ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 08.01.2022
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
Φοίνικας Πολίχνης - Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Αμπελοκήπων - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος
Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου - Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Καλοχωρίου (νέο) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος
ΜΑΣ Αγχιάλου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Αγχιάλου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Κανονιέρηδες - Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελευθ. - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
ΑΣ Νεάπολης - Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Πυλαίας - Πανόραμα
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Ακρίτες Συκεών - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Κανταρά Ξανθούλα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μακεδονικός Λητής - Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Λητής - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Δόξα Τριλόφου - Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Νίκη Μεσημερίου - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ομόνοια Σίνδου - Μ.Αλέξ. Ελλήνων 3-0 α.α.
Φίλιππος Ελεούσας - Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο: Ελεούσας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Εθνικός Μετεώρων - Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Μετεώρων - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αισχύλος Ωραιοκάστρου - Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Μαρτίου - Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Κωλέτση Ισμήνη
Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - Σταυραετός Ευξεινούπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων - Δράση Αρδαμερίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
΄Ηφαιστος Θέρμης - Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Μαργαριτίδου Χαρίκλεια
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Ποντίκης, Μεταξάς, Τσεκούρας, Φασούλας.
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Δεληγιώργη, Χριστοδουλάκης, Λάτσιος, Φλώρου, Βαφείδου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.01.2022
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα - ώρα: 15.00
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Puma Ξάνθης
Γήπεδο: Σοχού - ώρα: 15.00
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΟΦ Αγίου Ματθαίου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) - ώρα: 15.00
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)
Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΟ Σουφλίου
Γήπεδο: ΕΠΣΜ (Μίκρας) – ώρα: 15.00
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Ιωνικός
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος - Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος
Καμπανιακός - Θύελλα Περιστερώνα ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο: Χαλκηδόνας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αναγέννηση Επανομής - Αετός Βασιλικών
Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Μαραθώνας - Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μακεδονικός Γέφυρας - ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Γέφυρας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος
Ελευθεριακός - Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος - Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή
Κισσός Χορτιάτη - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Αρης Θεσσαλονίκης - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Μούρτης Χρήστος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ηρακλείου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Αρης Καβαλαρίου - Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Καβαλαρίου - ώρα: 11.30
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μέντεκας Καλαμαριάς - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Φλώρου Μαρία
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Δόξα Αγ.Παύλου - Μελιτέας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος - Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ορφέας Σουρωτής - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου - Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Μαγνησιακός
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος
ΑΟ Θράκης - Δάφνη Ακροποτάμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αστραπή Δενδροποτάμου - Ρουβίκωνας
Γήπεδο: Μενεμένης - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος
Ελπίδες Αμπελοκήπων - ΑΟ Νέας Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 13.15
- Γιατρός:Κυρκου Αννα
Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος - Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ενωση Συκεών - Ατλας Μενεμένης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας - Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 15.30
- Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Ποντιακός Πολυδενδρίου - Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Αστραπή Μεσαίου - Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών
Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Χαρίλαος Επαμεινώνδας - Πέρα
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 12.00
- Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Προοδευτική
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος
Απόλλων Καλαμαριάς - Αριστοτέλης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.30
- Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - Νίκη Νεοχωρούδας
Γήπεδο: Μεσήμβριας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος
Μακεδών Ευόσμου - Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος
Μακεδονία Ευκαρπίας - Διάπλασις
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 15.00
- Γιατρός: Βογιατζής Γεώργιος
Αναγέννηση Προχώματος - Αστέρας Κορδελιού
Γήπεδο: Προχώματος - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης - ΑΣ Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 13.00
- Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία
Φοίνικας Σχολαρίου - ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) - ώρα: 11.30
- Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Φοίνικας Τούμπας - Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Αναγέννηση Επταπυργίου - Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 10.00
- Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος
Μαραθώνας Υποδομή 1926 - Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 15.00
- Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Αναγέννηση Νέων Επιβατών - Αστέρια
Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Κεραυνός Μονοπηγάδου - Δόξα Τούμπας
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 11.00
- Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αλβανός, Ξυδόπουλος, Παπαδόπουλος Γ. τ. Ευθ., Σεμερτζής.
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00: Κεχαγιά, Μαυρόπετρος, Ιωαννίδης Παντ.
15.00: Ζησόπουλος, Κωλέτση, Κανταρά, Παφίλης.