2424ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΜΑΪΟΥ 2022



ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ SUPER LEAGUE 2 (4η αγωνιστική)



Μακεδονικός - Ηλιούπολη

Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.00



Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Παναχαϊκή

Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα «Δημήτριος Κοντικάκης» - ώρα: 17.00



ΜΠΑΡΑΖ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (6η αγωνιστική)



ΠΑΟΚ – Εργοτέλης

Γήπεδο: ΑΚ Νέας Μεσήμβριας - ώρα: 16.30



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ομόνοια Σίνδου - Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Σίνδου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν



Δάφνη Ακροποτάμου - Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο: Ακροποτάμου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος - Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Ιωάννης Παπάφης - ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία







ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Φασούλας





ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Γεωργίου, Δεληγιώργη



































ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΪΟΥ 2022



ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ



Ελευθεριακός – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) - ώρα: 11.00

(Με τη συνένεση και των δύο διαγωνιζόμενων σωματείων)

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Γιατρός:Νιμβρόγλου Αντώνιος



Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (Χόρτο) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος / Βότσαρης Κωνσταντίνος

- Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

ΑΜΣ Νικόπολη - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθ. - Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος



Αστραπή Δενδροποτάμου - Ρουβίκωνας 0-3 α.α.



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Αστραπή Μεσαίου - Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Μεσαίου - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: - Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία



Εθνικός Λαγυνών - Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Λαγυνών - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος - Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

-------------------------------------------------

Πυρσός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος - Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

-----------------------------------------

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης - Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ 1 - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Γιατρός:



ΑΕ Χαριλάου - Αγιος Ελευθέριος - ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος - Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αναστασιάδης, Στανούδης, Κουρκουνάσιος.



ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:



10.30 - 11.30: Τσικρικώνης, Βογιατζής.



16.30 – 17.30: Αηδονίδου, Δεληγιώργη, Ιντζεκώστας



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 1 IOYNIOY 2022



ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ SUPER LEAGUE 2 (1η αγωνιστική)



Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 17.30