517ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 21 ΜΑΪΟΥ 2022


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 9Χ9 (2009 και νεότεροι)

Κ.13-1 (Σ) ΚΟΥΗΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 09.00

Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ώρα: 12.00

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Εσπερος Τερψιθέας -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Εθνικός Ευόσμου - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ώρα: 18.30 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.05.2022

Κ.13-1 (Σ) ΚΟΥΗΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)- ώρα: 10.15 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.05.2022


Κ.13-1 (Σ) ATHLETIC Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΧΑΝΘ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ώρα: 09.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ώρα: 10.15

ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ώρα: 15.00

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)


Κ.13-2 (Σ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
Ακρίτες Συκεών - ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 3-0 α/α

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - Δόξα Ρετζικίου 0-3 α/α

ΑΕ Ευόσμου - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: ΑΣ Νεάπολης
Κ.13-2 (Σ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ (2) - Αναγέννηση Ρυσίου 0-3 α/α

ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ (1) - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 09.00

Απόλλων Καλαμαριάς - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ 0-3 α/α

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) 0-3 α/α

Κ.13-2 (Σ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------------------------------
ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 10.00

Κ.13-3 (Σ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Β Φ.(10η αγωνιστική)
-------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΟ Θράκης 3-0 α/α

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ώρα: 13.30 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.05.2022

Μακεδών Ευόσμου - ΑΜΣ Νικόπολη - ώρα: 12.20

Κ.13-4 (Σ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Β Φ.(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΠΟ Ξηροκρήνης - ώρα: 12.20

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Αγροτικός Αστέρας - ώρα: 10.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.05.2022

Ιωνικός - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) - ώρα: 09.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2009 και νεότερες)

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------
Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 15.00

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(18η αγωνιστική)
---------------------------
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ - Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ ---ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟΚ - Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00

ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ - Ατρόμητος Τριαδίου --- 3- 0 α/α

ΑΟ Σούτερς - Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: LOVE FOOTBALL - ώρα: 14.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2010 και νεότεροι)

Κ.12-1 (Σ) ΠΡΩΤΕΑΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - ώρα: 0-3 α/α

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ΠΑΟΚ - ώρα: 11.45

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) - ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ (1) - ώρα: 09.30

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ 2019 - ώρα: 10.30


Κ.12-1 (Σ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0 α/α

ΠΑΟΚ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ώρα: 09.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 22.05.2022

Αρης Θεσσαλονίκης - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 13.15


Κ.12-2 (Σ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ΑΕ Φιλύρου -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (1) - Μπέμπηδες Ιωνίας - ώρα: 14.00

Εθνικός Ευόσμου - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (1) - ώρα: 10.30

ΡΕΠΟ: Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά


Κ.12-2 (Σ) JOGA Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Απόλλων Καλαμαριάς - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (1) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 09.00

Θερμαϊκός Θέρμης - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (4) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - ώρα: 10.00





Κ.12-3 (Σ) ΛΕΟΝΤΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΣ Ουράνιοι - ΑΣ Νεάπολης - ώρα: 10.00

Αίολος Ευόσμου 2014 - Ελπίδες Συκεών - ώρα: 10.00

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ (2) - ώρα: 12.30

ΡΕΠΟ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1)


Κ.12-3 (Σ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (2) - Αστέρας Ραιδεστού - ώρα: 12.45

΄Ηφαιστος Θέρμης - ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 11.30

Ατρόμητος Τριαδίου - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Κ.12-3 (Σ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ώρα: 10.15


Κ.12-4 (Σ) ΛΕΟΝΤΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (3) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 12.30

Αγροτικός Αστέρας - ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ (2) - ώρα: 11.15

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 11.15

ΑΜΣ Νικόπολη - Αθλητική Εκπαίδευση 3-0 α/α

Κ.12-4 (Σ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΑΙΝΕΙΑΣ - Εθνικός Πυλαίας - ώρα: 10.00

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΕ Πυλαίας - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ:ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ

Κ.12-4 (Σ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - Εθνικός Πυλαίας- ώρα: 11.00
Κ.12-5 (Σ) ACTIVE (ΛΗΤΗΣ) Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΤΕΡΜΩΝ - ώρα: 11.00

Δόξα Ασσήρου - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (3) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ (2) - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: Νίκη Ηρακλείου

Κ.12-5 (Σ) LOVE Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
---------------------------------------------
Αληθινή Ομάδα - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (3) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΟ Καρδίας - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (3) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2012 και νεότεροι)

Κ.10-1 (Σ) ΚΟΥΗΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Ντίνος Κούης - Αίολος Ευόσμου 2014 -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - Δόξα Ρετζικίου - ώρα: 11.30

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ώρα: 09.00


Κ.10-1 (Σ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3) - ώρα: 09.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΣΤΡΑΪΚΕΡΣ - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ώρα: 12.45

ΧΑΝΘ - ΠΑΣ Αρσακλή - ώρα: 10.15

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) - ώρα: 10.15


Κ.10-2 (Σ) ΛΕΟΝΤΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - Εσπερος Τερψιθέας 3-0 α/α

Αγροτικός Αστέρας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ώρα: 12.30

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΠΡΟ 3-0 α/α
Κ.10-2 (Σ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 3-0 α/α

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (3) - Κισσός Χορτιάτη 0-3 α/α

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ώρα: 11.00

ΡΕΠΟ: Μ .ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)


K.10-3 (Σ) ΛΕΟΝΤΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Ακρίτες Συκεών - ΑΜΣ Νικόπολη - ώρα: 10.00

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) - Φοίνικας Πολίχνης 0-3 α/α

ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 - Αστέρας Αμπελοκήπων 3-0 α/α


Κ.10-3 (Σ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ώρα: 09.00

ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ (1) - ΑΕ Πυλαίας - ώρα: 11.30

Ατρόμητος Τριαδίου - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ώρα: 11.30

ΡΕΠΟ: ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ

Κ.10-3 (Σ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - Ατρόμητος Τριαδίου - ώρα: 12.45


Κ.10-4 (Σ) ATHLETIC Β Φ.(12η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (1) - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ώρα: 09.00

ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αληθινή Ομάδα - ώρα: 11.00

Αγιος Νικόλαος - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ώρα: 10.15

ΡΕΠΟ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ





ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2013 και νεότεροι)

Κ.9-1 (Σ) ΠΡΩΤΕΑΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
Αγροτικός Αστέρας - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - Φίλιππος Παλαιοκάστρου 3-0 α/α

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) - ΑΜΣ Νικόπολη -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: Ακρίτες Συκεών


Κ.9-1 (Σ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΧΑΝΘ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 12.15

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΑΟΔ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 13.15

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ


Κ.9-2 (Σ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ΠΟ Ξηροκρήνης 0-3 α/α

Δόξα Ρετζικίου - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 11.00

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) 3-0 α/α

ΡΕΠΟ: ΑΕ Φιλύρου


Κ.9-2 (Σ) JOGA Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
--------------------------------------------
Αγιος Νικόλαος - ΑΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΟ Καρδίας - Γερμανική Αθλητική Ακαδημία -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: ΄Ηφαιστος Θέρμης





Κ.9-3 (Σ) FOOTBALLSPORTCENTERΒΦ.(12ηαγωνιστική)
---------------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ώρα: 10.00

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - Φίλιππος Θέρμης - ώρα: 12.30

Κισσός Χορτιάτη - Αρης Θεσσαλονίκης- ώρα: 11.15

ΡΕΠΟ: ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1)


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2014και νεότεροι)

Κ.8-1 (Σ) ΚΟΥΗΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
---------------------------------------------
ΑΜΣ Νικόπολη - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ 0-3 α/α

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Δόξα Ελπίδας - Ακρίτες Συκεών 3-0 α/α

Αγροτικός Αστέρας - Ντίνος Κούης 3-0 α/α


Κ.8-1 (Σ) SHOOTERS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΧΑΝΘ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Αστέρας Ραιδεστού - ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν.ΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 13.00

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) - ώρα: 14.00

ΡΕΠΟ: ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ


Κ.8-2 (Σ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ.(12η αγωνιστική)
------------------------------------
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ώρα: 12.30

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 10.30

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ώρα: 09.30

ΡΕΠΟ: ΑΕ Πυλαίας




Κ.8-2 (Σ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. (9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) - ΑΕ Πυλαίας - ώρα: 11.30

Κ.8-3 (Σ) FOOTBALLSPORTCENTERΒΦ.(10ηαγωνιστική)
---------------------------------------------------
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 12.15

Εθνικός Πυλαίας - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΄Ηφαιστος Θέρμης - ώρα: 11.00


Κ.8-4 (Σ) JOGA Β Φ.(10η αγωνιστική)
---------------------------------
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΝΑΒΟΛΗ-

Αναγέννηση Ρυσίου - Αληθινή Ομάδα-ΑΝΑΒΟΛΗ-

Αγιος Νικόλαος - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2015 και νεότεροι)

Κ.7-1 (Σ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - Αγροτικός Αστέρας 0-3 α/α

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - Πρωταθλητές Πεύκων 10.00

ΡΕΠΟ: ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Κ.7-1 (Σ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Αγροτικός Αστέρας- ώρα: 12:15


Κ.7-1 (Σ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------
Ατρόμητος Τριαδίου - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) - ώρα:

Αναγέννηση Ρυσίου - Αστέρας Ραιδεστού - ώρα:

ΑΟ Καρδίας - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ - ώρα:

Αγιος Νικόλαος - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ώρα:




Κ.7-2 (Σ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΕ Φιλύρου 3-0 α/α

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΠΡΟ - Αστέρας Αμπελοκήπων 0-3 α/α

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2)

Κ.7-2 (Σ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΕ Φιλύρου- ώρα: 13:15


Κ7 (Σ) CITY Β Φ.(10η αγωνιστική)
------------------------------
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - Μέντεκας Καλαμαριάς -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Αρης Θεσσαλονίκης - ΄Ηφαιστος Θέρμης -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Απόλλων Καλαμαριάς -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ΑΟ Σούτερς -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΧΑΝΘ (2) - ΧΑΝΘ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-




--- Τέλος προγράμματος αγώνων της 21.05.2022 ----





















ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΜΑΪΟΥ 2022


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-13 9Χ9 (2009 και νεότεροι)

Κ.13-1 (Κ) LOVE Β Φ.(12η αγωνιστική)
----------------------------------
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - Αετοί Θεσ/νίκης 2015 - ώρα: 09.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (1) ---- 3 – 0 α/α

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-


Κ.13-2 (Κ) JOGA Β Φ.(12η αγωνιστική)
-----------------------------------
Αετός Βασιλικών - ΑΣ ΠΟΔ. ΤΟΥΜΠΑΣ-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (2) - ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) - ώρα: 11.00

Αχιλλέας Τριανδρίας - Ακαδημίες Μίκρας - ώρα: 09.00

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ώρα: 13.15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2010 και νεότεροι)

Κ.12-1 (Κ) ΚΟΥΗΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------
ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ (2) - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - ώρα: 09.00

ΑΕ Ρετζικίου - Νίκη Ευκαρπίας 0-3 α/α

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (1) 0-3 α/α




Κ.12-1 (Κ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ώρα: 12.00

Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ώρα: 09.00 --- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.05.2022

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-


Κ.12-2 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - Καμπανιακός 0-3 α/α

ΠΑΟ Κουφαλίων - ΑΕ Ευόσμου - ώρα: 10.15

Εθνικός Μετεώρων - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (2) - ώρα: 09.00

ΑΕ Ρετζικίου - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1)- ώρα: 09.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.05.2022


Κ.12- 2 (Κ) ATHLETIC Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ώρα: 09.00

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ώρα: 10.15

Μέντεκας Καλαμαριάς - ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ - ώρα: 11.30

ΡΕΠΟ: ΧΑΝΘ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2011 και νεότεροι)


Κ.11-1 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΑΚΑΔ. ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΟ (2) - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) 3-0 α/α

Ντίνος Κούης - Φίλιππος Παλαιοκάστρου 3-0 α/α

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ΑΕ Φιλύρου - ώρα: 09.00

Εσπερος Τερψιθέας - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) - ώρα: 10.30 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.05.2022






Κ.11-1 (Κ) ΚΑΡΔΙΑ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 11.00

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - Κισσός Χορτιάτη - ώρα: 10.00

ΠΑΣ Αρσακλή - ΠΑΟΚ - ώρα: 12.00

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 12.00

Κ.11-1 (Κ) ΚΑΡΔΙΑ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (1) - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 15.30 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.05.2022


Κ.11-1 (Κ) ΚΑΡΔΙΑ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------------------------------
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 13.00


Κ.11-2 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
Αίολος Ευόσμου 2014 - ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) - ώρα: 0-3 α/α

ΑΣ Νεάπολης - ΑΜΣ Νικόπολη - ώρα: 09.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.05.2022

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) 0-3 α/α

ΡΕΠΟ: Νίκη Ευκαρπίας

Κ.11-2 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------------------------------
Νίκη Ευκαρπίας - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 12:30


Κ.11-2 (Κ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) - ώρα: 10.30

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - ώρα: 11.45

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ΑΣ ΠΟΔ. ΤΟΥΜΠΑΣ - ώρα: 09.15

ΡΕΠΟ: ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (1)

Κ.11-2 (Κ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο (1) - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (1) - ώρα: 14.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.05.2022


Κ.11-3 (Κ) ΠΡΩΤΕΑΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (2) - ώρα: 10.00

Φοίνικας Πολίχνης - ΑΙΟΛΟΣ ΕΥΟΜΣΟΥ 2014 (2) 3-0 α/α

ΠΟ Ξηροκρήνης - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ώρα: 11.15

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ Γ.ΚΟΥΔΑΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ώρα: 12.30


Κ.11-3 (Κ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
Διγενής Λακκώματος - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (2) - ώρα: 10.00

ΠΑΟΔ - Αναγέννηση Επανομής -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Αναγέννηση Ρυσίου - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (3) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ


Κ.11-4 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
Αστέρας Αμπελοκήπων - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 3-0 α/α

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (4) 0-3 α/α

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (1) - ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ - ώρα: 11.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.05.2022

ΡΕΠΟ: Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου


Κ.11-4 (Κ) PLANET Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ (2) - Ακαδημίες Μίκρας 0-3 α/α

ΑΟ Σούτερς - ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ (1) - Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-3 α/α

Κ.11-5 (Κ) GOLDEN (ΙΩΝΙΑ) Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
-------------------------------------------------------
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (1) - ΑΣ Ουράνιοι -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Δόξα Πενταλόφου -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Μακεδών Ευόσμου - ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - ώρα: 11.00
Κ.11-5 (Κ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
--------------------------------------------------
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 - ΧΑΝΘ - ώρα: 12.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.05.2022

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)- ώρα: 10.00

ΡΕΠΟ: ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κ.11-5 (Κ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
--------------------------------------------------
ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας - ώρα: 09.00


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2012 και νεότεροι)

K.10-1 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΕΥΚΩΝ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (2) - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)-ΑΝΑΒΟΛΗ-

Ομόνοια Σταυρούπολης - ΠΑΟΚ-ΑΝΑΒΟΛΗ-


Κ.10-1 (Κ) ATHLETIC Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΑΣ ΠΟΔ. ΤΟΥΜΠΑΣ - Ακαδημίες Μίκρας - ώρα: 12.30

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) - ώρα: 13.45

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 - ώρα: 11.00

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360ο - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (2) - ώρα: 09.00


Κ.10-2 (Κ) ΠΡΩΤΕΑΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΑΣ Νεάπολης - ώρα: 12.00

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-3 α/α

Εθνικός Μετεώρων - ΑΕ Ρετζικίου 0-3 α/α

ΡΕΠΟ: ΑΕ Ευόσμου



Κ.10-2 (Κ) FOOTBALL SPORT CENTER Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
---------------------------------------------------------------
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ (2) - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (1) - ώρα: 10.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ - Εθνικός Πυλαίας - ώρα: 11.00

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 12.00

ΡΕΠΟ: ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ (2)

Κ.10-2 (Κ) FOOTBALL SPORT CENTER Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------------------------------
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ (1) - ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ (2) - ώρα: 11.00


Κ.10 -3 (Κ) ACTIVE (ΛΗΤΗ) Β Φ.(12η αγωνιστική)
--------------------------------------------
Ελλήσποντος Κριθιάς - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (2) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΤΕΡΜΩΝ - Δόξα Ασσήρου -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Νίκη Ηρακλείου - ΠΑΟΚ Σταυρού -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Εθνικός Λαγυνών - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-


Κ.10-3 (Κ) JOGA Β Φ.(12η αγωνιστική)
-----------------------------------
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ (2) - Απόλλων Καλαμαριάς - ώρα: 10.30 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.05.2022

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2021 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ - Μέντεκας Καλαμαριάς - ώρα: 12.30

Αετός Βασιλικών - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2)-ΑΝΑΒΟΛΗ-

Ατρόμητος Πλαγιαρίου - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2) - ώρα: 11.15

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2013 και νεότεροι)

Κ.9-1 (Κ) ΚΟΥΗΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
---------------------------------------------
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Εσπερος Τερψιθέας 0-3 α/α

ΑΣ Νεάπολης - ΑΕ Ευόσμου -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) - ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) - ώρα: 12.45

ΡΕΠΟ: ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)

Κ.9-1 (Κ) ATHLETIC Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ ΑΙΝΕΙΑΣ - ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗΣ - ώρα: 10.00

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - Αχιλλέας Τριανδρίας- ώρα: 11.30

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (2) - ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 (2) - ώρα: 09.00

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015


Κ.9-2 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
---------------------------------------------------
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (1) - Ομόνοια Σταυρούπολης 3-0 α/α

ΑΟ ΝΕΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ - ΠΑΟ Κουφαλίων - ώρα: 11.15

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ - Πρωταθλητές Πεύκων 3-0 α/α


Κ.9-2 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------------------------
Πρωταθλητές Πεύκων - Ομόνοια Σταυρούπολης- ώρα: 11:00


Κ.9-2 (Κ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ - Κεραυνός Αγγελοχωρίου - ώρα: 13.00

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - Ποσειδώνας Καλαμαριάς - ώρα: 11.00

Αετός Βασιλικών - ΑΕ Πυλαίας - ώρα: 12.00

ΡΕΠΟ: ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2)

Κ.9-2 (Κ) ΤΖΙΟΛΑΣ Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
-----------------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) - ώρα: 10.00


Κ.9-3 (Κ) ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ Β Φ.(12η αγωνιστική)
----------------------------------------
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ/ΡΟΥ Γ.ΚΟΥΔΑΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (3) - ώρα: 13.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 10.00

ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ (2) - ΛΕΟΝΤΕΣ LADIES - ώρα: 12.00

ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ - ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (4) 0-3 α/α
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-8 (2014και νεότεροι)

Κ.8-1 (Κ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - ΑΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ -ΑΝΑΒΟΛΗ-

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Κανονιέρηδες - ώρα: 11.10

ΑΕ Ευόσμου - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ώρα: 12.15

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ - Ομόνοια Σταυρούπολης - ώρα: 3-0 α/α

Κ.8-1 (Κ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
----------------------------------------------------
Κανονιέρηδες - ΑΟ ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ώρα: 12.15

Κ.8-1 (Κ) CHAMPIONS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
-------------------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ώρα: 10.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.05.2022

ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ - ΠΑΟΔ - ώρα: 12.00

ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2015 (2) - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (2) - ώρα: 11.00 ---------- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21.05.2022

ΡΕΠΟ: ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1)


Κ.8-2 (Κ) ACTIVE (ΛΗΤΗ) Β Φ.(10η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΑΤΕΡΜΩΝ - Δόξα Ασσήρου-ΑΝΑΒΟΛΗ-

Εθνικός Λαγυνών - ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Σταυρού


ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-7 (2015 και νεότεροι)

Κ.7-1 (Κ) ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ Β Φ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
----------------------------------------------------
Μακεδών Ευόσμου - ΑΣ Νεάπολης - ώρα: 11.10

Ομόνοια Σταυρούπολης - Ιωνικός -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ - ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ 3-0 α/α


Κ.7-1 (Κ) SHOOTERS Β Φ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------
ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (1) - ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1) -ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ - ΧΑΝΘ-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1) - Μπέμπηδες 2000-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΡΕΠΟ: ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ

Κ.7-2 (Κ) SHOOTERS Β Φ.(10η αγωνιστική)
--------------------------------------
ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) - Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)-ΑΝΑΒΟΛΗ-

ΠΑΟ Διοικητηρίου - ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 (2)-ΑΝΑΒΟΛΗ-






---- Τέλος προγράμματος αγώνων της 22.05.2022 ----