1657ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΪΟΥ 2022



ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ SUPER LEAGUE 2 (3η αγωνιστική)



Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Ρούφ

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημήτριος Κοντικάκης» - ώρα: 17.00



ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγωνιστική)



Αναγέννηση Επανομής – ΑΟ Χανιώτης

Γήπεδο: Επανομής - ώρα: 16.00



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου - Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Βαθυλάκκου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου - Ελευθεριακός

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ακρίτες Συκεών - Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Κισσός Χορτιάτη - Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Χορτιάτη - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος - Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Δόξα Ασσήρου - Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Ασσήρου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος



ΠΑΟΚ Σταυρού - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Σταυρού - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Kελεσίδης Βίκτωρ





Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ - Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος



Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθ. - Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος



Νίκη Μεσημερίου - Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Οδυσσέας Κορδελιού - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθ. - Γιατρός:



Ομόνοια Σίνδου - Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης - Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια



ΑΜΣ Νικόπολη - Αστραπή Δενδροποτάμου 3-0 α.α.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ενωση Συκεών - Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο: Συκεών (παλαιό) - ώρα: 12.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα



Ελπίδες Συκεών - Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 17.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας - Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος - Γιατρός:



Αστραπή Μεσαίου - Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης - Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



Πυρσός Θεσσαλονίκης - Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Αχιλλέας Περαίας - ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Περαίας - ώρα: 12.30

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος



Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ 1 - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:







ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αναστασιάδης, Θεοχαρίδης, Λημνιός, Φασούλας







ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:



11.30 - 13.00: Παφίλης, Τσιόμπανου, Μαργαρίτου



16.30 – 18.00: Κεχαγιά, Ζησόπουλος, Ποιμενίδης, Νιμβρόγλου