.





15.00: Στεργιούλας, Νιμβρόγλου, Ζησόπουλος, Τσιόμπανου, Νικολαϊδου.