ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 14 ΜΑΪΟΥ 2022
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(19η αγωνιστική)
------------------------------------
ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Ντίνος Κούης ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Μπέμπηδες 2000 - Αγροτικός Αστέρας ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-5-2022
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚ.
Μακεδονικός - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΕΛΙΟΣ Χ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-5-2022
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 10.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2005 και νεότεροι)
Κ17 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4(1η αγωνιστική)
------------------------------
ΔΡΑΣΗ ΑΡΔΑΜΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Μ.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Γήπεδο: ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΓΡΑΜΜΑΤΑΣ Μ.
Κ17 1ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Δ.
ΡΕΠΟ: ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
Κ17 2ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - Αγιος Νικόλαος
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ----ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΟΥΡΤΗΣ Χ.
Κ17 3ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΧΑΓΙΑ Δ.
Εσπερος Τερψιθέας - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
ΡΕΠΟ:ΠΟ Ξηροκρήνης
Κ17 4ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΧΑΓΙΑ Δ.
Ελπίδες Συκεών - ΑΣ Ουράνιοι
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΑΣ Νεάπολης - Νίκη Ηρακλείου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-16 (2006 και νεότεροι)
Κ16 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4(1η αγωνιστική)
------------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΝΙΚΗΣ (1) - ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-5-2022
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 11.30
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2ΟΟΟ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ 2019
Γήπεδο: ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ώρα: 13.30
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
Κ16 1ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΤΑΥΡΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) --- 3 – 0 α/α
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.
ΑΟ Σούτερς - Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.
Κ16 2ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ Μ.
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Ακρίτες Συκεών --- 0 – 3 α/α
ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς
Κ16 3ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
Δόξα Ελπίδας - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ----- 3 – 0 α/α
Αξιός Ανατολικού - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-5-2022
Γήπεδο: Χορτατζήδων - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Σ.
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(13η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(16η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 10-5-2022
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) - ώρα: 17.30
Γιατρός: ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΑΙΚ.
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(17η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
Μακεδονικός - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. ----- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 10-5-2022
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 18.15
Γιατρός: ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.
Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(21η αγωνιστική)
------------------------------------
Μακεδονικός - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΕΛΙΟΣ Χ.
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-15 (2007 και νεότεροι)
Κ15 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4(1η αγωνιστική)
------------------------------
ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-5-2022
Γήπεδο: ΑΤΕΡΜΩΝ (ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ)- ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
Γήπεδο: ΠΟΛΧΝΗΣ ΧΟΡΤΟ - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Κ15 1ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΟΥΡΤΗΣ Χ.
ΑΟ Καρδίας - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 12.00
Κ15 2ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΞΕΦΤΕΡΗ Ε.
Ακρίτες Συκεών - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
Κ15 3ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ - ΑΣ Ουράνιοι
Γήπεδο: Βασιλουδίου - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΣΤΟΪΛΟΥΔΗΣ Γ.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΟ Ν. ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Εύοσμου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Θ.
ΡΕΠΟ: Ηρακλής Αμπελοκήπων
Κ15 4ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό:13.30
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ιωνικός --- 0 – 3 α/α
ΑΕ Ευόσμου - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΧΑΓΙΑ Δ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(19η αγωνιστική)
------------------------------------
Μακεδονικός - ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΕΛΙΟΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ. - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) ----ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) --- 0 – 3 α/α
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-14 (2008 και νεότεροι)
Κ14 - ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4(1η αγωνιστική)
------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
Γήπεδο :ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΧΟΡΤΟ - ώρα: 11.00
Γιατρός: ΑΧΛΑΤΗΣ Β.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ - ώρα: 13.30------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-5-2022
Κ14 1ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Πρωταθλητές Πεύκων
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΡΤΗΣ Χ.
Αστέρας Ραιδεστού - Φίλιππος Θέρμης
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΝΤΕΚΑΣ Ν.
Κ14 2ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
Γήπεδο: Καρδίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας - ώρα: 11.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Δ.
Άγιος Νικόλαος - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ Μ.
Κ14 3ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ελπίδες Συκεών - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΥΡΟΠΕΤΡΟΣ Γ.
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Κανονιέρηδων - ώρα: 10.00
Γιατρός:
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ - Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) - ώρα: 09.00
Κ14 4ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ Θ.
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΡΕΠΟ:ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
Κ14 5ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΟ - ώρα: 13.00
Γιατρός: ΑΧΛΑΤΗΣ Β.
Μπέμπηδες Ιωνίας - ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Χρυσό Γκολ (Τέρμα Λεωφ. Ιωνίας) - ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΡΕΠΟ:ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 (2009 και νεότεροι)
Κ13 – ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-5-2022
------------------------------
ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ΧΟΡΤΟ - ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ
Κ13 –ΤΕΛΙΚΟΣ------ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15-5-2022
------------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΠΡΟ – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ - ΧΟΡΤΟ - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ
Κ13 1ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
Ομόνοια Σταυρούπολης - Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ Γ.
ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΥΡΚΟΥ Α.
ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Δ.
Κ13 2ος ΟΜΙΛΟΣ - Β ΦΑΣΗ(5η αγωνιστική)
-------------------------------------
ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π. ΜΕΛΑ - ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
Γήπεδο: ΟΕΚ Ευκαρπίας - ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Εθνικός Σοχού - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Γ. ΚΟΥΔΑΣ ----- ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας --- 0 – 3 α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)
Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(17η αγωνιστική)
---------------------------
Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00
Ατρόμητος Τριαδίου - Αγροτικός Αστέρας ---- 0 – 3 α/α