ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ 2022
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Ελευθεριακός
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Τέλιος Χρυσοβαλάντης
Αίας Ευόσμου - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Δόξα Ρετζικίου - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Πεύκων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος
Ακρίτες Συκεών - Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
Δόξα Ασσήρου - ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Ιωάννης Παπάφης - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΑΟ Σούτερς - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Ξυδόπουλος, Χατζηκυριάκος, Φασούλας, Χαϊτας.
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:Μαυρόπετρος, Καρολίδου, Τσικρικώνης.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 2022
ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ SUPER LEAGUE 2 (1η αγωνιστική)
Μακεδονικός – Παναχαϊκή
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.00
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Προοδευτική Νεολαία
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημήτριος Κοντικάκης» - ώρα: 17.00
Β’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(18η αγωνιστική)
ΑΟ Λέοντες – ΑΣ Βόλος 2004
Γήπεδο: Ευκαρπίας - ώρα: 17.00
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου - Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Δόξα Αγ.Παύλου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Ορφέας Σουρωτής - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Σουρωτής - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Θρίαμβος Παρθενίου - Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Παρθενίου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Δάφνη Ακροποτάμου - Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός: Μαργαρίτου Χαρίκλεια
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Ρουβίκωνας - ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος
Αστραπή Δενδροποτάμου - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-3 α.α.
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΦΑΣΗ PLAY OUT(Επαναληπτικός)
---------------------------------------------------------
ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Λύκοι Δήμου Π.Μελά
Γήπεδο: Αγίου Παύλου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Ατλας Μενεμένης - Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Ενωση Συκεών - Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθ. - Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Δόξα Περιβολακίου - Αστραπή Μεσαίου
Γήπεδο: Περιβολακίου - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Εθνικός Λαγυνών - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας - Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημήτριος
Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ - 2η ΦΑΣΗ PLAY OUT(Επαναληπτικός)
---------------------------------------------------------
Αργοναύτης Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο - 8η Οδός) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος - Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αλβανός, Θεοχαρίδης, Ποντίκης, Σεμερτζής.
ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:
11.00 - 12.00:Αηδονίδου, Αχλάτης, Καρολίδου.
16.30 – 17.30:Χορόζογλου, Ντέκας.