368ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 14 ΜΑΪΟΥ 2022


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 9Χ9 (2009 και νεότεροι)

Κ.13-1 (Σ) ΚΟΥΗΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - Πρωταθλητές Πεύκων - ώρα: 12.15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ώρα: 09.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - Εθνικός Ευόσμου - ώρα: 10.15

Εσπερος Τερψιθέας - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ώρα: 20.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 19.05.2022


Κ.13-1 (Σ) ATHLETIC Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 12.45

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΠΑΟΚ - ώρα: 14.00

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ώρα: 10.15

ΡΕΠΟ:ΧΑΝΘ


Κ.13-2 (Σ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΑΣ Νεάπολης 0-3 α/α

Ακρίτες Συκεών - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ώρα: 09.00

Δόξα Ρετζικίου - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ώρα: 12.20

ΡΕΠΟ: ΑΕ Ευόσμου




Κ.13-2 (Σ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
Αναγέννηση Ρυσίου - ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ (1) - ώρα: 09.00

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ (2) - Απόλλων Καλαμαριάς - ώρα: 10.00

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0 α/α

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 14.00


Κ.13-3 (Σ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Β Φ. (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΜΣ Νικόπολη - ώρα: 13.30


Κ.13-3 (Σ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Β Φ. (7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - Νίκη Ευκαρπίας - ώρα: 13.30


Κ.13-4 (Σ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Β Φ. (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 14.30


Κ.13-4 (Σ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Β Φ.(9η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας - Ιωνικός- ώρα: 10.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(17η αγωνιστική)
---------------------------
Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ - ΠΑΟΚ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΟ Σούτερς
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

Ατρόμητος Τριαδίου - Αγροτικός Αστέρας ---- 0 – 3 α/α



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2010 και νεότεροι)

Κ.12-1 (Σ) ΠΡΩΤΕΑΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΑΟΚ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ώρα: 09.00

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ (1) - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ 2019 -ΑΝΑΒΟΛΗ-


Κ.12-1 (Σ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ώρα: 10.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15.05.2022

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΠΑΟΚ - ώρα: 11.00

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Αρης Θεσσαλονίκης - ώρα: 13.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 09.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15.05.2022


Κ.12-2 (Σ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (1) - ώρα: 14.00

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - Εθνικός Ευόσμου - ώρα: 09.00

ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) - Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: Μπέμπηδες Ιωνίας


Κ.12-2 (Σ) JOGA Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (1) - ώρα: 14.00

Απόλλων Καλαμαριάς - Θερμαϊκός Θέρμης - ώρα: 11.00

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ώρα: 10.00

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (4) - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - ώρα: 13.00





Κ.12-3 (Σ) ΛΕΟΝΤΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Αίολος Ευόσμου 2014 3-0 α/α

ΑΣ Ουράνιοι - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 11.30

Ελπίδες Συκεών - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) 3-0 α/α

ΡΕΠΟ: ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2)


Κ.12-3 (Σ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Αστέρας Ραιδεστού - Ήφαιστος Θέρμης - ώρα: 09.15

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (2) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ώρα: 10.30

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - Ατρόμητος Τριαδίου - ώρα: 13.15

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)


Κ.12-3 (Σ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ώρα: 11.45


Κ.12-4 (Σ) ΛΕΟΝΤΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - Αγροτικός Αστέρας - ώρα: 10.30

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (3) - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) 0-3 α/α

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2) - ΑΜΣ Νικόπολη - ώρα: 11.30

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - Αθλητική Εκπαίδευση 3-0 α/α


Κ.12-4 (Σ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Εθνικός Πυλαίας - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ώρα: 11.15

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ώρα: 09.00

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) - ΑΕ Πυλαίας - ώρα: 12.15

ΡΕΠΟ: ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1)


Κ.12-4 (Σ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
--------------------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - Εθνικός Πυλαίας - ώρα: 10.15


Κ.12-5 (Σ) ACTIVE (ΛΗΤΗΣ) Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Νίκη Ηρακλείου - Ελλήσποντος Κριθιάς -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΤΕΡΜΩΝ - ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ (2)-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (3) - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (2)-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: Δόξα Ασσήρου


Κ.12-5 (Σ) LOVE Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
---------------------------------------------
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (3) - ΑΟ Καρδίας - ώρα: 10.15

Αληθινή Ομάδα - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 11.30

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (3) - ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ώρα: 12.45

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ώρα: 09.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2012 και νεότεροι)

Κ.10-1 (Σ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ώρα: 09.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ΧΑΝΘ - ώρα: 10.30

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 11.45

ΠΑΣ Αρσακλή - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) - ώρα: 13.00


Κ.10-2 (Σ) ΛΕΟΝΤΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) 0-3 α/α


Κ.10-2 (Σ) ΛΕΟΝΤΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------
Εσπερος Τερψιθέας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0 α/α

Κ.10-2 (Σ) ΛΕΟΝΤΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΠΡΟ - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0 α/α


Κ.10-2 (Σ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (3) 3-0 α/α

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) - ώρα: 11.00

Κισσός Χορτιάτη - Μ .ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 13.00

ΡΕΠΟ: ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)


K.10-3 (Σ) ΛΕΟΝΤΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - Φοίνικας Πολίχνης 0-3 α/α

Κ.10-3 (Σ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ (1) - ώρα: 10.30

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 13.00

ΑΕ Πυλαίας - Ατρόμητος Τριαδίου - ώρα: 09.15

ΡΕΠΟ: ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1)


Κ.10-3 (Σ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ώρα: 11.45


Κ.10-4 (Σ) ATHLETIC Β Φ.(11η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 09.00

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ώρα: 11.30

Αληθινή Ομάδα - Αγιος Νικόλαος - ώρα: 13.15

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)




ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2013 και νεότεροι)

Κ.9-1 (Σ) ΠΡΩΤΕΑΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ - Ακρίτες Συκεών - ώρα: 10.00

Αγροτικός Αστέρας - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 10.00

Φίλιππος Παλαιοκάστρου - ΑΜΣ Νικόπολη 0-3 α/α

ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)


Κ.9-1 (Σ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΧΑΝΘ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ώρα: 12.15

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ΠΑΟΔ - ώρα: 09.15

ΡΕΠΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)


Κ.9-2 (Σ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΑΕ Φιλύρου - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) 3-0 α/α

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ώρα: 12.00

ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ώρα: 13.00

ΡΕΠΟ: Δόξα Ρετζικίου


Κ.9-2 (Σ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 0-3 α/α


Κ.9-2 (Σ) JOGA Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Αγιος Νικόλαος - ΄Ηφαιστος Θέρμης - ώρα: 14.30

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΑΟ Καρδίας - ώρα: 10.15

ΡΕΠΟ: Γερμανική Αθλητική Ακαδημία
Κ.9-3 (Σ) FOOTBALLSPORTSCENTERΒΦ.(11ηαγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 10.30

Ατρόμητος Τριαδίου - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Φίλιππος Θέρμης - Κισσός Χορτιάτη - ώρα: 09.30

ΡΕΠΟ: Αρης Θεσσαλονίκης

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2014και νεότεροι)

Κ.8-1 (Σ) ΚΟΥΗΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
---------------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ώρα: 10.15

ΑΜΣ Νικόπολη - Δόξα Ελπίδας - ώρα: 09.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - Αγροτικός Αστέρας - ώρα: 11.30

Ακρίτες Συκεών - Ντίνος Κούης - ώρα: 10.15


Κ.8-1 (Σ) SHOOTERS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - Αστέρας Ραιδεστού - ώρα: 12.00

ΧΑΝΘ - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ώρα: 11.00

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ώρα: 13.00

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)


Κ.8-2 (Σ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ.(11η αγωνιστική)
------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ώρα: 12.30

ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 11.30

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΑΕ Πυλαίας - ώρα: 10.30

ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη






Κ.8-3 (Σ) FOOTBALLSPORTCENTER Β Φ. (8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 12.00

Ήφαιστος Θέρμης - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ώρα: 09.30


Κ.8-3 (Σ) FOOTBALLSPORTCENTERΒΦ.(9ηαγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------------------
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - Ήφαιστος Θέρμης- ώρα: 10.30



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2015 και νεότεροι)

Κ.7-1 (Σ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Αγροτικός Αστέρας- ώρα: 12:15


Κ.7-1 (Σ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - Αναγέννηση Ρυσίου-ΑΝΑΒΟΛΗ-

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΟ Καρδίας-ΑΝΑΒΟΛΗ-

Αστέρας Ραιδεστού - Αγιος Νικόλαος-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1)-ΑΝΑΒΟΛΗ-


Κ.7-2 (Σ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Φιλύρου- ώρα: 13:15


Κ7 (Σ) CITY Β Φ.(10η αγωνιστική)
------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Μέντεκας Καλαμαριάς -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Αρης Θεσσαλονίκης - ΄Ηφαιστος Θέρμης - ώρα: 11.00

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Απόλλων Καλαμαριάς - ώρα: 10.00

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΑΟ Σούτερς - ώρα: 10.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 15.05.2022

ΧΑΝΘ (2) - ΧΑΝΘ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΜΑΪΟΥ 2022


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 9Χ9 (2009 και νεότεροι)

Κ.13-1 (Κ) LOVE Β Φ.(11η αγωνιστική)
----------------------------------
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ώρα: 12.45

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ώρα: 11.30

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (1) - ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ --- 0 – 3 α/α


Κ.13-2 (Κ) JOGA Β Φ.(11η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΑΣ ΠΟΔ. ΤΟΥΜΠΑΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (2) - ώρα: 14.00

Αετός Βασιλικών - Αχιλλέας Τριανδρίας - ώρα: 12.00

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 09.00

Ακαδημίες Μίκρας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ώρα: 10.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2010 και νεότεροι)

Κ.12-1 (Κ) ΚΟΥΗΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - ΑΕ Ρετζικίου 0-3 α/α

ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ (2) - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ώρα: 11.30

Νίκη Ευκαρπίας - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 0-3 α/α

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (1) - ώρα: 12.45



Κ.12-1 (Κ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 09.00

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ώρα: 12.00

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ώρα: 14.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 14.05.2022

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ώρα: 10.00


Κ.12-1 (Σ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------------------------------
ΠΑΟΚ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 19.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13.05.2022


Κ.12-2 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - Κανονιέρηδες 3-0 α/α

Καμπανιακός - Εθνικός Μετεώρων - ώρα: 10.15

ΑΕ Ευόσμου - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) - ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: ΠΑΟ Κουφαλίων


Κ.12-2 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------------------------------
ΑΕ Ευόσμου - Κανονιέρηδες 3-0 α/α


Κ.12-2 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - Εθνικός Μετεώρων 0-3 α/α


Κ.12- 2 (Κ) ATHLETIC Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ώρα: 09.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ΧΑΝΘ - ώρα: 11.30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - Μέντεκας Καλαμαριάς - ώρα: 10.15

ΡΕΠΟ: ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ



ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2011 και νεότεροι)

Κ.11-1 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - Ντίνος Κούης - ώρα: 10.15

ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (2) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 10.30 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 14.05.2022

Φίλιππος Παλαιοκάστρου - Εσπερος Τερψιθέας -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΕ Φιλύρου - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - ώρα: 12.45


Κ.11-1 (Κ) ΚΑΡΔΙΑ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΠΑΣ Αρσακλή -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Κισσός Χορτιάτη - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 14.30

ΠΑΟΚ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 14.00


Κ.11-1 (Κ) ΚΑΡΔΙΑ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------------------------------
Κισσός Χορτιάτη - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 13.30

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 15.30


Κ.11-1 (Κ) ΚΑΡΔΙΑ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------------------------------
ΠΑΟΚ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 15.00


Κ.11-2 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - Νίκη Ευκαρπίας - ώρα: 11.30

Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΣ Νεάπολης 0-3 α/α

ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: Ομόνοια Σταυρούπολης




Κ.11-2 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - Αίολος Ευόσμου 2014 3-0 α/α


Κ.11-2 (Κ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ώρα: 10.30

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (1) - ώρα: 13.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ώρα: 09.15

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΠΟΔ. ΤΟΥΜΠΑΣ


Κ.11-2 (Κ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (1) - ΑΣ ΠΟΔ. ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 11.45


Κ.11-3 (Κ) ΠΡΩΤΕΑΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (2) - Φοίνικας Πολίχνης -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ΠΟ Ξηροκρήνης - ώρα: 11.15

ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΜΣΟΥ 2014 (2) - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ Γ.ΚΟΥΔΑΣ 0-3 α/α

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ώρα: 10.00


Κ.11-3 (Κ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (2) - ΠΑΟΔ - ώρα: 13.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 14.05.2022

Διγενής Λακκώματος - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Αναγέννηση Επανομής - Αναγέννηση Ρυσίου -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3)


Κ.11-3 (Κ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------------------------------
Διγενής Λακκώματος - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ώρα: 09.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 14.05.2022



Κ.11-4 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Αστέρας Αμπελοκήπων - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ώρα: 11.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (4) - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 14.00 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 14.05.2022

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)


Κ.11-4 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------------------------------
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 3-0 α/α


Κ.11-5 (Κ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΧΑΝΘ - Αχιλλέας Τριανδρίας -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)



Κ.11-5 (Κ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
--------------------------------------------------
ΧΑΝΘ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 11.00

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας - ώρα: 09.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2012 και νεότεροι)

K.10-1 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 10:00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) - Ομόνοια Σταυρούπολης - ώρα: 11:00








Κ.10-1 (Κ) ATHLETIC Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
Ακαδημίες Μίκρας - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 0-3 α/α

ΑΣ ΠΟΔ. ΤΟΥΜΠΑΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 11.45

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ώρα: 10.00

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (2) - ώρα: 09.00


Κ.10-2 (Κ) ΠΡΩΤΕΑΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 3-0 α/α

ΑΕ Ευόσμου - Εθνικός Μετεώρων 3-0 α/α

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ΑΕ Ρετζικίου 10.00

ΡΕΠΟ: ΑΣ Νεάπολης


Κ.10-2 (Κ) FOOTBALL SPORTS CENTER Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
---------------------------------------------------------------
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ (2) - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ώρα: 10.00

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (1) - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ώρα: 10.00

Εθνικός Πυλαίας - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 12.00

ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ


Κ.10-2 (Κ) FOOTBALL SPORT CENTER Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------------------------------
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ώρα: 11.00


Κ.10 -3 (Κ) ACTIVE (ΛΗΤΗ) Β Φ.(11η αγωνιστική)
--------------------------------------------
ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (2) - ΑΤΕΡΜΩΝ-ΑΝΑΒΟΛΗ-

Ελλήσποντος Κριθιάς - Νίκη Ηρακλείου-ΑΝΑΒΟΛΗ-

Δόξα Ασσήρου - Εθνικός Λαγυνών-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΑΟΚ Σταυρού - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (1)-ΑΝΑΒΟΛΗ-


Κ.10-3 (Κ) JOGA Β Φ.(11η αγωνιστική)
-----------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) - Αετός Βασιλικών - ώρα: 10.15

Μέντεκας Καλαμαριάς - Ατρόμητος Πλαγιαρίου -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2013 και νεότεροι)

Κ.9-1 (Κ) ΚΟΥΗΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
---------------------------------------------
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 09.00

Εσπερος Τερψιθέας - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 10.15

ΑΕ Ευόσμου - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 12.45

ΡΕΠΟ: ΑΣ Νεάπολης


Κ.9-1 (Κ) ATHLETIC Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ώρα: 11.30

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΑΙΝΕΙΑΣ - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015- ώρα: 10.15

Αχιλλέας Τριανδρίας - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2)- ώρα: 10.30

ΡΕΠΟ: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (2)


Κ.9-2 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων - Ομόνοια Σταυρούπολης- ώρα: 11:00


Κ.9-2 (Κ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 10.30

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ώρα: 11.30

Ποσειδώνας Καλαμαριάς - Αετός Βασιλικών -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: ΑΕ Πυλαίας
Κ.9-2 (Κ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ΑΕ Πυλαίας - ώρα: 09.30

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - Αετός Βασιλικών - ώρα: 12.30


Κ.9-3 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ.(11η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ Γ.ΚΟΥΔΑΣ - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (2) 3-0 α/α

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 3-0 α/α

ΛΕΟΝΤΕΣ LADIES - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (4) - ώρα: 12.00


Κ.9-3 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ.(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------------------
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ LADIES 0-3 α/α


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2014και νεότεροι)

Κ.8-1 (Κ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΑΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - ώρα: 12.15

ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Ευόσμου - ώρα: 12.15

Κανονιέρηδες - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 12.15

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - Ομόνοια Σταυρούπολης 3-0 α/α


Κ.8-1 (Κ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΑΟΔ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2)



Κ.8-1 (Κ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 10.00


Κ.8-1 (Κ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-------------------------------------------------
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 (2) - ώρα: 10.15 ------------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 14.05.2022


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2015 και νεότεροι)

Κ.7-1 (Κ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ώρα: 11.10


Κ.7-1 (Κ) SHOOTERS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ώρα: 11.00

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΧΑΝΘ - Μπέμπηδες 2000 -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ




---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 15.05.2022 ----